Strona 2654 z 10058
Pokaż wyniki od 26,531 do 26,540 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    w takim razie zaciskam kciuki żeby wszystko się między Wami ułożyło
    z tym mlekiem z piersi to różnie bywa, ja bym się nim za bardzo nie sugerowała, bo bardzo rozbieżne historie słyszałam. także nogi zaciskaj
    No mam nadzieje ze bd juz ok !

Co do karmienia dzwoniłam do bratowej zaczeła z ciekawości szperać i mówiła ze z tego co znalazła jest nadzieja ze moge karmic

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć mamuśki
    Spokojnie dziewczynki jeszcze nie rodzę hehehe ale miło że o mnie myślicie wczoraj pojechaliśmy do przyjaciółki, która jest w 11tyg ciąży i tak biedaczkę męczą mdłości, że coś okropnego. Kompletnie nic nie je tylko wymiotuje nawet po łyku wody, coś okropnego.
    U mnie każda kolejna noc jest coraz gorsza, bo do ubikacji z zegarkiem w ręku budzę się co godzinę! normalnie szlak mnie trafia... spać na prawym boku ani minuty nie daje rady bo taki ból woreczka że się nie da, znów na lewym boli biodro i tak kombinuję pół nocy szukam pozycji. Czekam aż ten brzuszek się obniży i mam nadzieję, że mi wówczas przestanie uciskać na ten nieszczęsny worek! wrrr

PysiaRysia ja np. piję dużo mleka, jakoś w ciąży polubiałam i jogury, maślanka, sery białe, żółte itp.

Madzia rajtuzki głównie w lumpku kupowałam, ale w pepco też widziałam, czapusię dostałam gratis do kombinezonu więc kupno miałam z głowy a zestawy ubraniowe pierwsza klasa!

Veronika zacałowałabym tą Twoją Amelkę, już sobie wyobrażam jak pojawi się na świecie moja niunia hehehe mamuśka kwitniesz

Aniu wierzę, że chłopina się ogarnie w porę, a mój w tym tyg ma pierwsze zmiany i wieczorkiem zawsze piweczko musi być więc zobaczymy czy będzie czy nie... a ostatnio mu powiedziałam "czy będzie Ci miło i nie wstyd jak wypijesz piwko czy dwa, a mnie do szpitala zawiezie brat czy tata?" trochę mu weszłam na ambicję tym

Marlena dzidziuś stwierdził, że jeszcze woli zostać u mamusi a Ty pewnie się już nastawiłaś konkretnie jak Ci powiedzieli że po północy już może być po wszystkim, a sytuacja się tak odwróciła...

Trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ola teraz to juz tak bedzie, ze kak ktoras z nas zacznie milczec to od razu bedziemy myslaly ze rodzi
    Wspolczuje Ci tych dolegliwosci... Mnie ta koncowka ciazy tez juz mocno we znaki daje, ale kazdy kolejny dzien przybliza nas do finalu takze jakos trzeba jeszcze przecierpiec...
    Powiem Wam, ze tak nie moge sie doczekac az wypije grzane wino przy choince i kominku ze szok!!
    Normalnie jakbym w nalogu byla...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Aniu, z tego co wiem to organizm Ci się może oczyszczać, ale może być to równie dobrze z nerwów.
    Whatz ja też właśnie całe noce przesypiam dopiero rano wstaje na siku i też się zastanawiam co to może znaczyć. Mam nadzieję że nic złego. Bo to tak nagle przyszło, w jedną noc wstawałam 3 razy, a w kolejną już wgl. I tak już 3 noce całe przespane. A kompleciki masz śliczne Ja kurczę nie mogę nigdzie dorwać takich ogrodniczek.
    Rajtuski kupiłam przez internet na stronie jasieczkowo.pl jak coś tam jeszcze zamawiałam, a czapkę to mam akurat od siostry po jej córce, więc tu nie doradzę

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    dzien dobry mamcie!

to była dla mnie pierwsza tak masakryczna noc- brzuch twardy, skurcze i niesamowity ból krocza, do tego nie mogłąm spać i pociłąm sie jak prosie... a o 7 pobudka bo synka do przedszkola trzeba wyprawić i w sumie dopiero teraz dochodzę do siebie. Zjadłam kanapke z nutella której wogóle nie lubiłam A wczoraj wieczór spakowałam wkońcu torbę i w nocy jak mnie tak męczyło to się zastanawiałam czy to nie jakiś znak...

Veronika sliczna z ciebie mama i sliczna córunia!!! tez bym juz chciała urodzić ale z drugiej strony trochę się boję.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ola teraz to juz tak bedzie, ze kak ktoras z nas zacznie milczec to od razu bedziemy myslaly ze rodzi
    Wspolczuje Ci tych dolegliwosci... Mnie ta koncowka ciazy tez juz mocno we znaki daje, ale kazdy kolejny dzien przybliza nas do finalu takze jakos trzeba jeszcze przecierpiec...
    Powiem Wam, ze tak nie moge sie doczekac az wypije grzane wino przy choince i kominku ze szok!!
    Normalnie jakbym w nalogu byla...
    Hihi ja mam podobnie Ale grzaniec przy choince i kominku to nie nałóg, to jakaś część świątecznej tradycji
    Ja mam gorzej jak zacznę rodzić, bo jak pojadę to dam znać dopiero jak wrócę do domu, nie mam telefonu który by ogarnął internet Chyba, że powiem mojemu to Wam napisze

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny, Mnie ta zgaga wykańcza- dziś znowu pół nocy nie spałam , a potem śpię do 11 na dziś obiadek mam to segreguję sobie rzeczy małego - strasznie tego dużo nakupowałam, ale chyba tak to jest przy pierwszym dziecku))
    z usg wychodzi , że nasz Mateuszek będzie dłuuugi więc może w część nawet nie wejdzie czekam już na niego bardzo, ale wolałabym by pojawił się w styczniu
    mój mąż ma już na jego punkcie świra nie wiem co to dalej będzie, a że interesuje się lotnictwem to mały ma już niezły zestaw samolotów na przyszłość

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    No i wreszcie w domku. Całe szczęście, że dziś dyżur miała ta co mi ciążę prowadzi,to do domku bez USG puscila bo i tak się widzimy u niej w środę, więc po co mialabym czekać kolejną godzinę czy dwie.
    Kamila, ją trafiłam 4tego że skurczami, ale wyciszyli, a potem się okazało, że CRP powyżej normy, więc jeszcze antybiotyk dostałam do kompletu.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Dzień dobry mamusie :-) nadrabiam Was już od jakiś 40 min, ale w końcu dobrnelam :-) Współczuję mamusiom cierpiącym na wszelkie bóle i inne dolegliwości... Mam nadzieję, że wszystkie naraz się nie rozpakujecie i mnie samej nie zostawcie. Ja to jakaś jak narazie mało dolegliwa jestem chyba bo oprócz siku i bólu bioder w nocy czy szukania pozycji to nic złego się nie dzieje. W ciągu dnia podobnie, przeważnie zgaga, czasami bolą plecy czy lekko twardnieje brzuch ale tak mocno jak wy opisujące czy gdzieś rwania w dole nie mam. Mam nadzieję, że nie oznacza to iż później urodze :-(
    Ktg podobnie jak Patka nie miałam robionego i nic o nim nie wspominała
    W ogóle o posłuchaniu serduszka nic nie mówi więc jakbym nie była na tym 3d u innego lekarza to do dzisiaj bym nie słyszała!
    W weekend troszkę poukładalam w szafce i patrzyłam ile rzeczy pójdzie do torby a ile zostanie. Smoczek czy butelka to wiem, że trzeba wyparzyc. A takie rzeczy jak laktator czy grzebień z szczoteczka też? Robicie to już teraz czy chwilę przed 1 użyciem? W ogóle zorientowałam się, że nie mam podkładów na łóżko poporodowych bo to co mam z canpola i nazywa się podkłady poporodowe to tak naprawdę są podpaski! Jedne takie większe a drugie mniejsza. Ile tych padpasiorow spakować do torby? Dwie paczki czy jedna? I te maty pod łóżko muszę dokupić. Torby nie spakowalam oczywiście...mam jakiś oprór nie wiem czemu, może boję się, że jak się spakuje to podjadę rodzic a ja do świąt nie mogę bo nie będę miała donoszonej ciąży.
    Zastanawiam się czy jak spakuje już w końcu ta torbę czy nic się jej nie stanie i tym wszystkim rzeczom jak ja będę w samochodzie wozić? Czy to nie nawilgnie bo wiadomo jak z pogodą...
    To tera czytajcie :-P

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    mam pytanie do mam chłopców- miałyście w pierwszej chwili taki żal , że to nie córeczka?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów