Strona 2653 z 10066
Pokaż wyniki od 26,521 do 26,530 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzień dobry Mamusie
    Ja od rana na nogach, kolejna noc cała przespana, siku tylko z rana - nie wiem czy się cieszyć czy to jakaś cisza przed burzą Od rana sobie prasuję, ale po kilka rzeczy, bo też mnie kości spojenia bolą, ale jak robię przerwy to jakoś ból jest delikatny. Obejrzałam przy okazji film Prawnik z Lincolna, bardzo fajny
    Aniu ja raczej mam w drugą stronę, tzn. od 2 miesięcy mam zatwardzenia pomimo płynów i błonnika itp. także u mnie przeczyszczenie na pewno będzie oznaczało poród, ewentualnie zatrucie pokarmowe.
    Mleko uwielbiam pod każdą postacią, z płatkami, z kakao, samo, z Inką, zawsze i wszędzie
    A dziewczynki Wasi ginekolodzy robią Wam to ktg? Czy położne ? Czy jak? Bo ja miałam tylko w szpitalu przy przyjęciu robione.

Z rana wyprasowałam kilka nowych komplecików dla Emilki Załącznik 92673Załącznik 92674Załącznik 92675
    ale piękne te ciuszki....zakochałam sie xD pożycz coś mojej małej

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Nie mogę się doczekać jak już Malutka będzie z Nami. W ogóle pewnie rzeczy zeszły teraz na dalszy plan. Nawet chodząc po sklepach w ogóle nie skupiam się na ciuchach dla siebie tylko szperam i szukam czegoś dla Małej Muszę dokupić wieszaczki, bo mam za mało. Te ciuszki w komisie dorwałam dziecięcym za grosze

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    No właśne nie wiem czym to jest spowodowane... ehhh zaczy nam sie obawiać xD
    Nie u każdej jest inaczej. Myślę, że musisz się obserwować, może to też troszkę nerwy?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Dziewczynki a gdzie kupowałyście rajstopki takie malutkie? I czapeczkę ? Nie mogę znaleźć zimowej z rozmiaru 36... A Wy macie na wyjście taką zimową typowo (grubą, polarową, wełnianą) czy bawełnianą z zabezpieczeniem na uszka?

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    No myśle hehe wstałam jakoś sie plontam po domu... patrze quada nie ma to pewnie pojechał choinki szukać haha xD wymagająca jestem... też bym chciała już styczeń i Oliwke tulić...
    Teściowa i mama mówia że dziwne z sie już mleko saczy... ze pewnie niedługo... ehh
    Truskawkowa wiesz co TEŚCIOWA obrała ziemniaki bo stwierdziła że bede dłużej leżeć patrze a tam w garnku gotowe są do gotowania xD
    PysiaRysia ma ostatnia szanse zobaczymy jk ja wykorzysta... mam nadzieje ze sie postara a jak nie to wtedy pojade do rodziców...
    w takim razie zaciskam kciuki żeby wszystko się między Wami ułożyło
    z tym mlekiem z piersi to różnie bywa, ja bym się nim za bardzo nie sugerowała, bo bardzo rozbieżne historie słyszałam. także nogi zaciskaj

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a gdzie kupowałyście rajstopki takie malutkie? I czapeczkę ? Nie mogę znaleźć zimowej z rozmiaru 36... A Wy macie na wyjście taką zimową typowo (grubą, polarową, wełnianą) czy bawełnianą z zabezpieczeniem na uszka?
    Ja mam takie cieplutkie z cocodrillo a rajstopki w lumpku kupowalam z nexta i primarka..

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ja mam takie cieplutkie z cocodrillo a rajstopki w lumpku kupowalam z nexta i primarka..
    No nie mogę dorwać właśnie ani w lumpku ani w komisie nie było. Może w pepco znajdę

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie
    Ja od rana na nogach, kolejna noc cała przespana, siku tylko z rana - nie wiem czy się cieszyć czy to jakaś cisza przed burzą Od rana sobie prasuję, ale po kilka rzeczy, bo też mnie kości spojenia bolą, ale jak robię przerwy to jakoś ból jest delikatny. Obejrzałam przy okazji film Prawnik z Lincolna, bardzo fajny
    Aniu ja raczej mam w drugą stronę, tzn. od 2 miesięcy mam zatwardzenia pomimo płynów i błonnika itp. także u mnie przeczyszczenie na pewno będzie oznaczało poród, ewentualnie zatrucie pokarmowe.
    Mleko uwielbiam pod każdą postacią, z płatkami, z kakao, samo, z Inką, zawsze i wszędzie
    A dziewczynki Wasi ginekolodzy robią Wam to ktg? Czy położne ? Czy jak? Bo ja miałam tylko w szpitalu przy przyjęciu robione.

Z rana wyprasowałam kilka nowych komplecików dla Emilki
    Załącznik 92673Załącznik 92674Załącznik 92675Załącznik 92676Załącznik 92677
    jaka sukienusia piękna w kwiatki
    Ja ktg miałam robione tylko przez położną. Na wizycie lekarz tylko mnie bada a później robi usgi tyle

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    rajstopek nie kupowałam a czapeczkę z szaluczkiem kupiła babcia na bazarku akurat mieli taki mały rozmiar jest taka cieplutka, w środku z polarkiem, na uszy, zawiązywana pod brodąszukałam wcześniej w pepco ale tam same uniwersalne.

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Rajtki znalazłam w smyk. A czapeczka wełniana z polarem, wiązana dorwalam w H&M za jedyne 10 zł. Kilka dni wcześniej kosztowały 24zl duże przeceny są w H&M teraz, polecam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów