Strona 2652 z 10065
Pokaż wyniki od 26,511 do 26,520 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    huhu zwlekliśmy sie z łózia w końcu taaaaak sie fajnie leżało w cieplusim zaraz jedziemy po wyniki z krewki i siczków bo pozniej na wizyte do katowiiiiiiic, nie umiem sie doczekac ciekawe ile waży hihih i ciekawa jestem czy bedzie mi robic ktg? bo hmm nie spominala mi o tym w sumie tylko od was to wiem, ze sie robi i od siostry..
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Może i macie racje... ehhh ale jakoś nie umiem... ostatnia szande mu dam... dzis sie nawet martwi co chwila u mnie jest bo mnie brzuch dołem boli ico chwila w wc jestem....nawet z łóżka nie wstaje obiad ma z wczoraj ew. ziemniki obiore...

Dziś ma mi choinke przynieść i mamy na zakupy jechać... ehhh

Wczoraj mi sie pytał wieczorem czy "chciałas moze gdzieś jechać ze miałem nie wypić dla towarzystwa?" ja mu żesz kur.a nie tylko jak ja go prosze to nigdy nie rozumie...

Mój że dzidzia bedzie jeszcze w tym roku bo dzieci z grudnia najlepsze >on z grudnia> aż sie boje co chwila jak ide do łazienki to tak jak któraś pisała patrze czy ten czop nie wyleciał.... a właśnie wy też tak macie że po kilka razy dziennie a dłuższą wizytą jesteście w wc? przepraszam że tak wprost ale od kilku dni tak mam...

Mnie tak kości bolą w okolicach....dołu że ledwo chodze...jak kiedyś Natalka napisała jak kaczka... ehhh

Ja też mleka nie pije bo jak je poczuje to mi niedobrze odrazu.... pisałam do koleżanki bo pracuje jako pielegniarka w przychodni zeby zapytała jakiegoś gin co z karmieniem piersią przy tych moich tabletkach... zobaczymy co powie..
    No niech sie chlopina ogarnie i bedzie wsparciem

Ja mam takie hustawki nastrojow i samopoczucia ze mnie to wykancza, niech juz bedzie styczen, porod i miec to za sobz bo to czekanie wykancza.. Gdyby jeszcze sily bylo to do pracy bym poszla, zajela sie czyms a tu kicha..
    Ide choc kuchnie cos ogarne...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    huhu zwlekliśmy sie z łózia w końcu taaaaak sie fajnie leżało w cieplusim zaraz jedziemy po wyniki z krewki i siczków bo pozniej na wizyte do katowiiiiiiic, nie umiem sie doczekac ciekawe ile waży hihih i ciekawa jestem czy bedzie mi robic ktg? bo hmm nie spominala mi o tym w sumie tylko od was to wiem, ze sie robi i od siostry..
    No to czekamy na wszelakie info po wizycie tylko nie rodz

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Joneczka Zobacz posta
    Nie ma żadnej wysypki. Tylko uporczywe swędzenie (tak jak uczulenie). Stopy, ręce. Później już lambada i całe ciało... Więc od razu zadz.do lekarza prowadzącego i mi zlecił Aspat, Alat i stężenie kwasów żółciowych (na które się tydzień minimum czeka). Po południu odebrałam wyniki (Aspat- 300, Alat- 70) zaznaczone na czerwono. Telefon znowu do lekarza, powiedziałam jaki wynik. To tylko powiedział "ojej. Proszę się spakować i do szpitala". No i tak sobie leżę od zeszłego piątku Aspat, Alat spadły do 100 i 70. A na kwasy zolciowe dalej czekamy, aż wyniki przyjdą z Warszawy... Jak coś podejrzewasz ew. Cię swedzi to zrób sobie ten Aspat, Alat (one w granicach 10 zl/kazdy) kosztują). Więc nie są drogie. Bo to dziadostwo groźne dla dzidzi, musi być kontrola i tabletki wdrożone.
    Myślę że to jednak nie to. U mnie na nogach wyskoczyły jakieś krostki które swedza. Tylko w tym miejscu, ale nie jakoś uporczywie i nie cały czas. Mam jutro wizytę to zapytam

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No to czekamy na wszelakie info po wizycie tylko nie rodz
    wizyta dopiero na 15 jakoś zaraz sprawdze hehe nie no nic sie raczej nie zapowiada, tylko mi brzusio twardnieje, ale bez bóli czy cos :P
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Aniu Ty leż, a chlopina niech zrobi te ziemniory
    Patka ja też nie miałam ktg i tez mi jeszcze nie wspomniano ze będę je mieć. Powodzenia

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Może i macie racje... ehhh ale jakoś nie umiem... ostatnia szande mu dam... dzis sie nawet martwi co chwila u mnie jest bo mnie brzuch dołem boli ico chwila w wc jestem....nawet z łóżka nie wstaje obiad ma z wczoraj ew. ziemniki obiore...

Dziś ma mi choinke przynieść i mamy na zakupy jechać... ehhh

Wczoraj mi sie pytał wieczorem czy "chciałas moze gdzieś jechać ze miałem nie wypić dla towarzystwa?" ja mu żesz kur.a nie tylko jak ja go prosze to nigdy nie rozumie...

Mój że dzidzia bedzie jeszcze w tym roku bo dzieci z grudnia najlepsze >on z grudnia> aż sie boje co chwila jak ide do łazienki to tak jak któraś pisała patrze czy ten czop nie wyleciał.... a właśnie wy też tak macie że po kilka razy dziennie a dłuższą wizytą jesteście w wc? przepraszam że tak wprost ale od kilku dni tak mam...

Mnie tak kości bolą w okolicach....dołu że ledwo chodze...jak kiedyś Natalka napisała jak kaczka... ehhh

Ja też mleka nie pije bo jak je poczuje to mi niedobrze odrazu.... pisałam do koleżanki bo pracuje jako pielegniarka w przychodni zeby zapytała jakiegoś gin co z karmieniem piersią przy tych moich tabletkach... zobaczymy co powie..
    Aniu, nie chciałam do tej pory się wtrącać, czy dawać "dobrych rad" tym bardziej że nie znam całej sytuacji, ale jak czytam Twoje wypowiedzi, to przypomina mi się mój stary związek sprzed kilku ładnych lat. też był alkohol, brak dojrzałości z drugiej strony, wieczne wybaczanie i dawanie "ostatnich szans". to się nie sprawdza. facet dopiero postawiony na ostrzu noża zaczyna myśleć, żałować i się starać. ja tamten związek zakończyłam, nie było łatwo. wylałam naprawdę wiele łez, ale nie żałuję, bo to nie był facet dla mnie. oczywiście absolutnie nie namawiam Cię żebyś definitywnie zakończyła swoje małżeństwo, chodzi mi jedynie o to, żebyś pokazała mężowi, że nie może sobie na wszystko pozwalać. takie pozorne odejście do rodziców na pewno go otrzeźwi. w moim przypadku naprawdę niewiele brakowało, żebyśmy się zeszli z powrotem. nagle zaczęło się "latanie" za mną jak na początku znajomości, tylko... ja już tego nie czułam. jeśli go kochasz a on zacznie się starać to wszystko się ułoży.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Dzień dobry Mamusie
    Ja od rana na nogach, kolejna noc cała przespana, siku tylko z rana - nie wiem czy się cieszyć czy to jakaś cisza przed burzą Od rana sobie prasuję, ale po kilka rzeczy, bo też mnie kości spojenia bolą, ale jak robię przerwy to jakoś ból jest delikatny. Obejrzałam przy okazji film Prawnik z Lincolna, bardzo fajny
    Aniu ja raczej mam w drugą stronę, tzn. od 2 miesięcy mam zatwardzenia pomimo płynów i błonnika itp. także u mnie przeczyszczenie na pewno będzie oznaczało poród, ewentualnie zatrucie pokarmowe.
    Mleko uwielbiam pod każdą postacią, z płatkami, z kakao, samo, z Inką, zawsze i wszędzie
    A dziewczynki Wasi ginekolodzy robią Wam to ktg? Czy położne ? Czy jak? Bo ja miałam tylko w szpitalu przy przyjęciu robione.

Z rana wyprasowałam kilka nowych komplecików dla Emilki
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	315.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	92673Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	316.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	96.8 KB
ID:	92674Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	317.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	96.6 KB
ID:	92675Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	318.jpg
Wyświetleń:	45
Rozmiar:	96.2 KB
ID:	92676Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	319.jpg
Wyświetleń:	42
Rozmiar:	97.1 KB
ID:	92677
    Ostatnio edytowane przez Whatz ; 14-12-15 o 10:13

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    No niech sie chlopina ogarnie i bedzie wsparciem

Ja mam takie hustawki nastrojow i samopoczucia ze mnie to wykancza, niech juz bedzie styczen, porod i miec to za sobz bo to czekanie wykancza.. Gdyby jeszcze sily bylo to do pracy bym poszla, zajela sie czyms a tu kicha..
    Ide choc kuchnie cos ogarne...
    No myśle hehe wstałam jakoś sie plontam po domu... patrze quada nie ma to pewnie pojechał choinki szukać haha xD wymagająca jestem... też bym chciała już styczeń i Oliwke tulić...
    Teściowa i mama mówia że dziwne z sie już mleko saczy... ze pewnie niedługo... ehh
    Truskawkowa wiesz co TEŚCIOWA obrała ziemniaki bo stwierdziła że bede dłużej leżeć patrze a tam w garnku gotowe są do gotowania xD
    PysiaRysia ma ostatnia szanse zobaczymy jk ja wykorzysta... mam nadzieje ze sie postara a jak nie to wtedy pojade do rodziców...

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dzień dobry Mamusie
    Ja od rana na nogach, kolejna noc cała przespana, siku tylko z rana - nie wiem czy się cieszyć czy to jakaś cisza przed burzą Od rana sobie prasuję, ale po kilka rzeczy, bo też mnie kości spojenia bolą, ale jak robię przerwy to jakoś ból jest delikatny. Obejrzałam przy okazji film Prawnik z Lincolna, bardzo fajny
    Aniu ja raczej mam w drugą stronę, tzn. od 2 miesięcy mam zatwardzenia pomimo płynów i błonnika itp. także u mnie przeczyszczenie na pewno będzie oznaczało poród, ewentualnie zatrucie pokarmowe.
    Mleko uwielbiam pod każdą postacią, z płatkami, z kakao, samo, z Inką, zawsze i wszędzie
    A dziewczynki Wasi ginekolodzy robią Wam to ktg? Czy położne ? Czy jak? Bo ja miałam tylko w szpitalu przy przyjęciu robione.

Z rana wyprasowałam kilka nowych komplecików dla Emilki Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	315.jpg
Wyświetleń:	54
Rozmiar:	96.4 KB
ID:	92673Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	316.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	96.8 KB
ID:	92674Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	317.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	96.6 KB
ID:	92675
    No właśne nie wiem czym to jest spowodowane... ehhh zaczy nam sie obawiać xD

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów