Strona 2650 z 10044
Pokaż wyniki od 26,491 do 26,500 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Heej... A ją dziś od 5 na nogach bo wizyta kontrolna po szpitalu. I ogólnie nieszczesliwa jestem bo maja skontrolować mi CRP (białko stanu zapalnego) a ją po tym szpitalu się od dziewczyny z sąsiedniego łóżka zarazilam jakąś infekcja gardła, więc na pewno będzie podwyższony. A nie chce wracać do szpitala z glupim bólem gardła, no bez przesady! Licze na zdrowy rozsądek lekarza...
    Veronika to Twoje maleństwo to jak z reklamy, nic tylko się rozczulac...
    Beata, mąż przeżył?:-P
    Aniu tak jak tu któras z dziewczyn napisała, jeśli teraz nie 'spionujesz' męża to potem jak przyjdzie dziecko będzie tylko gorzej.... On musi zrozumieć, że czeka go odpowiedzialność za drugiego człowieka, i nie ma co liczyć, że zrobi się samo... Nawet jeśli będzie to trudne i nieprzyjemne, robisz to dla dziecka...

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Hej Dziewczynki!!
    Siedzę sobie od 6 i Was nadganiam.. Ale 2 noc z rzędu przespana tylko 2 razy toaleta Opędzlowałam czekoladkę heh już
    Wczoraj coś neta nie mogłam odpalić ale już ok Fryzjer wczoraj zaliczony i zakupki były w planach ale już co się dzieje w tych sklepach to jakieś nieporozumienie, kolejki kilku metrowe, oczywiście udają że Cię nie widzą ehh;/;/ i zrezygnowałam.. MCdonalda tylko zaliczyłam hi
    Dzisiaj do lekarza Już nie mogę się doczekać...

Veronica śliczna ta Twoja księżniczka a Ty super wyglądasz!!
    Ania co do męża to zgadzam się z dziewcczynami.. Musisz ostrzejsze metody! Bo później nie dasz rady...
    Następne mamusie ustawiają się w kolejce widzę

Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Zgaga mnie męczy...;/;/;/

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    Zgaga mnie męczy...;/;/;/
    współczuję. spróbuj się położyć na lewym boku. mi pomaga.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Martucha mi w domu, az tak nie dokuczal ból przed porodem, zebym chodzic nie mogla, obudzil mnie nad ranem i poprostu czulam ze to to, pojawial sie co jakis czas nieliczylam nawet co ile bo za duza roznica czasu byla i poznym popoludniem nabral tempa i sily wtedy nie mjialam watpliwosci ze to tuz tuz, skurcze coraz czesciej regularne i mocniejsze, zadne wody tez sie nie saczyly, zadnaych przepowiadajacych nie mialam w tamtej ciazy w tej mam i czasem jak zlapie tak silny jak opisujesz zaczynam sie z chwile zastanawiac co to, bo byl podobny, ale gdy widze ze jest nie regularny i po zmianie pozycji przechcodzi, to wiem ze to tylko falszywy alarm.
    Asiaa tak jak pisze PysiaRysia na lewym boku i mi przechodzi , do tego zapijam powoli mlekiem neutralizuje kwasy i jakos pomaga.
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 14-12-15 o 07:08

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    o właśnie... co do tego mleka... Dziewczynki pijecie go więcej teraz?

Rolcia przeżył. Chyba zrozumiał. Dobrze ze takich akcji nie robi często, bo ostatnia dluugo przed ślubem.

Co do skurczy porodowych to ja nie czułam ich przez caly brzuch. Owszem brzuch wtedy przypominal stożek bo byl caly twardy ale bol byl zlokalizowany tylko w dole i opasal mi całą miednice z krzyżem włącznie.

Dziewczyny juz ledwie żyje. Boli mnie caly dol. Jak chodzę, siedzę, stoję jest jeszcze gorzej. Normalnie czuje jak mi dzidziol napiera na krocze. Jak tak maja wyglądać ostatnie dwa tygodnie to dziekuje bardzo. W nocy mąż chcial mnie juz spowrotem do szpitala wieźć. Masakra jakaś

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar Milena Gawlik
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Wszystkim ! Ja ostatniego wieczoru mialam alarm porodowy Leze sobie z mezem ogladam telewizje i nagle czuje jak twardnieje mi brzuch co kilka minut , nie bolalo mnie to wiec leze sobie dalej..nagle czuje ucisk ale juz calkiem bolesny wiec wstalam.. chodze sobie , chodze po domu i nagle czuje bol jak na @ tylko na taka ogromna jakby chcialo mi cos wypasc a nie moglo i to samo w dole kregoslupa...mysle , pewnie juz... ale siedze w domu dalej.. bol w kregoslupie mi sie nasilil az zaczelo mi dretwiec biodrow...wiec po woli z mezem sie ubralismy i dawaj! do szpitala...dojechalam na miejsce po paru minutkach , pierwsze co ! ktg ;-) Najpierw silne skurcze wiec Pani pielegiarka mowi... mozliwe ze po polnocy bedzie po wszystkim a byla 20 , mysle dobrze ! super... ale kiedy pod ktg polezalam 45 min skurcze zaczely sie robic slabsze i rzadsze wiec Pani powiedziala ze nie , dzis jeszcze nie ... zrobila mi jeszcze badanie zeby sprawdzic jak jest nisko i mowi... : sobie Pani na niego zaczeka , ale strasznie probuje glowka sie wypchac w dol i stad te bole I tak oooo...

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Ja sie juz nie wypowiafam na temat skurczy i odczowania bolu bo kazda inaczej bedzie czula itd... U mnie kompletnie nic nie zapowiadalo porodu.. Szyjka byla na dzien przed szczelnie zamknieta, jedynie skrocona.. Zadnych skurczy, boli, biegunek, ani uczucia ze sie cos zbliza.. W nocy a raczej juz nad ranem, budzily mnie skorcze co ok 10-7 min ale jak mijal to spalam dalej, o 5 wstalam i stwierdzilam ze zaczyna bolec to pojechalismy na ip bo maz stwierdzil ze rodze.. Tam skurcze wyszly piekne i siup na porodowke.. I slysze ze rozwarcie wynosi 0 cm !!! Lekarz mi "rozerwal" szyjke (mialam blizne po nadzerce ktora tak trzymala) i bylo 4 cm .. I tak o 7.00 bylo 0 cm a o 8.25 tulilam Lene.. Zaden czop mi nie odszedl, zadnej wydzieliny nie mialam.. Kompletnie nic.. Wody tez mi nie odeszly..
    Teraz pewnie bedzie tak samo.. W sumie to nie czekam na ten czop bo on chroni przed infekcjami, bakteriami itd a przy moim gbs dodatnim to lepiej zeby nic nie przeszlo...
    W srode do lekarza... Juz slysze jak mi mowi ze wszystko szczelnie zamkniete itd.. I bedzie powtorka z rozrywki..
    Dostaje juz fiola.. No tak bym chciala ja juz tulic i tulic i tulic..

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny! Czyli to był fałszywy alarm bo rano tylko bóle bioder mam a z brzuszkiem już okej... Oj jakieś śniadanko pora zjeść

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów