Strona 2649 z 10058
Pokaż wyniki od 26,481 do 26,490 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Z wiaderkiem do szpitala jechac co by auta nie zalalo
    No właśnie jak w tym aucie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    No ja wzielam reczniki plazowe 2 jeden zlozylam to dosc grubo bylo na siedzeniu polozylam a drugi na kolana hahaha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No ja wzielam reczniki plazowe 2 jeden zlozylam to dosc grubo bylo na
    siedzeniu polozylam a drugi na kolana hahaha
    Dobre rozwiazanie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Dobre rozwiazanie
    Ale nie wiadomo jak z toba bedzie w razie co bierz reczniki albo koc w razie co wyrzucisz i juz...napewno taniej wyjdzie jak pranie tapicerki

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No ja wzielam reczniki plazowe 2 jeden zlozylam to dosc grubo bylo na siedzeniu polozylam a drugi na kolana hahaha
    A po co na kolana? O.O

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A po co na kolana? O.O
    Po to ze jak by co to bym podkladala jeszcze haha Ty wiesz ile tych wod jest

O mnie
    Ahaaaaaa a ja se myślę co by ci mogło aż na kolanach przeciekac hahah

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ahaaaaaa a ja se myślę co by ci mogło aż na kolanach przeciekac hahah
    Hahaha

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki,
    ale miałam fatalny wieczór i noc:/ taaak mnie strasznie brzuch bolał, no nie wiedziałam co się dzieje:/ kurde a jak na zlość nospy nie miałam, bo w ciąży nie brałam do tej pory:/ Trochę czytalam jak wygląda ten ból brzucha porodowy i się zastanawiam...Dziewczyny, świeże mamusie, albo te, które już mają dzieci do czego byście go porównały? Jaki t5o był ból w domu?Ten początkowy jak się wszystko zaczyna? Czytalam, że to taki opasający cały brzuch...tz., *że był brzuch twardy? nie mogłyście się wyprostować? coś jak ból żołądka rozlazły na cały brzuch?!? Chodzi mi o Wasze odczucia na samym początku. Kurcze, wczoraj się przestraszyłam trochę...a do tego biodra mnie zaczeły strasznie boleć, nie mogłam dłużej na żadnym z bokóww leżeć;/ mam nadzieje, że to tylko jakieś przepowiednie...w piątek mam wizytę i chciałabym dotrzymać do niej:P

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Dzień dobry.

Ja również juz jestem "wyspana". Choć dzisiejsza noc nie była najgorsza,tylko dwie pobudki na siusiu. W sobotę miałam ciężki dzień. Cały czas brzuch miałam twardy,nawet leżenie nie pomogło tzn było lżej na leżąco,jak tylko wstałam czułam ciągnięcie. Mam nadzieję, że zwiastuje to zbliżający się poród. Przynajmniej jest sens całego wysiłku i cierpienia ☺ Poza tym tak jak wspominalyscie czuje się mega opuchnięte tu i ówdzie,ale do tego jeszcze boli-jakby ktoś mnie kopał przez godzinę.

Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Hej Dziewczynki,
    ale miałam fatalny wieczór i noc:/ taaak mnie strasznie brzuch bolał, no nie wiedziałam co się dzieje:/ kurde a jak na zlość nospy nie miałam, bo w ciąży nie brałam do tej pory:/ Trochę czytalam jak wygląda ten ból brzucha porodowy i się zastanawiam...Dziewczyny, świeże mamusie, albo te, które już mają dzieci do czego byście go porównały? Jaki t5o był ból w domu?Ten początkowy jak się wszystko zaczyna? Czytalam, że to taki opasający cały brzuch...tz., *że był brzuch twardy? nie mogłyście się wyprostować? coś jak ból żołądka rozlazły na cały brzuch?!? Chodzi mi o Wasze odczucia na samym początku. Kurcze, wczoraj się przestraszyłam trochę...a do tego biodra mnie zaczeły strasznie boleć, nie mogłam dłużej na żadnym z bokóww leżeć;/ mam nadzieje, że to tylko jakieś przepowiednie...w piątek mam wizytę i chciałabym dotrzymać do niej:P
    Ja nie pamiętam absolutnie bólu brzucha przy pierwszym porodem. Żadnych tego typu dolegliwości. W nocy obudził mnie skurcze,których nie da się pomylić z niczym ani przegapić także niestety nie pomogę w tej kwestii.
    Ta ciąża przebiega zupełnie inaczej od poprzedniej.
    Ostatnio edytowane przez mamaL&I ; 14-12-15 o 05:55

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów