Strona 2642 z 10046
Pokaż wyniki od 26,411 do 26,420 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Verka dziekuje za zdjęcie, ale co to ma być takie małe?!?! jejku jaka ona śliczna ta kruszynka boziuuuu napatrzec sie nie da

jegobaba wciskasz się aby w kolejke?

A u mnie dzis byla siostra, to zjadła z nami obiadek, pozniej po 16 przyjechala kolezanka to pojechala pol h temu tak sie rozgadalysmy haha

Natalka co do moich robótek to został mi jeden komplet jak go jutro zrobie bo dzisiaj juz mi sie niiiiic niieeeee chceeeee to wrzuce zdjecie tych prezentow pod moja choinka, haha bo to komicznie wyglada
    Tak w ogole jutro mam wizyte w tym szpitalu, pewnie bedzie tez ktg czy cos, myslicie, ze tak NA WSZELKI wypadek lepiej mieć torbe w aucie? w sumie nie zaszkodzi hmm?
    Male bo chcialam wgrac bylo.za duze a jak zmiejszylam to tak wyszlo i nie mialam czasu bo sie doic musialamale widac?widac..bierz torbe bierz moze Franio tez wyjdzie na swieta...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    A my spedzilismy niedziele na basenie -mam nadzieje ze bd sie dobrze spalo.. a w drodze powrotnej lekko Nas wywinelo na zakrecie uff ale leciutko na szczescie ... przymrozilo dlatego ehh ... po basenie pyszne nalesniki w restauracji zjedlismy mniam mniam.. a teraz odpoczynek.

Ania kurde Natka ma racje popros kogos niech po Cb przyjedzie i jedz do domu!
    Vercia aj piekniutka Amelka i piekna mamusia nie moge sie doczekac takiego szkraba
    Iza boziu dobrze ze nic sie nie stalo..u mnie dzis piekna pogoda 18st slonce no co jest grane to nie wiem...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Jegobaba nie czekasz na styczen?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jegobaba ej no, bedziesz kolejna?? cos sie tym dzieciom spieszy na te swieta mysle ze to czop.

A u nas taki klimat mamy

Załącznik 92661
    Slicznie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    A ja zjadlam.obiadek ,mama pojechala do domu a my zostalismy sami ...boziu spokoj nikt nie chodzi ,cisza no to lubieAmelcia spi i powiem wam ze ona lubi byc opatulona bo jak nie jest to sie wierci ,kweka i wystarczy ja opatulic i spokoj

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A ja zjadlam.obiadek ,mama pojechala do domu a my zostalismy sami ...boziu spokoj nikt nie chodzi ,cisza no to lubieAmelcia spi i powiem wam ze ona lubi byc opatulona bo jak nie jest to sie wierci ,kweka i wystarczy ja opatulic i spokoj
    ciekawe jak minie pierwsza nocka w domu czy się wyspisz w miarę hihi

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    w ogole jakie promołszyns w smyku Oo tak patrze na stronie hmm
    kupiłam kilka zabawek mojej chrzesniaczce na święta właśnie na tych promocjach

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ciekawe jak minie pierwsza nocka w domu czy się wyspisz w miarę hihi
    No zobaczymyjak sie wyspie jak mam co 3 godz. sie doic?ale Amelka je coraz wiecej i dzis juz dwa razy po 40 ml zjadla a teraz prawie 45tylko z nia problem ze ona przysypia i baaaardzo wolno je...matko z cycem by godz zeszla jak nic

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Jegobaba ej no, bedziesz kolejna?? cos sie tym dzieciom spieszy na te swieta mysle ze to czop.

A u nas taki klimat mamy

Załącznik 92661
    ej no baja, a chujka sztuczna czy żywa ?

jegobaba no nie żartuj, że rodzić bdędziesz?

Senior Member
    jegobaba

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Nayana Przepieknie zazdroszcze Ci takiego salonu... ja jutro ubieram choinke o ile maz ja kupi bo chce zywa

Weronika patrzac na Twoja Amelke to coraz bardziej chce miec juz swojego Kubusia w ramionach, takze nie musi byc styczen, moze byc nawet dzis

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów