Strona 2640 z 10063
Pokaż wyniki od 26,391 do 26,400 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Choinka ubrana, kominek przystrojony... Znalazlam w domu klej, ale znow mi sie skonczyl wiec prezentow dzis pewnie nie zapakuje bo z tasma schodzi i schodzi...
    Pati a jak twohe rekodziela? Skonczone juz??
    Ktores mamusie mialy sie pochwalic swoim szyciem i literkami ???

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Hehe no spokojna na swój sposób... ehhh ja po prostu nie umiem wogóle jakaś dziwna ostatnio chodze nie wiem przez co ale....ehhh
    też mam podobnie nawet nie umiem się do swojego nieodzywac jak jestem na niego zła ale coś musisz zrobić np. mu nie usługiwac, nie sprzatać po nim , nie prać etc na mojego zadziałało to jak poprostu się nie usmiechałam dopiero wtedy zauwazył i pytał co sie dzieje odp nieba na ziemi nie ma teraz jest między nami tak o ale dużo pracy to kosztowało przedewszystkim z mojej strony nie pomaga tez to że mieszkam u niego

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    też mam podobnie nawet nie umiem się do swojego nieodzywac jak jestem na niego zła ale coś musisz zrobić np. mu nie usługiwac, nie sprzatać po nim , nie prać etc na mojego zadziałało to jak poprostu się nie usmiechałam dopiero wtedy zauwazył i pytał co sie dzieje odp nieba na ziemi nie ma teraz jest między nami tak o ale dużo pracy to kosztowało przedewszystkim z mojej strony nie pomaga tez to że mieszkam u niego
    Cos w tym jest.. Nasz kryzys teraz tez trwal dlugo.. Ale maz zobaczyl ze ani pieniedzy jego nie potrzebuje,ani auta ktore mi zabral itd... Bylam jak cien w domu.. Ciezko bylo bo gdy sie kogos kocha to chce sie jak najlepiej, ale czasami nie ma wyjscia... Mezczyzna mysli ze chwile pozrzedzimy a potem raz dwa i jest ok, on nic nie musi z siebie dawac bo nam i tak przechodzi.. W zasadzie same tak ich nauczylysmy... Trzeba jasno postawic granice i sie tego trzymac aby nasze slowa i czyny nie byly rzucane na wiatr...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Verka śliczna ta Twoja kruszynka i Ty też naprawdę wyglądasz super na dwa dni po porodzie.
    Ja skurcze przepowiadające mam czasami ale rzadko, Dziś mnie złapały w sklepie jak byliśmy.
    Ania, też uważam że tutaj są potrzebne bardziej radykalne środki. Musisz pokazać że potrafisz się postawić, bo później będzie właśnie tak że on będzie robił co będzie chciał, a Ty będziesz w domu z dzieckiem siedzieć i na niego nie będziesz mogła liczyć.
    Gołąbek dzięki, na szczęście zaczyna się chyba normować. Jeszcze jest podwyższone, ale już widzę poprawę, także mam nadzieje że jeszcze 2 dni i już będzie dobrze, ale wiadomo brać będę cały czas, żeby je utrzymać na dobrym poziomie.

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Cos w tym jest.. Nasz kryzys teraz tez trwal dlugo.. Ale maz zobaczyl ze ani pieniedzy jego nie potrzebuje,ani auta ktore mi zabral itd... Bylam jak cien w domu.. Ciezko bylo bo gdy sie kogos kocha to chce sie jak najlepiej, ale czasami nie ma wyjscia... Mezczyzna mysli ze chwile pozrzedzimy a potem raz dwa i jest ok, on nic nie musi z siebie dawac bo nam i tak przechodzi.. W zasadzie same tak ich nauczylysmy... Trzeba jasno postawic granice i sie tego trzymac aby nasze slowa i czyny nie byly rzucane na wiatr...
    dokładnie teraz tocze walke o skarpetki ( żeby sam sobie kupował) a ma ich obecnie 3 sztuki nie pary i po tyg stwierdził że faktycznie musi sobie kupić ale nie wie gdzie choc był w krośnie z mamusią swoją to by mu powiedziała bo sama szła po nie dla swojego męza a ja mu o nich przypominałam jeszcze no ale nic jego wybór nich meczy się dalej jak tak chce :-D

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    dokładnie teraz tocze walke o skarpetki ( żeby sam sobie kupował) a ma ich obecnie 3 sztuki nie pary i po tyg stwierdził że faktycznie musi sobie kupić ale nie wie gdzie choc był w krośnie z mamusią swoją to by mu powiedziała bo sama szła po nie dla swojego męza a ja mu o nich przypominałam jeszcze no ale nic jego wybór nich meczy się dalej jak tak chce :-D
    W krosnie??? W moim krosnie?? To ty skad jestes??

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Dobranoc dziewczynki bo cały dzień na nogach dzisiaj jestem i nie dam rady dłużej siedzieć
    jutro bedzie lepszy dzień bo przez popłowe dnia bedę mogła sobie poleżeć jak mó przedszkolak bedzie poza domem :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    W krosnie??? W moim krosnie?? To ty skad jestes??
    Rymanów :-)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczynki, ale miałam senny dzień:-/ nie disc ze nie spałam od 2 to jeszcze ta pogoda. Dziś byłam w kościółku i juz mi coraz ciężej. Jak trzeba stać to troszku się muszę na boki bujać:-/ No ale msza za mnie i babcie była...
    Potem obiadek u mamusi, usypialam przy stole. Wróciliśmy i udało mi się zdrzemnac na 1,5h.
    Jak miło gdy choinka się świeci:-P muszę tylko kota gonić bo zabawkę sobie zrobił z bombek:-P
    Veronika, śliczna ta Twoja Amelka i Ty wyglądasz kwitnąco:-)
    Ania, daj popalić temu swojemu. Za dobrze ma z Tobą.

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Vercia no nie mogę się napatrzeć na ta Twoja kruszyne! Bossska jest. A Ty też świetnie się trzymasz. Chciałabym tak wyglądać w dniu powrotu do domu
    Aniu chyba musisz obrazić się na amen to może coś do niego dotrze.
    Joneczka nie taki duży ten brzuch. Wydaje się być w normie. Ja jak idę to najpierw brzuch potem ja hehe mam pytanie do Ciebie. Czy jak Cię swedziala ta skóra od cholestazy to miałaś jakąś wysypke/krosty w tym miejscu?
    Nie ma żadnej wysypki. Tylko uporczywe swędzenie (tak jak uczulenie). Stopy, ręce. Później już lambada i całe ciało... Więc od razu zadz.do lekarza prowadzącego i mi zlecił Aspat, Alat i stężenie kwasów żółciowych (na które się tydzień minimum czeka). Po południu odebrałam wyniki (Aspat- 300, Alat- 70) zaznaczone na czerwono. Telefon znowu do lekarza, powiedziałam jaki wynik. To tylko powiedział "ojej. Proszę się spakować i do szpitala". No i tak sobie leżę od zeszłego piątku Aspat, Alat spadły do 100 i 70. A na kwasy zolciowe dalej czekamy, aż wyniki przyjdą z Warszawy... Jak coś podejrzewasz ew. Cię swedzi to zrób sobie ten Aspat, Alat (one w granicach 10 zl/kazdy) kosztują). Więc nie są drogie. Bo to dziadostwo groźne dla dzidzi, musi być kontrola i tabletki wdrożone.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów