Strona 2636 z 10050
Pokaż wyniki od 26,351 do 26,360 z 100497

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Nawet nie wiem jak opisac skurcz ;p kilka razy mialam takie twardnienia brzucha co musialam az usiasc bo mala sie tak napiela ale to przeszlo po chwili .. takze nie mam pojecia

To byl skorcz przepowiadajacy, bezbolesny.. Do porodu bedzie tez taki tylko ze z kazdym kolejnym co raz bardziej bolesny i przerwa miedzy nimi bedzie krotsza... To nie bedzie bol jak na ojres, dolem podbrzusza tylko taki na caaaly brzuch... Taki oplatajacy

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    To byl skorcz przepowiadajacy, bezbolesny
    .. Do porodu bedzie tez taki tylko ze z kazdym kolejnym co raz bardziej bolesny i przerwa miedzy nimi bedzie krotsza... To nie bedzie bol jak na ojres, dolem podbrzusza tylko taki na caaaly brzuch... Taki oplatajacy
    Nieco madrzejsza jestem bede informowac jak cos takiego zaobserwuje

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    O nie nie... To nie skurcze porodowe... Co to to nie to pieprzony "strych" tak sobie mysle ze jeszcze w wypierdniku pod schodami te lampki moga byc... No to juz ostatnia nadzieje by je znalezc...

Szczerze to juz wole urodzic dzien po Wigili niz przed... Bo taka wymeczona po porodzie i w domu?? Ani sil na gorowanie miec nie bede zeby wigilie przygotowac, ani z kilkudniowym bejbikiem na dwie wigilie tez nie pojde.. Tak jak mowilam- 26 moge rodzic
    hehe czyli dalej zaciskamy nogi a już mnie nastraszyłaś. mamy ten sam termin porodu przecież...

zapomniałam Wam powiedzieć. cioteczki męża jednak nie przyjadą dziś. wczoraj cała rodzinka ciut za dużo wypiła i nie ma komu prowadzić... no cóż... jakoś wybitnie przykro mi z tego powodu nie jest. przynajmniej choinkę dziś ubiorę

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    hehe czyli dalej zaciskamy nogi a już mnie nastraszyłaś. mamy ten sam termin porodu przecież...

zapomniałam Wam powiedzieć. cioteczki męża jednak nie przyjadą dziś. wczoraj cała rodzinka ciut za dużo wypiła i nie ma komu prowadzić... no cóż... jakoś wybitnie przykro mi z tego powodu nie jest. przynajmniej choinkę dziś ubiorę
    Tyle ze moj termin okazalo sie ze jest wczesniejszy bo okres mialam 25.03

No ok, moge rodzic 25.12 bo ja dziewczyny zawsze w piatek rodzilam, a jak nie 25 to kolejny piatek wypada 1 stycznia ojejuniu

Senior Member
    nayana

O mnie
    O ile 25 w ogole mialam ten ojres, no to odtwarzalam date z pamieci hahaha... Nie no, cyrk na kolkach

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    To byl skorcz przepowiadajacy, bezbolesny.. Do porodu bedzie tez taki tylko ze z kazdym kolejnym co raz bardziej bolesny i przerwa miedzy nimi bedzie krotsza... To nie bedzie bol jak na ojres, dolem podbrzusza tylko taki na caaaly brzuch... Taki oplatajacy
    kurczę, to ja nawet tych przepowiadających jeszcze nie miałam. ale może nie będę miała wcale? jak pytałam się mojej mamy to mówiła, że czegoś takiego nie miała.

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Aniu no niech chlopina Ci przyniesie ta choinke, od razu w domu inny klimat i tak pieeeeeeknie pachnie
    Ja dzis nie dalam rady isc do Kosciola, troche tez z lenistwa, ale juz mi jest za ciezko, co chile musze sie polozyc zeby sily troche wrocily...
    Gdzie w niedziele kupie glej na goraco do pistoletow ??

Ania a tych tabletek nie mozesz odstawic?? Albo zmniejszyc dawke??
    W Leroy merlin

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Tyle ze moj termin okazalo sie ze jest wczesniejszy bo okres mialam 25.03

No ok, moge rodzic 25.12 bo ja dziewczyny zawsze w piatek rodzilam, a jak nie 25 to kolejny piatek wypada 1 stycznia ojejuniu
    ja ostatni miałam 26 marca. z tym, że ciągle się zastanawiam czy mi dobrze wyliczyli termin porodu, bo zaszłam w pierwszym cyklu starań 2 miechy po odstawieniu anty i okres miałam dość nieregularnie co 28-33 dni, a zawsze miałam co 35 dni. ale z usg mi wychodziło 1 stycznia więc może i dobrze.

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    mamcie jak ja w pozycji siedzącej chcę założyć nogę na nogę to odczuwam straszny ból- macie tak???

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    wogóle jestem dziś mega nerwowa- mojemu rano się strasznie oberwało, w sumie za nic... ten ostatni miesiąc będzie ciężki, dobrze że święta i sylwester to jakoś zleci..

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów