Strona 2634 z 10092
Pokaż wyniki od 26,331 do 26,340 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Hej laski, witam sie drugi raz po 6 poszlam spac na gore i tak gnilam do 10:30, potem szybko zjadlam platki, bo na 11:15 do kosciola...teraz robie obiad, normalnie zawsze w niedziele mam na 13, ale moj dzis w pracy do 14:30 (bo sezon przedswiateczny jest) i obiadek bedzie dzis na 15.
    Cos mnie boli wszystko jak lapie gleboki oddech, nie wiem, co jest...
    Natalka teraz to juz my na kolejce, ale zobaczysz, ze i tak nas wyprzedzą ja dzis sie modlilam w koscoilku o wczesniejsze rozwiązanie! w ogole powiem Wam tak...rok temu straciłam pierwszą ciążę i w Wigilie łzy leciały mi jak grochy i prosiłam Boga, żeby w kolejne Swięta mieć juz dzieciątko- zobaczymy może się uda i tak jestem przeszczęśliwa, ze tak szybko sie udalo i nosze pod sercem naszą Ninkę!!!
    Przykro mi ;/ ehh ale teraz już będziesz miała może być i po świetach ale dobrze że jest ! Moja koleżanka też w tym roku w 7 mies urodziła i pochowała dziecko... i widzę że bardzo czeka na wyniki z poradni genetycznej bo chce mieć dzieciątko.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Edytka, Bog zawsze wysluchuje, trzeba tylko mocno wierzyc, oddac mu wdzystko i zaufac u mnie juz sie takie cuda dzialy, ze nie mam najmniejszej waypliwosci, ze wszystko pochodzi od Niego

Ania, ja mam wizyte we srode..

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Edytka, Bog zawsze wysluchuje, trzeba tylko mocno wierzyc, oddac mu wdzystko i zaufac u mnie juz sie takie cuda dzialy, ze nie mam najmniejszej waypliwosci, ze wszystko pochodzi od Niego

Podzielam słowa Natalki !

Mam prośbę , bo ja mam wizytę dopiero 30.12 jak wyjdą dobrze wyniki bad moczu... tak to moze mi umówi wcześniej ale chciałabym sie dowiedzieć jak byłoby z tym karmieniem... czy mogłabyś zapytać swojego jak to jest jeśli sie przez 5 lat przyjmuje lek ABSENOR 300mg i w ciąży również czy można karmić piersią czy są jakieś przeciwskazania... ja oczywiście swojej nie zapytałam bo myślałam na 100% że nie można a tu tak na ulotce wyczytałam...

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta

Dokładnie tak jak mówisz!!! w tym roku będą radosne Swięta czy mała bedzie juz po tej stronie, czy jeszcze nie i tak jestem wdzięczna i przeszczęśliwa!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Dziewczyny potrzebuje jednej "mamuśki" która ma wizyte na dniach
    ja mam jutro
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Podzielam słowa Natalki !

Mam prośbę , bo ja mam wizytę dopiero 30.12 jak wyjdą dobrze wyniki bad moczu... tak to moze mi umówi wcześniej ale chciałabym sie dowiedzieć jak byłoby z tym karmieniem... czy mogłabyś zapytać swojego jak to jest jeśli sie przez 5 lat przyjmuje lek ABSENOR 300mg i w ciąży również czy można karmić piersią czy są jakieś przeciwskazania... ja oczywiście swojej nie zapytałam bo myślałam na 100% że nie można a tu tak na ulotce wyczytałam...
    Jak nie zapomne to zapytam a czytalas na forach ? Moze dziewczyny pisaly cos o karmieniu, ktore biora ten lek...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    hej Dziewczynki jak sie nazywa nasza grupa na fb?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    hej Dziewczynki jak sie nazywa nasza grupa na fb?
    Styczniowki2016

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    dziękuję za takie szybkie przyłączenie

Senior Member
    nayana

O mnie
    Kurde laski, skurcze mnie lapia, poki co co 15 min... Jak je wyciszyc??

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów