Strona 2628 z 10044
Pokaż wyniki od 26,271 do 26,280 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Róża, Różyczka- piękne imię. Ja z Izabelą nie mam zbyt dobrych skojarzeń, a to też jest bardzo ważne

No toć mamy tu jedną izunie krejzolke

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    bo kurcze miala byc dziewczynka Nataszka, a tu sie drugi pisior trafił i problem jest bo kazdemu sie inne podoba a mnie to juz wogole żadne meskie nie przypadlo do gustu. David tez syn wybieral.
    Iza ładne imie
    Ostatnio edytowane przez naomi ; 13-12-15 o 09:10

Dziewczyny wiem, ze juz teraz gdyby cos się zaczelo doktory nie będą hamować. Bo chłopaki maja przeszlo po 2kg, steryda na plucka dawno dostali. A bliźniaki podobno dojrzewają szybciej.
    Ale poczekajcie niech no tylko sie obudzi to ja mu pokaże. Juz mu w nocy zapowiedzialam ze o tym ze na porodówce będę dowie sie od osób trzecich albo z fb

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Dzień dobry Dziewczynki
    U nas dziś strasznie wietrzny dzień, przez co prądu nie ma co 5 minut. Noc znowu o dziwo cała przespana, aż się zaczynam martwić czy aby wszystko ok, że ja na siku nie wstaję. Ciśnienie się chyba zaczyna pomału normować także jest już jakiś plus.
    Veronica zazdroszczę że Amelka taka grzeczna, mam nadzieję że nasza też taka będzie hehe
    Natalia Izabela też ładne ale pewnie zdecydujecie już jak się urodzi. Siostrzenica mojego męża też miała być Izabela, a jest Gabrysia, choć siostra mojego się zapierała że nigdy by tak nie dała córce na imię bo jej się strasznie nie podoba, a po porodzie się jej odmieniło hehe Dlatego my jeszcze nie mamy wybranego na 100 % :P
    Beata, dobrze że się odezwałaś bo już myślałam że się rozpakowałaś. Tak to jest z facetami, dasz im palec to biorą całą rękę. A Twój też miał ostatnio trochę stresów, to stwierdził pewnie że odreaguje jak jest okazja, choć szczerze ja bym mojego chyba ubiła, jakbym była w takiej sytuacji jak Ty. Bo w każdej chwili Cię może złapać, a on sobie w klubie siedzi.

A my dziś z moim się wybieramy do kina i później na obiad, gdzieś na miasto. Bo wszyscy domownicy pojechali dziś do tej Białki więc dla nas dwojga nie będę gotować. A to zapewne ostatni taki nasz wypad we dwoje gdzieś. Oczywiście nie licząc sklepów i lekarza hehe

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Patrycja mozliwe mi w nocy jak sie odbije to cofaja sie te kwasiory i pali zgaga ze hoho

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    no nareszcie nadrobiłam... hehe...

Natalia, pisałaś coś, że waga Ci spada. mi położna powiedziała, że to jedna z oznak zbliżającego się porodu, a jak Ci brzunio opadł, to może jednak tym razem nie urodzisz po terminie? wciskasz się w kolejkę?
    kurcze jak napisałaś, że przy dużych cycach dłoń nie wejdzie to się zaczęłam zastanawiać czy i mi już opadać nie zaczął...
    Ostatnio edytowane przez PysiaRysia ; 13-12-15 o 09:23

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Patrycja mozliwe mi w nocy jak sie odbije to cofaja sie te kwasiory i pali zgaga ze hoho
    No porażka chyba ten mój synus będzie miał jakieś wlosidla hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    No toć mamy tu jedną izunie krejzolke

No właśnie, nie ma reguły.. Ale gdzieś ostatnio widziałam http://img1.demotywatoryfb.pl//uploa...ske8wp_600.jpg

coś w tym jest...

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    No właśnie, nie ma reguły.. Ale gdzieś ostatnio widziałam http://img1.demotywatoryfb.pl//uploa...ske8wp_600.jpg

coś w tym jest...
    hahaha to jest prawdaaa!
    jeszcze są mysli 'a nie bo ten ma, a nie bo ta tak dała' grr
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Ja jeszcze mam zboczenie przez pracę- pracuję z dziećmi więc większość imion do kogoś przypisuję. W większości przypadków jest tak, że dzieci mające takie same imiona mają też coś wspólnego ze sobą

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów