Strona 2627 z 10063
Pokaż wyniki od 26,261 do 26,270 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Verka to do cyca Amelki w ogóle nie planujesz przystawiać? Tylko butelka z Twoim mleczkiem?
    A jak Wam idzie ubieranie malutkiej? :-)

Ja dzisiaj w nocy ciągle do kibelka.... I brzuchol taki napięty, że musiałam się rozluźnić że tak powiem żeby siczki leciały nie wiem czemu tak.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dzien dobry dziewczyny
    Ja dzis pospalam do 9... Padlam w nocy z tel w reku

Teraz sniadanko i ubieranie choinki.. Dziewczynki grzeczne i usmiechniete wiec zapowiada sie, ze bedzie cicho i milo hehehe...

Jedziemy odwiedzic dzis brata, on ma salon z pustka powietrzna tzw antresole i wstawili wielgachna choinke ponad 3 metrowa,zywa, wiec jedziemy ja podziwiac

Veronica bardzo sie ciesze, ze Amelka jest grzeczna i ze sobie super radzicie.. Jak tak Cie czytam to wszystko brzmi jak ten "amerykanski sen "

Co do brzuszka mi opadl, ale calej reki nie wsadze, trzeba wziac pod uwage ze przy duzych piersiach tak sie nie da nochyba ze je na ramiona zarxuce, ale na szczescie jeszcze tez nie dam rady :P

Zycze pieknego dnia, dzis niedziela-wolne to moze i wolne od tych naszych dolegliwosci ciazowych ?? Byloby milo

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    A moj maz wczoraj sie mnie pyta, czymoze bysmy zamiast Róża nazwali mala Izabela lub Isabella ... I mam zonka...

Boże co za noc. Kolejna nieprzespana. Wykończy mnie to. Wczoraj pozwoliłam mężowi na imprezę w stowarzyszeniu którego jest prezesem. Pytal czy ma szybko wrócić - a ja jako dobra i wyrozumiała żona mowie, żeby na spokojnie został na całości, bo przeciez alkoholu i tak nie będzie pil. No i kilka minut przed północą telefon "wszystko dobrze?". Nosz kurczaki jakby bylo źle to bym dzwonila. Po kiego mnie budzi. No i słyszę ze jednak wypil. Córka budzi sie o 3 z płaczem ze chce do taty. No to dzwonię, bo impreza miała sie dawno skończyć. Wylaczony. Wchodzę na fb a ten baran w dyskotece z kolegami w loży vipowskiej. Żeby nie było to klub oddalony od naszego domu o jakies 40km. Z wrażenia dostałam skurczy. Wzięłam tablety i poszłam spać. Wrócił lord o 6 nad ranem i odsypia noc. A ja czuje sie fatalnie. Boli mnie krocze i dół brzucha jak na okres, pachwiny mi rozpiera i wali po krzyżu. Oj cos czuje ze chyba sie rozsype. A dupka nawet nie obudze, ze na porodówkę jadę. Nosz musiałam się wyżalić troche

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    Dziekuje za pamiec i z wielka radoscia donosze ze dzis o 9.20 urodzil sie nasz cudowny Antos wazy 2600, mierzy 53 cm, 10 pkt. Jest najcudowniejszy na swiecie pozniej napisze wiecej. To jest mega uczucie tulic w ramionach takie male szczescie. Obydwoje z mezem poplakalismy sie ze szczescia
    Gratuluje Syneczka sama się popłakałam jak przeczytałam, że kolejne Dzieciątko na świecie

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    marg- serdecznie gratuluję!

Na pewno fajnie mieć swój skarb przy sobie, ale mój niech jeszcze posiedzi

Dziewczyny ja w nocy tylko raz do toalety, a tak poza tym bardzo dobrze mi się śpi, pomimo tego, że w ciągu dnia nic nie robię w sensie wysiłkowym Wczoraj zaczęłam, dziś skończę książkę " Położna" Janette Kalyta- pewnie wiele z Was czytało? Jak wrażenia? Mnie się bardzo podoba...

Ciągle chce mi się pić- tak jak któraś z Was pisała, mam też ciągle uczucie zatkanego nosa, co mnie strasznie wkurza.

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Beatko ojej oby nie, a jak sie obudzi to daj mu do wiwatu ehh zaszalal niezle.
    u nas tez z imieniem watpliwosci, mial byc David, a syn prosi by zmienic na Olaf, bo ma kolege i jest taki super i grzeczny i wogole fajne imie mowi i mam problem, przyzwyczaiłam sie jednak do Davidka juz.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    A moj maz wczoraj sie mnie pyta, czymoze bysmy zamiast Róża nazwali mala Izabela lub Isabella ... I mam zonka...
    Róża, Różyczka- piękne imię. Ja z Izabelą nie mam zbyt dobrych skojarzeń, a to też jest bardzo ważne

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Beatko dobrze ze żadna akcja się nie zaczęła bo ja jakbym zobaczyła ze gdzieś na dyskotekę mój pojechał jeszcze bez mojej wiedzy chociaż i tak bym powiedziała kategoryczne nie, to bym go wychłostala normalnie, przy okazji urodziła ze złości :P

W ogóle o 3 obudziła mnie ZGAGA. Jest to możliwe? Chciałam wejść na forum ale dopiero teraz znalazłam telefon

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Beatapab Zobacz posta
    Boże co za noc. Kolejna nieprzespana. Wykończy mnie to. Wczoraj pozwoliłam mężowi na imprezę w stowarzyszeniu którego jest prezesem. Pytal czy ma szybko wrócić - a ja jako dobra i wyrozumiała żona mowie, żeby na spokojnie został na całości, bo przeciez alkoholu i tak nie będzie pil. No i kilka minut przed północą telefon "wszystko dobrze?". Nosz kurczaki jakby bylo źle to bym dzwonila. Po kiego mnie budzi. No i słyszę ze jednak wypil. Córka budzi sie o 3 z płaczem ze chce do taty. No to dzwonię, bo impreza miała sie dawno skończyć. Wylaczony. Wchodzę na fb a ten baran w dyskotece z kolegami w loży vipowskiej. Żeby nie było to klub oddalony od naszego domu o jakies 40km. Z wrażenia dostałam skurczy. Wzięłam tablety i poszłam spać. Wrócił lord o 6 nad ranem i odsypia noc. A ja czuje sie fatalnie. Boli mnie krocze i dół brzucha jak na okres, pachwiny mi rozpiera i wali po krzyżu. Oj cos czuje ze chyba sie rozsype. A dupka nawet nie obudze, ze na porodówkę jadę. Nosz musiałam się wyżalić troche
    To są faceci.... nie martw się nie rozmyślaj, bo nerwy teraz najmniej wskazane.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów