Strona 2625 z 10050
Pokaż wyniki od 26,241 do 26,250 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Joneczka
    Mieszka w
    Szczecin
    O mnie
    Nasza Majeczka urodziła się
    Data
    11-01-2016
    Marg! ! Gratuluję.
    Antoś witaj na świecie. Cudownie ) dużo siły dla Was :*

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dobranoc mamuśki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Niech nigdzie nie udostepni przypadkiem zdjecia
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Veronika teraz tylko telefonu nie zgub
    Zdjecie usuniete waryjoty haha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ciekawe ktora nastepna sie rozpakujeMama przyniosla golabkow,wnusie ponosila i pojechala a my tak z chlopina lezymy i film ogladamy no nic jak wakacje tylko drinkow brakAmelcia smiesznie skuczy jak cos jej nie pasuje widac kulture ma po mamusi co sie bedzie wydzieralamowie wam prawie kazda pielucha nasrajdolona takze malych pieluch idzie a idzie co jeszcze wam mialam napisac o jak nie macie wyciecia na pieluche to tutaj czysty gazik przykladaja zeby sie tak nic nie ucieraloa i nie wiem jak u was ale u mnie w szpitalu baaaardzo goraco takze grube szlafroki nie bardzo sie przydadza bo poprostu gorac milosierny jest ja smigam w tej koszulce co dupa na wierzchu i mama mi spodenki od pizamy przywiozla tutaj tez cipke kaza wietrzyc ale ja tego nie robiw kurna bo sie leje to jak mam to zrobic?nie wiem no podmywam sie szarym mydlem w kremie sie bialy jelen zwie bo tutaj jest cos co szczypie bardzo...a i kupala kazali zeobic o jezu to jest dopiero wyczyn...dobra ide sie doic i spac...

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    verka ty to jesteś torpeda normalnie, tu Amelka tu dojarka i te gołąbki wszamać trzeba. jak Ty to forum jeszcze ogarniasz? nogą?

a ja od godziny spać już nie mogę. Pięknie normalnie. zasnęłam o 00.45 a obudziłam się o 1.45. Banan opędzlowany do tego dwie delicje i dalej nie wiem co z sobą zrobić.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry:-) mój przed chwilą usnal bo film oglądał a ja właśnie się obudziłam:-/ i to by było na tyle z mojego spania:-/ cholera, jak on chrapie!!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    verka ty to jesteś torpeda normalnie, tu Amelka tu dojarka i te gołąbki wszamać trzeba. jak Ty to forum jeszcze ogarniasz? nogą?

a ja od godziny spać już nie mogę. Pięknie normalnie. zasnęłam o 00.45 a obudziłam się o 1.45. Banan opędzlowany do tego dwie delicje i dalej nie wiem co z sobą zrobić.
    haha ta torpeda jasne mama golabki zrobila przyniosla pod nosek podstawila,cycory wsadzam w dojarke i 10 minut wydojona,, Amelka i butelka do tatusia a mamusia na forum mozna ?mozna....dla mnie lakator zbawienie normalnie ja sobie nie wyobrazam siedziec z Amelka przy cycu jezu ona przysypia,albo przestaje jesc trzeba ja budzic to sie sfajdoli jak je matko dlugo to trwa a z cycem to chyba godzina by zeszla....nie dobra mama jestem???
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 13-12-15 o 02:11

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Dzień dobry:-) mój przed chwilą usnal bo film oglądał a ja właśnie się obudziłam:-/ i to by było na tyle z mojego spania:-/ cholera, jak on chrapie!!!
    to co wy juz zaczynacie dzien??? spijcie Kochane bo pozniej spania nie bedzie bo cyca trzeba dawac w dzien i w nocy...

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    to co wy juz zaczynacie dzien??? spijcie Kochane bo pozniej spania nie bedzie bo cyca trzeba dawac w dzien i w nocy...

łatwo powiedzieć gorzej wykonać

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Och żeby to tak łatwo było. Jeszcze ten mi chrapie w nieboglosy! Ale siniorow będzie miał na lydkach:-P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów