Strona 2616 z 10050
Pokaż wyniki od 26,151 do 26,160 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Na swoim to zupełnie inaczej:-) po latach tułaczki wynajmowanych mieszkaniach nareszcie czuję się "u siebie":-) i mogę robić tak jak mi się podoba:-)
    Mi najbardziej brakowało jak mieszkaliśmy z teściową (mimo, że super babka, dom ogromny, całą górę dla siebie mieliśmy) tego, że w upalny dzień w samych majtkach po domu chodzę Bo tam nigdy nie wiadomo czy ktoś na chwilę nie wskoczy na górę do nas

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Aniu oby na obetnicach sie nie skonczylo, moze poszel po rozum do głowy w koncu.
    Veronika, ale urocza ta twoja Amelcia nie moglam sie napatrzec, a jeszcze przed wczoraj w brzuszku u mamy byla

A ja dzis sie nachodzilam, zaliczylam sklepy z meblami, kaufland, nawet spacer, dziwie sie skad mam tyle sily, jeszcze tydzien temu nie dalabym rady tyle obleciec, zjadlam kolacyjke, poszlam do wanny, a tam patrze na wkladce dziwna zoltwa wydzielina gesta, nie wiem co to, nie mam zadnego zapalenia ani nic mnie nie swedzi:P, zawsze mam bialawa wydzielne, ale zolta?? dziwne.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Dziewczyny na aptekagemini jest laktator Lovi Prolactis elektroniczny w super cenie, przesyłka za darmo. Na ceneo widzę też,że w innych sklepach też dobre ceny, ale jak któraś chce jeszcze coś domówić z taniej apteki to ma szansę przy okazji ;p Mi się kończy magnez to od razu zamówię zapas
    Kurcze, 315 zł:-/ niby taniej niż w sklepie ale ja chyba jednak zdecyduje się na ten Canpol-u za 140. Ale i tym lovi dużo dobrych opinii słyszałam, w szkole rodzenia też go mieli. W sumie ten Canpolu też jest spoko, dobrze się sprzedaje i mam nadzieję że się dobrze sprawdzi:-)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Tak, naczytałam się opinii, popytałam położną i koleżanki i nie wiem czy jest najlepszy ze wszystkich dostępnych, ale w tym przedziale cenowym fajnie wypada A czy będę ja będę zadowolona, to zobaczymy po czasie ;p

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ja zawsze miałam niskie. 100 do 110 max. Gdyby nie kontrole u lekarza to też bym nie wiedziała że cis jest nie tak.
    ale jak to żle,że niskie? to moje 100/60 to też jest złe? lekarka mi nic nie mówiła. myślałam ze w ciąży boimy się tylko wysokiego?

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    tez dzis wchodzac myslalam o marg, ze pewnie sie rozpakowala, kto wie moze juz tuli malenstwo, ze taka cisza

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    My patrzymy film, ale jakos mi sie nie podoba...cos czuje, ze dzis bedzie kolejna wspaniala noc ;( niby jestem zmeczona, ale znowu mnie ta lewa noga tak boli, mysle, ze moze mala mi na jakis nerw uciska, bo to jest nie do zniesienia rozpycha sie w brzuchu i brzuch ciagle twardy, chodze do tego wc i wypatruje tego czopa, a tu nic :/ wiem, ze mala saa zdecyduje kiedy najlepiej wyjsc, ale juz by mogla...ja jestem w goracej wodzie kąpana, wiec moglaby cos miec po mamie :P hihi ja tez mam pierniczki upieczone, juz 2 partie, bo pierwsze moment zjedlismy...juz mam liste gotowa co do jedzonka robie na Wigilie, jakie ciasta i w ogole...razem damy rade! dobrze, ze pierogi juz mam. tez mi smutno, ze nie ma sniegu, bo choinki sa a takiej atmosfery brak...no i nie bede w Pl na Swieta- to kolejny ból, ale pocoeszam sie tym, ze za rok juz nasza malutka bedzie glowna atrakcja hihi najmlodsza z rodu a moze uda sie jeszcze w tym roku...kto wie?!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Aniu oby na obetnicach sie nie skonczylo, moze poszel po rozum do głowy w koncu.
    Veronika, ale urocza ta twoja Amelcia nie moglam sie napatrzec, a jeszcze przed wczoraj w brzuszku u mamy byla

A ja dzis sie nachodzilam, zaliczylam sklepy z meblami, kaufland, nawet spacer, dziwie sie skad mam tyle sily, jeszcze tydzien temu nie dalabym rady tyle obleciec, zjadlam kolacyjke, poszlam do wanny, a tam patrze na wkladce dziwna zoltwa wydzielina gesta, nie wiem co to, nie mam zadnego zapalenia ani nic mnie nie swedzi:P, zawsze mam bialawa wydzielne, ale zolta?? dziwne.
    No i następna haha to chyba ten czop?

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Kurcze, 315 zł:-/ niby taniej niż w sklepie ale ja chyba jednak zdecyduje się na ten Canpol-u za 140. Ale i tym lovi dużo dobrych opinii słyszałam, w szkole rodzenia też go mieli. W sumie ten Canpolu też jest spoko, dobrze się sprzedaje i mam nadzieję że się dobrze sprawdzi:-)
    Kurcze wiem, że trochę droższy :/ Ale koleżanka od tego małego nikosia go ma i mówi, że jest bardzo zadowolona, słyszałam jego działanie, więc jest w miarę cichy no i delikatnie odsysa. Nie mam porównania, nigdy żadna z kuzynek nie miała i też tak ciężko podjąć decyzję. Wiem tylko, że koleżanka druga ma ręczny z Aventu i na początku polecała, ale jak spróbowała elektrycznym to mówi, że szkoda jej teraz rąk :/ A 90% czasu i tak karmiła cycem, a nie z butelki :/ Eh ciężkie te nasze wybory Jakbym miała kupę kasy to bym tak nie gdybała

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    ale jak to żle,że niskie? to moje 100/60 to też jest złe? lekarka mi nic nie mówiła. myślałam ze w ciąży boimy się tylko wysokiego?
    ja tez mam takie, a nawet czasem 90/60 na 58 i mowia, ze jest ok, lepsze takie niż wysokie, tym bardziej, ze u mnie zawsze takie jest, czyli w ciazy bez zmian

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów