Strona 2605 z 10066
Pokaż wyniki od 26,041 do 26,050 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    oj dziewczynki kochane współczuję Wam tych uroków mieszkania razem z teściowymi, bo ja mam taki charakter, że bym się na pewno nie zgodziła, a jestem taka, że co mi nie pasuje to mówię i ciągle złości by były więc przed ślubem było powiedziane, że na pewno do mojego nie pójdę mieszkać a on do mnie też pomimo, że oba domy wielgachne i było miejsce, dlatego zdecydowaliśmy, że od samego początku wyprowadzamy się do miasta na bloki i od początku "docieramy sami" i tak już przed ślubem sobie wyremontowaliśmy a fajnie się Nam trafiło bo mamy 3 pokoje aż i tak sobie już 4 latka mieszkamy i budujemy własny domek do którego mam nadzieję, że na roczek Waneski się już przeprowadzimy
    Ale dziewczynki najważniejsze, że mężczyźni bądź co bądź stoją za Wami, a to taka płeć, że czasami nie myśli po prostu, mój też się do tego grona zalicza

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    i co używasz bawelnianych majtek czy tych jednorazowych ? To co wstaniesz to nowa podpaska ?
    A powiedz mi brzuszek jeszcze troszkę jest ?
    Bawelniane majciochy bo podpaski grubasneprawie...za kazdym razem,troche jest ale dzis jakby mniejszy

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Moja teściowa taka starodawna i pewnie jakbym wyleciała z drugim koszem to by powiedziała, że cuduje i kombinuje. Poza tym mąż wrzuca do tego kosza co jest już w łazience a drugi stoi u nas, ale on jest przeznaczony do małego.
    Jak przywiozę swoje ubrania to zacznę wrzucać do wspólnego, jeżeli coś jej się nie spodoba to niech mi powie to wtedy przeproszę i pomyślimy nad innym rozwiązaniem. Wiadomo jak będę siedziała w domu z teściówką to jej się zapytam czy coś nie pomóc w domku.
    Albo powiem mężowi żeby się zapytał czy Daria ma wrzucać brudne ciuchy do łazienki czy se sama prać
    Najgorsze jest to, że ja do niej MAMO nie powiedziałam nigdy zawsze bezosobowo walę i jakoś nie umiem się przełamać. Może jak będę więcej czasu tam spędzać to się samo wszystko ułoży
    Zapytaj sama tesciowej czy mozesz wrzucac tam ciuszki i powiedz ze mozesz robic pranie tzn wstawiac pralke

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    oj dziewczynki kochane współczuję Wam tych uroków mieszkania razem z teściowymi, bo ja mam taki charakter, że bym się na pewno nie zgodziła, a jestem taka, że co mi nie pasuje to mówię i ciągle złości by były więc przed ślubem było powiedziane, że na pewno do mojego nie pójdę mieszkać a on do mnie też pomimo, że oba domy wielgachne i było miejsce, dlatego zdecydowaliśmy, że od samego początku wyprowadzamy się do miasta na bloki i od początku "docieramy sami" i tak już przed ślubem sobie wyremontowaliśmy a fajnie się Nam trafiło bo mamy 3 pokoje aż i tak sobie już 4 latka mieszkamy i budujemy własny domek do którego mam nadzieję, że na roczek Waneski się już przeprowadzimy
    Ale dziewczynki najważniejsze, że mężczyźni bądź co bądź stoją za Wami, a to taka płeć, że czasami nie myśli po prostu, mój też się do tego grona zalicza
    a teraz wynajmujecie ?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Oj mnie to by pogonili raz dwa haha

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Witam Was dziewczynki! Ciężko nadrobić tyle stron, ale nie pomijam żadnej
    Veronica Amelka jest prześliczna! taka kruszynka, a w tej czapeczce już modnisia! Wydaje mi się, że Twoje macierzyństwo to taka sielanka jak w filmach pokazują, naprawdę zazdroszczę, że tak wszystko wspaniale się układa Życzę nam wszystkim takiego rozwiązania i spokojnego Maluszka
    Co do tych kolek to rozmawiałam z położną laktacyjną i rzeczywiście podobnie jak piszecie, w głównej mierze to sposób podawania pokarmu - cz to z cyca czy z butelki - zależy jak dziecko zasysa i jak szybko to albo brzusio boli albo nie. Nasze jedzenie to mały procent dolegliwości maluszka. Dlatego kupiłam polecaną przez nią butelkę Dr. Browna antykolkową. Jak któraś jeszcze nie kupiła to może sobie o niej poczytać. Ma w środku specjalny dozownik i podobno nie leci tak szybko pokarm jak w tych z Aventu czy Lovi. Ale sprawdzę sama dopiero jak zacznę jej używać.
    Darunia ja przepraszam, że tak zdrabniam, ale mam ogromny rodzinny sentyment do tego imienia i inaczej nie potrafię Sukienka śliczna, pięknie podkreśla piersi i wcale nie wydają się takie duże jak opisujesz
    Aniu główka do góry, niestety chłopy przy kumplach coś wariują. Najważniejszy Twój spokój i Dzieciątka, może jakiś spacerek sobie zrób albo dobrą książkę poczytaj, oderwiesz się od tych myśli.
    Ola mnie też krocze zaczyna pobolewać, tzn. czuję rozchodzenie, ale jeszcze nie ma tragedii...

U mnie torba spakowana. Pan Poślubiony wie co jest gdzie, która kosmetyczna dzidziusia, która moja, gdzie ciuszki schowane, gdyby się okazało, że trzeba coś wyciągnąć, a mnie przy tym nie będzie. Jak zobaczył listę, razem odhaczaliśmy to wiecie co, widziałam strach. Stwierdziliśmy, że brakuje nam w sumie ze 2 pary śpioszków malutkich, bo mam na 56 i 62 ale jakieś duże są. I pojechaliśmy na zakupy do takiego komisu dziecięcego - pierwszy raz byłam i zakochałam się w nim, a dzisiaj było -40%. Nakupiłam całą reklamówkę już w sumie na później ciuszków, spodenek, sukieneczek na lato, strój na basen, sweterki i takich słodkich ogrodniczek i 3 pary śpioszków malutkich żebym już się nie martwiła, że czegoś braknie. Chyba już nigdy zakupy dla mnie nie będą mnie tak cieszyć jak te dla dziecka ;D

Potem spożywka w markecie i do domciu. Dzisiaj nasza kochana Carbonara. A teraz składamy łóżeczko, lampa w pokoju Emilki zamontowana (część znalazła się w stercie rzeczy do prasowania) hihihi, a już się pogodziliśmy, że wywaliłam to hihiih. I lampki kupiliśmy także chyba dzisiaj skończę choinkę ubierać.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Madziu ależ mi nie przeszkadza to zdrobnienie możesz walić śmiało ;D Carbonare też bym zjadła sobie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    a teraz wynajmujecie ?
    tak, tak wynajmujemy

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*

Wink

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Załącznik 92606 o to ona Amelia...
    o jenyyyyyyyyy jaka słodka :* maleństwo kochane widać, że taka malusieńka jest, cudaczek mały :* buziaki od ciotki z Holandii :*

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

O mnie
    Daria bardzo ładna ta sukienka, koronka dodaje jej uroku rajstopki i na święta kreacja gotowa

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów