Strona 2600 z 10063
Pokaż wyniki od 25,991 do 26,000 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    A tyle obiecuje że już nie będzie pił że wiecej czasu mi poświeci a ja mówie "u Ciebie kończy sie na obietnicach a robisz inaczej" to powiedział że już naprawde i widze właśnie jak u niego jest to naprawde ! ehhhh :/ rece opadaja ! Natalii i niektórym innym to naprawde SKARB sie trafił !
    Ania ja bym pogonila kolegow oj ja bym im dala wrrrr ja juz tu pisalam jak nas kokega z dziewczyna odwiedzil z Nowego Jorku ja juz w ciazy bylam on na wesele jakiegos kolegi przejechali a u nas spali i chcial na piwonisc do knajpy a ja ze nie ide bo nie mam ochoty a na to on ze ja moge zostac ze co?a moj juz widzial napieta atmosfere i mowi ze nie nje on do pracy jutro na to kolega ze moj sie zachowuje ja dziadek osz kurw..a jak dziadek? To mowi do mojego do lozka idziemy spac no dziadki o tej porze spia o i tak sie zakonczyla gosxina i koniec kolezenstwa ha...wyznacz granice i juz moj raz w tygodniu sie spotyka z kolegami pograja ,wypija i mam spokoj wekendy sa goscie nie raz ale umawiaja sie ...oj chlopy durnie ..moj nie pije raczej takze pod tym wzgeledm mam spokoj
    Ostatnio edytowane przez veronika ; 12-12-15 o 14:49

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hej mamusie po raz drugi my zjedliśmy śniadanko wypiliśmy kawę i pojechaliśmy do miasta na zakupy w poszukiwaniu prezentów- wszystko kupione co chcieliśmy każdy ma swój prezent i super. Bo nie mam już siły na zakupy.. Jestem wykończona brzusio boli strasznie.. Nogi bolą.. Ale daje radę, głupotą było tak długo chodzić no ale cóż .. Współczuje Aniu, że Ci koledzy tak namawiają tego Twojego.. idioci z nich .. Ja mam takie szczęście że mój lubi wypić tylko jak ja mogę solidaryzuje się ze mną bardzo w ciąży hihi, na sylwestra też oznajmił że nie pije bo jak się zacznie coś dziać to musi jechać, zresztą od dobrego miesiąca tak mówi jak ktoś mu proponuje głupek hehe ale kochany bardzo ! ja idę na obiadek teraz a potem wezmę kąpiel chyba bo czuje się 'brudna' haha po tych zakupach..

Vercia ucałuj Amelkę od cioci
    Amelka ucalowanasister laptoka przyniesie bo musze coa tam. mamie wyslac do pracy to wstawie zdjecie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    a propos dojarki

Załącznik 92605
    O super taki sie przyda

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Kamila mi pani laktatorka powiedziala ze kolki sa wlasnie od zlego przystawiania doncyca albo butelki bo dzieci powietrze lapia i maja najzwyklejsze wzdecia...mi natomiast powiedziala zebym patrzyla na ulewanie i ze na to zwrocic uwage no nic jakos mysle damy rade to wszysyko ogarnac....ja poki co sciagam i mi pasuje to ,butelki sa ze specjalnym smoczkiem z odpowietrzaczem takE moze Amelie omina te kolki...

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kamila mi pani laktatorka powiedziala ze kolki sa wlasnie od zlego przystawiania doncyca albo butelki bo dzieci powietrze lapia i maja najzwyklejsze wzdecia...mi natomiast powiedziala zebym patrzyla na ulewanie i ze na to zwrocic uwage no nic jakos mysle damy rade to wszysyko ogarnac....ja poki co sciagam i mi pasuje to ,butelki sa ze specjalnym smoczkiem z odpowietrzaczem takE moze Amelie omina te kolki...
    Dokładnie tak

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    A na cos szczególnego masz zwrócić uwagę przy tym ulewaniu czy po prostu kontrolować czy to ulewanie jest?

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Może i masz racje ale ja nie umiem kogoś z domu wygonić... raz miałam zły humor płakałam on mi kolegów wprowadził bo coś wypili i mieli pic dalej odwróciłam sie tyłkiem to do teraz mi wypomina jak ja traktuje jego znajomych ;/
    To ja bym mu wygarnęła jak on w takim razie traktuję Ciebie, która jesteś w ciąży ? No sorry ale lekka przeginka. Ja bym mojemu zrobiła awanturę żeby się wkońcu opamiętał, bo nie długo ojcem zostanie więc trochę odpowiedzialności.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A na cos szczególnego masz zwrócić uwagę przy tym ulewaniu czy po prostu kontrolować czy to ulewanie jest?
    Czy zaduzo nie jest,i jak wyglada czy takie chlusniecie mlekiem czy serkiem jakby bo to sa oznaki pracy jelit...i jest roznica w ulewaniu a wymiotowaniu ona powiedziala ze jak dziecko ulewa to jest tego malo poprostu taki serek jakby a wymioty to takie chlustanie samym jakby mlekiem i wtedy trzeba obserwowac bo wymioty moga byc z wielu przyczyn lacznie z alergia....ha jak madra ja...ale Daria spokojnie naepwno ci to w szpitalu powiedza

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Amelka ucalowanasister laptoka przyniesie bo musze coa tam. mamie wyslac do pracy to wstawie zdjecie
    o jak super, zobaczymy Amelkę

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ania on Wam na ten jeden pokój u teściowej sprowadza kolegów i musisz z nimi siedziec? Czy gdzieś indziej siedzą a ty w innym pokoju?
    Ja znając siebie to bym się ubrała i poszła w...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów