Strona 260 z 10065
Pokaż wyniki od 2,591 do 2,600 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, wsuwacie bób? Ja dopiero zaczęłam niedawno normalnie jeść, bo przeszły mdłości (juuupi!) i pierwszy raz gotuje BÓB
    Jak podaje poradnik zdrowie, bób jest bardzo bogatym źródłem kwasu foliowego, tak potrzebnego w ciąży. 100 g surowego bobu pokrywa bowiem 106% dziennego zapotrzebowania na tę cenną witaminę. WIęc wsuwajcie na zdrowie

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Ja mam termin na 27.01. Ja miałam wskazanie od ortopedy do cc, ale gdy nie to to nie wyobrażam sobie porodu naturalnego, dla mnie jest nie pojęte w jak cos większego może przejść przez coś mniejszego :-P.
    Ja jestem zadowolona z cięcia pół godziny i byłam spowrotem z Młodym w pokoju, cc miałam w poniedziałek a w czwartek juz sprzątalam w domu ;-)
    Lekarz zaczął mówić o porodzie dopiero w 3 trymestrze, wiec jeszcze trochę czasu jest.
    Ostatnio edytowane przez somila ; 09-07-15 o 13:30

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    Ja mam termin na 27.01. Ja miałam wskazanie od ortopedy do cc, ale gdy nie to to nie wyobrażam sobie porodu naturalnego, dla mnie jest nie pojęte w jak cos większego może przejść przez coś mniejszego :-P.
    Ja jestem zadowolona z cięcia pół godziny i byłam spowrotem z Młodym w pokoju, cc miałam w poniedziałek a w czwartek juz sprzątalam w domu ;-)
    Lekarz zaczął mówić o porodzie dopiero w 3 trymestrze, wiec jeszcze trochę czasu jest.
    To dobra wiadomość dla mnie Straszą cc bardzo....
    Jeśli jeszcze można zapytać, kiedy byłaś u ortopedy? Na ile przed porodem?

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    Chyba gdzieś listopad/grudzień. Wtedy nawet ortopeda stwierdził, że i ta większość porodów kończy się cc, bo to już takie skrzywienie cywilizacji kobiety po prostu nie dają rady przez np siedzący tryb pracy itp. Dziś przy pobieraniu krwi pielęgniarka też stwierdziła, że więcej jest cc.
    Ja miałam znieczulenie podpajęczynówkowe czucie w nogach miałam już po 3 godzinach od zabiegu. Żadnej migreny itp.
    Wg mnie cc jest bezpieczniejsze dla dziecka niż poród sn.
    Fakt bałam się wstać po cięciu i nie powiem z niechęcią wstawałam do wc, no ale jak się rozchodziłam było lepiej. Do domu byłam wypisana na 2 dobę. I dzieckiem sama się zajmowałam. Jak po tygodniu zjęto zewnętrzne szwy było już w ogole super bo nic nie ciągnęło
    Ostatnio edytowane przez somila ; 09-07-15 o 13:47

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez ada3 Zobacz posta
    Dziewczyny, wsuwacie bób? Ja dopiero zaczęłam niedawno normalnie jeść, bo przeszły mdłości (juuupi!) i pierwszy raz gotuje BÓB
    Jak podaje poradnik zdrowie, bób jest bardzo bogatym źródłem kwasu foliowego, tak potrzebnego w ciąży. 100 g surowego bobu pokrywa bowiem 106% dziennego zapotrzebowania na tę cenną witaminę. WIęc wsuwajcie na zdrowie
    wczoraj miałam na obiad bób jem srednio raz albo dwa na tydzien bo uwielbiam

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    ja też uwielbiam bób mogłabym go jeść i jeść...strasznie wciąga

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Hej mamusie ja zaraz do pracy jade u mnie deszczowo i spiaco... na temat porodow malo wiem bo moj Pierwszy bedzie chcialabym naturalnie bo szybciej sie dochodzi do siebie a cesarka jakby niebpatrzec to operacja...ale mowie ja nie zabardzo sie znam dzis mialam sen ze slub z mezem bralam i sie zastanawialm czy nie uciec z kosciloa hahaha a mama moja z tym wozkiem co wczoraj upatrzylam stala w kosciele

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej mamusie ja zaraz do pracy jade u mnie deszczowo i spiaco... na temat porodow malo wiem bo moj Pierwszy bedzie chcialabym naturalnie bo szybciej sie dochodzi do siebie a cesarka jakby niebpatrzec to operacja...ale mowie ja nie zabardzo sie znam dzis mialam sen ze slub z mezem bralam i sie zastanawialm czy nie uciec z kosciloa hahaha a mama moja z tym wozkiem co wczoraj upatrzylam stala w kosciele
    hahah niezły sen :P

Witajcie dziewczyny chwile mnie tu nie bylo.... wczoraj znow migrena i znow nie poszlam do pracy.... wykoncze sie niedlugo. zaczelam 15 tydz wiec przynajmniej w teorii powinno byc lepiej z ta glowa, a nie jest
    tyle pisalyscie o jedzeniu ze az zglodnialam (mimo ze pol godz temu jadlam obiad) wy tez macie taki apetyt? bo ja ciagle glodna chodze

badanie krwi i moczu mam co miesiac, za 2 tyg mam wizte i ebde wlasnie robic ten odczyn o ktorym pisalyscie bo mozemy miec z mezem konflikt.
    ja jeszcze nic nie kupuje i pewnie tez nie za duzo bede bo mam mnostwo rzeczy po rodzinie wozek pewnie tez od nich wezme

spie bardzo dobrze tylko niestety czesto wstaje do wc... a podobno pod koniec ciazy jest jeszcze gorzej

dziewczyny czujecie juz jakies ruchy? jhak wasze brzuszki powiekszaja sie?
    milego dnia

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie dziewczyny chwile mnie tu nie bylo.... wczoraj znow migrena i znow nie poszlam do pracy.... wykoncze sie niedlugo. zaczelam 15 tydz wiec przynajmniej w teorii powinno byc lepiej z ta glowa, a nie jest
    tyle pisalyscie o jedzeniu ze az zglodnialam (mimo ze pol godz temu jadlam obiad) wy tez macie taki apetyt? bo ja ciagle glodna chodze

badanie krwi i moczu mam co miesiac, za 2 tyg mam wizte i ebde wlasnie robic ten odczyn o ktorym pisalyscie bo mozemy miec z mezem konflikt.
    ja jeszcze nic nie kupuje i pewnie tez nie za duzo bede bo mam mnostwo rzeczy po rodzinie wozek pewnie tez od nich wezme

spie bardzo dobrze tylko niestety czesto wstaje do wc... a podobno pod koniec ciazy jest jeszcze gorzej

dziewczyny czujecie juz jakies ruchy? jhak wasze brzuszki powiekszaja sie?
    milego dnia
    mnie tez coś zaczęła dzisija głowa bolec a niestety za godzine do pracy

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów