Strona 2599 z 10092
Pokaż wyniki od 25,981 do 25,990 z 100916

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    oj z chłopami mój nie pije niby od wielkiego świąta piwo ale nie daj boże spotka się z moimi braćmi to małe szanse na trzeźwość ale jak sobie przypomne jak byłam w szpitalu to mama mi mówiła że prawie nic nie jadł tak się martwił czy urodzę i czy zdrowe będzie a dzień przed porodem tak mnie swoim gadaniem wkurzył że płakałam do samego porodu a ten głupek myślał że z bólu

także cienki bolek z niego na stres pewnie jak większośc przeciwnej płci

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Ania nie denerwuj sie.... Bo to i tak nic nie da... Moj tej lubi alkohol o tylko piatek nadejdzie to piwo jak amen w pacierzu... No ale przynajmniej w tyg nie pije.. Oni tez zestresowani ciaza, porodem i dzieckiem... Niby zgrywaja silny i hej do przodu ale w srodku juz tacy silni nie sa a jeszcze jak kolega cos powie to juz w ogole pozamiatane...
    Bejbik sie urodzi to sie skonczy imprezowanie
    Natalia ale już czasem to przesada... mój nie pracuje i ma niby czas na to żeby wypić a juz nie pomyśli o mnie wgl.... ;/ Dzis sie jego kolega pytał i jak mój powiedział że jedzie ze mna rodzić i pepowine odciac to on "coś Ty zgłupiał? ja bym nie poszedł" a jemu urodziło sie niedawno dziecko to noc w noc poluje dzien w dzien gdzieś jeździ żona go nie widzi.... wieć żeby nie było tak jak tam;/ szlag !

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Witam!
    Co do picia to na swojego nie mam co narzekać. Raz na jakiś czas wypije piwko. Ostatnio to się pytał czy możne czy dobrze się czuje. Teraz to już sam mówi że następny alkohol to dopiero po urodzeni małej wypije. Nawet z wyjazdu jutrzejszego zrezygnował żeby być ze mną, bo teraz to już wszystko może się zdarzyć.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hej mamusie po raz drugi my zjedliśmy śniadanko wypiliśmy kawę i pojechaliśmy do miasta na zakupy w poszukiwaniu prezentów- wszystko kupione co chcieliśmy każdy ma swój prezent i super. Bo nie mam już siły na zakupy.. Jestem wykończona brzusio boli strasznie.. Nogi bolą.. Ale daje radę, głupotą było tak długo chodzić no ale cóż .. Współczuje Aniu, że Ci koledzy tak namawiają tego Twojego.. idioci z nich .. Ja mam takie szczęście że mój lubi wypić tylko jak ja mogę solidaryzuje się ze mną bardzo w ciąży hihi, na sylwestra też oznajmił że nie pije bo jak się zacznie coś dziać to musi jechać, zresztą od dobrego miesiąca tak mówi jak ktoś mu proponuje głupek hehe ale kochany bardzo ! ja idę na obiadek teraz a potem wezmę kąpiel chyba bo czuje się 'brudna' haha po tych zakupach..

Vercia ucałuj Amelkę od cioci

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    ja nie nakazuje mu nie pic nic, ale wlasnie tak jak pise widar, spytal by sie jak sie czuje i czy moze, zupelnie inna gadka, a nie tak po kryjomu na szybcika hop i do lozeczka poszedl, zebym za duzo mu nie marudzila ehhh a potem ja chlipie pod prysznicem i mysle "no co za dziad, nic nie mysli o mnie o nas "

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ide spac dalej bo za 3 godziny dojarke mus odpalicdo pozniej moje kochane

a propos dojarki

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5243.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	64.8 KB
ID:	92605

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    A no niestetyy.... ehhh wogóle tak jakoś dziwnie ostatnio między nami... jeden sie zapytał czy jeszcze nie mam go dość...no matko kochana nie po to wychodziłam za mąż żeby opdrazu mieć go dość... to jest ktoś na całe życie a nie po to zeby zaraz mieć go dość chyba ;/ czy ja jestem dziwna czy ktoś nie rozumiem

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    a propos dojarki

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5243.jpg
Wyświetleń:	29
Rozmiar:	64.8 KB
ID:	92605
    hahahah ! idealny chyba w taki zainwestuje

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny!!!
    Veronika, Ty stworzona matka widzę,nic tylko zazdroscic!
    Ania, Naomi, wspolczuje cyrku z chłopami. Ja mojego przez przypadek trochę spionowalam z piciem na ten ostatni miesiąc, bo jak mnie w zeszły piątek z tymi skurczami wiózł to był po 2 piwach, tzn wypitych wcześniej, i tak na 99% miałby 0,0, ale sam fakt go tak zestresowal, że teraz max 1 piwo na wieczór i to jeszcze po parokrotnym upewnieniu sie, że nie mam skurczy żadnych ani nic. Także chociaż taki pozytywny skutek. Może tych Waszych też tak przed faktem dokonanym postawić?może trochę refleksji przyjdzie... A co do znajomych wbijajacych na chatę i siedzących niewiadomo do której, albo organizujących sobie sylwestra w cudzym mieszkaniu...Aniu, Twój twierdzi, że małżeństwo bez kłótni nie istnieje, to bym się raz nie przejmowała i powiedziała, że koledzy, dziękujemy za odwiedziny i do widzenia, zabawa skończona. Jak dziecko będzie przeziebione i w chacie będziesz miała cyrk i szpital w jednym to też przepraszam bardzo będą Ci się na głowę zwalac? Najwidoczniej to taki typ że jak wprost nie powiesz to nie obczaja, więc lepiej awanturę mieć nim się dzieciątko pojawi. Tym bardziej, że na początku będziesz bardzo uważać, żeby ktoś głupiego kataru nie miał i się nie podzielił, a jak oni wchodzą jak do swojego to coś jest nie tak...
    U mnie prezenty popakowane i choinka kupiona, ubieramy za tydzień. Mąż dostał misję ujarzmienie potwora, więc lata po domu z odkurzaczem, a ją zaraz będę za nim z mopem poganiac, i chata sprzatnieta .a potem sobie gdzieś padne ;-)

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Rolcia Zobacz posta
    Hej Dziewczyny!!!
    Veronika, Ty stworzona matka widzę,nic tylko zazdroscic!
    Ania, Naomi, wspolczuje cyrku z chłopami. Ja mojego przez przypadek trochę spionowalam z piciem na ten ostatni miesiąc, bo jak mnie w zeszły piątek z tymi skurczami wiózł to był po 2 piwach, tzn wypitych wcześniej, i tak na 99% miałby 0,0, ale sam fakt go tak zestresowal, że teraz max 1 piwo na wieczór i to jeszcze po parokrotnym upewnieniu sie, że nie mam skurczy żadnych ani nic. Także chociaż taki pozytywny skutek. Może tych Waszych też tak przed faktem dokonanym postawić?może trochę refleksji przyjdzie... A co do znajomych wbijajacych na chatę i siedzących niewiadomo do której, albo organizujących sobie sylwestra w cudzym mieszkaniu...Aniu, Twój twierdzi, że małżeństwo bez kłótni nie istnieje, to bym się raz nie przejmowała i powiedziała, że koledzy, dziękujemy za odwiedziny i do widzenia, zabawa skończona. Jak dziecko będzie przeziebione i w chacie będziesz miała cyrk i szpital w jednym to też przepraszam bardzo będą Ci się na głowę zwalac? Najwidoczniej to taki typ że jak wprost nie powiesz to nie obczaja, więc lepiej awanturę mieć nim się dzieciątko pojawi. Tym bardziej, że na początku będziesz bardzo uważać, żeby ktoś głupiego kataru nie miał i się nie podzielił, a jak oni wchodzą jak do swojego to coś jest nie tak...
    U mnie prezenty popakowane i choinka kupiona, ubieramy za tydzień. Mąż dostał misję ujarzmienie potwora, więc lata po domu z odkurzaczem, a ją zaraz będę za nim z mopem poganiac, i chata sprzatnieta .a potem sobie gdzieś padne ;-)
    Może i masz racje ale ja nie umiem kogoś z domu wygonić... raz miałam zły humor płakałam on mi kolegów wprowadził bo coś wypili i mieli pic dalej odwróciłam sie tyłkiem to do teraz mi wypomina jak ja traktuje jego znajomych ;/

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów