Strona 2597 z 10044
Pokaż wyniki od 25,961 do 25,970 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Ehhh nie dość że pogoda masakryczna to jeszcze mnie mąż wkur.....a;/ przyjechali koledzy to juz musieli wypić po 2 piwa i jakąś wódke słodką bo słodką ale co sie oprosze zeby nie pił to oni go namawiaja im nie umie powiedzieć nie a jak ja go o coś prosze to sie jeszcze na mnie wydziera.... pojechałabym do rodziców ale boje sie sama jechać autem już teraz ja piszecie o tych porodach....;/

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    Asiaa24

O mnie
    Igorek urodził się 03.01.2016 ;)
    Data
    03.01.2016
    Całkiem możliwe wszystko.. Taki prezencik Nie, nie trzymamy się do stycznia
    Mmmmm naleśniki.. Uwielbiam!! to Smacznego!!!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Ehhh nie dość że pogoda masakryczna to jeszcze mnie mąż wkur.....a;/ przyjechali koledzy to juz musieli wypić po 2 piwa i jakąś wódke słodką bo słodką ale co sie oprosze zeby nie pił to oni go namawiaja im nie umie powiedzieć nie a jak ja go o coś prosze to sie jeszcze na mnie wydziera.... pojechałabym do rodziców ale boje sie sama jechać autem już teraz ja piszecie o tych porodach....;/
    Ehh te chłopy czasami bezmozgie ...

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ehh te chłopy czasami bezmozgie ...
    A tyle sie go oprosze i nie dociera.... a on jak coś chce to na zawołanie mam lecieć chociaż teraz powinno być chyba odwrotnie... no nie moge;/ zaraz sie rozrycze chyba

Member
    Asiaa24

O mnie
    Data
    03.01.2016
    U mnie pogoda akuart ładniutka słoneczko świeci
    Ubić kolegów!!! Też bym się wkurzyła.. i męża.. Ale nie ma co się denerwować i nie powinnaś przede wszystkim!
    Co do jazdy autem ja jeszcze jeżdżę ale muszę się meldować cały czas.. Jak się dobrze czujesz...

Member
    Asiaa24

O mnie
    Data
    03.01.2016
    Głowa do góry!! Nie ma co przez chłopów ryczeć!!!

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Asiaa24 Zobacz posta
    U mnie pogoda akuart ładniutka słoneczko świeci
    Ubić kolegów!!! Też bym się wkurzyła.. i męża.. Ale nie ma co się denerwować i nie powinnaś przede wszystkim!
    Co do jazdy autem ja jeszcze jeżdżę ale muszę się meldować cały czas.. Jak się dobrze czujesz...
    No ubić bo kurcze muszą go namawiać jak widzą że zła jestem i jeszcze dogadują... a ja chciałam wieczorem gdzieś z nim jechać to teraz do d...y za przeproszeniem pojedziemy i jeszcze wczoraj bedac u znajomych sie dowiedzieliśmy że mamy mieć gości na sylwestra bo mój do mnie" a wiesz. ten i ten powiedział temu koledze że beda u nas na sylwestra" a ja mu"jak to? i my nic o tym nie wiemy? ja nie mam siły teraz na gości ja na swieta bym sie zaszyła zeby sie nie ruszac a tu mowa o sylwestrze" i stwierdzilismy ze powiemy ze do kogos jedziemy auto schowamy do garazu i pójdziemy spać ! bo ja nie zamierzam sie użerać oni nadal sa para nie jest w ciazy to tak beztrosko by siedzieli ciul wie do której a ja już po prostu nie mam na to siły a nie wiadomo czy małej juz z nami nie będzie wiec niech wybaczą ale to nie dla mnie juz!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Monika a po co aż 3 ręczniki?
    Pati pytam się bo na następnej wizycie mam mieć robiony wymaz z pochwy aby sprawdzić czy drogi rodne nie są zakazone i czy dziecko może się przeciskac, ale nie nazwała tego gbs więc nie wiem czy to to samo :-D
    Witam po to 3 ręczniki bo jak byłam poprzednio rodzić to mąż mi dowoził 3 bo dwa były już doszczetnie mokre i nie mogłam się już w nie wytrzeć po kolejnym niewiem 10 prysznicu :-)

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Z tym fryzjerem uwazaj ja bylam.we wtorek a w piatek Amelke urodzilam haha morze Polskie mmmmm uwielbiam...
    Ja bylam w czwartek i myślałam że urodze u fryzjera taka długa była wizyta ale do dziś Karolinka siedzi w brzuchu wiec jest ok Verka a Wy co w tym zakładzie krawieckim szyjecie?

Member
    Asiaa24

O mnie
    Data
    03.01.2016
    Co za dupki!!! No niestety nie którzy nie rozumieją, że Ty możesz się czuć źle.. Albo że nie masz siły na nic. Jeszcze przed porodem..
    Kto nie był w tym stanie to nie zrozumie tego!!
    A może akurat mała już będzie z Wami

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów