Strona 2595 z 10049
Pokaż wyniki od 25,941 do 25,950 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    aaaaa tam, bedzie grzeczna chociaż jak ja bym weszla do takiego pieknego pokoju też bym zdziczała z zachwytu
    Bedzie spala w kolysxe u mamy na poczatek haha a w dzien w swoim pokoiku to moze dziczec

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Verka Ty nas w kompleksy wprowadzisz wiesz. Nie dość, że szybki porod, łatwa kąpiel to jeszcze Amelka grzeczniutka :-) super mama jesteś i nic tylko rodzic.
    Słuchajcie tego :-D wczoraj byłam w ponczosznictwie po ponczoszki na wigilię i te bawełniane majtki po porodzie i pytam się kobiecie czy ma też staniki do karmienia, mówi, że nie ale poleca mi pewien sklep w moim mieście
    Ja jej mówię, że co prawda tam nie byłam, ale przeleciałam całe miasto i wszędzie mają małe rozmiary nie na mnie nigdzie nie mogę znaleźć
    Kobieta mnie zaczęła zapewniać, że tam mają pełna rozmiarówke ona rok temu z córką kupowala i miała problem z znalezieniem małego rozmiaru i że mam jechać spróbować. No to dzisiaj sobie myślę co mi szkodzi pojadę a nóż się znajdzie. Wchodzę do sklepu pytam się o staniki a Pani się pyta o rozmiar to mówię jej, że zależy od firmy sprzed ciąży miałam G nie wiem jaki Pani ma największy. A ona do mnie, że D jest największy. Hehhe. Musiałam się powstrzymać by nie parskanac śmiechem... Faktycznie "pełna rozmiarówka". No cóż nie jest mi dane znaleźć :-) Normalne staniki też miała raptem do C.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Verka Ty nas w kompleksy wprowadzisz wiesz. Nie dość, że szybki porod, łatwa kąpiel to jeszcze Amelka grzeczniutka :-) super mama jesteś i nic tylko rodzic.
    Słuchajcie tego :-D wczoraj byłam w ponczosznictwie po ponczoszki na wigilię i te bawełniane majtki po porodzie i pytam się kobiecie czy ma też staniki do karmienia, mówi, że nie ale poleca mi pewien sklep w moim mieście
    Ja jej mówię, że co prawda tam nie byłam, ale przeleciałam całe miasto i wszędzie mają małe rozmiary nie na mnie nigdzie nie mogę znaleźć
    Kobieta mnie zaczęła zapewniać, że tam mają pełna rozmiarówke ona rok temu z córką kupowala i miała problem z znalezieniem małego rozmiaru i że mam jechać spróbować. No to dzisiaj sobie myślę co mi szkodzi pojadę a nóż się znajdzie. Wchodzę do sklepu pytam się o staniki a Pani się pyta o rozmiar to mówię jej, że zależy od firmy sprzed ciąży miałam G nie wiem jaki Pani ma największy. A ona do mnie, że D jest największy. Hehhe. Musiałam się powstrzymać by nie parskanac śmiechem... Faktycznie "pełna rozmiarówka". No cóż nie jest mi dane znaleźć :-) Normalne staniki też miała raptem do C.
    Kochana Ty tez bedzies super mama zobaczysz to jakos tak samo sie robi hahah...matko to rzeczywiscie pelna haha ja na codzien nosze D czyli pani nastawione na male cycorkii Daria widac.ze w twoim miesxie przewazaja cycorki male!!!jestes wyjatkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Kochana Ty tez bedzies super mama zobaczysz to jakos tak samo sie robi hahah...matko to rzeczywiscie pelna haha ja na codzien nosze D czyli pani nastawione na male cycorkii Daria widac.ze w twoim miesxie przewazaja cycorki male!!!jestes wyjatkowa
    Moj maz to mnie ciągle straszy, że ten nasz syn nie dość, że w lutym sie urodzi i z masą 4,5 kg to jeszcze wiecznie będzie dark ryja. Taki dowcipnis z niego. Może próbuje mnie nastawić na najgorsze heheh.
    No właśnie wydawało mi się, że jakiś postęp był w kwestii stanikow i że coraz więcej kobiet ma większe cycory i rozmiary bo w moich czasach licealnych to najładniejsze staniki to tylko były A i B. Teraz troszkę lepiej ale nadal ciężko dostać większe rozmiary. Wiadomo w dobie internetu jest wszystko ale co przymierzyć to twoje.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Narazie grzecznanie musl sobie napewno jej sie zmieni
    "forumowe" dzieciaczki będą wszystkie grzeczniutkie

O mnie
    Daria odebrałaś sukienkę od krawcowej?

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Daria odebrałaś sukienkę od krawcowej?
    Tak

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Tak
    i jak efekt?

O mnie
    Ja wczoraj przebuszowałam szafę, poprzymierzałam kilka zestawów ubraniowych i dupa blada. Nawet okazała się mała spódniczka ciążowa, którą sobie kupiłam bo przez biodra nie przejdzie mi wrrr także na święta dobrze, że chociaż mam tą sukienkę co byłam na weselu i jedna sukienko tunikę, ale muszę poszperać w necie za leginsami, polecacie jakieś?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Moj maz to mnie ciągle straszy, że ten nasz syn nie dość, że w lutym sie urodzi i z masą 4,5 kg to jeszcze wiecznie będzie dark ryja. Taki dowcipnis z niego. Może próbuje mnie nastawić na najgorsze heheh.
    No właśnie wydawało mi się, że jakiś postęp był w kwestii stanikow i że coraz więcej kobiet ma większe cycory i rozmiary bo w moich czasach licealnych to najładniejsze staniki to tylko były A i B. Teraz troszkę lepiej ale nadal ciężko dostać większe rozmiary. Wiadomo w dobie internetu jest wszystko ale co przymierzyć to twoje.
    No internetowe ale zauwaz ze kazda firma ma inna rozmiarowke i jesli nie znasz danej firmy to dupka bo tak naprawde nie wiesz jaki rozmiar kupic...a bylas na takim mierzeniu cyca znaczy ubkogos kto sie zna?i dobrali ci odpowiedni?jak nie to polecam ja zawsze kupowalam B i tu gniotlo,tu cyc wyxhodzil eh i poszlam zeby mi dobrala matko oczy wywalilam gdzie D jakie D no ale dala mi przymierzyc i uwiesz juz go nie sciagnelam haha idealny normalnie nic nie gniecie i uwiera i trzzymam sie tej jednej firmy maja taki wybor ze sawsze cos znajde i wiem ze nawet jak kupie przez internet to bedzie dobry

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów