Strona 2590 z 10058
Pokaż wyniki od 25,891 do 25,900 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    No nic, tak się zastanawiałam i Veronica tylko utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie będę czekać do porodu z zakupem laktatora Pan Poślubiony mówi, że przecież on wie jaki kupić i pojedzie i kupi, a jak będzie niedziela? To ten sklep nasz zamknięty ;p A i tak chcę w miarę szybko wrócić do aktywności fizycznej, więc mamusiowe mleczko będę odsysać, a tatuś potem karmić jak na zumbie będę pociskać ;D Jutro zamawiam. Do torby spakowałam herbatniki zwykłe, żeby można było coś przekąsić, bo nie wiadomo ile potrwa poród - nie każda z nas będzie mieć szczęście takie co Verka pyk i po sprawie U nas w szpitalu też zostawiają bobaska w mazi
    Ja miala laktaor z aventu i flaszki do niego ale pani laktatorka pytala jaki ja tryb zycia prowadze i w sumie powiedziala po co pyta skoro widzi ze ja na obrotach ciagle i przyniosla mi ten bo on na dwa cycory robi i ja w niecale 10 minut mam sciagniete jak dla mnie super

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ja miala laktaor z aventu i flaszki do niego ale pani laktatorka pytala jaki ja tryb zycia prowadze i w sumie powiedziala po co pyta skoro widzi ze ja na obrotach ciagle i przyniosla mi ten bo on na dwa cycory robi i ja w niecale 10 minut mam sciagniete jak dla mnie super
    dzięki za porady

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Czujecie czasami takie bardziej gwaltowne, intensywniejsze ruchy dziecka?? Bo sie nsczytalam zlych rzeczy i nie wiem czy panikuje xzy cos sie dzieje nie tak..
    Też tak czasem mam, ale wydaje mi się ze to chwilowy napływ energii. Po kilku minutach cisza, albo jakoś tak spokojniejsza się robi

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ok mamcie ide spac troche Amleci spi ,maz pojechal cos zjesc do brata wroci wieczorem a my spimy

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    w ogole ten recznik papierowy co do szpitala mam to mam z przepisami hahah bo nie popatrzylam w biedrze jak bralam, i mowie a otworze je zeby troche uzyc zeby takiej wielkiej rolki nie brac patrze a tu 'zupa migdałowa' hahah no trudno no
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Verka masz jednoosobowy pokój no nie?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Verka masz jednoosobowy pokój no nie?
    Tak z lazienka jak w hotelu...pospalam..frendki byly i tak leze patrze na cudenko moje a ona tylko steka

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    w ogole ten recznik papierowy co do szpitala mam to mam z przepisami hahah bo nie popatrzylam w biedrze jak bralam, i mowie a otworze je zeby troche uzyc zeby takiej wielkiej rolki nie brac patrze a tu 'zupa migdałowa' hahah no trudno no
    To odrazu gotuj haha

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    hej Dziewczynki,
    mamci, które urodziły jeszcze raz Gratulacje Veronika, widzę że super znosisz wszystko. Cotton, ja to bym mogła posłuchać bo i tak się boję, a wolę wiedzieć czego się można spodziewać:P tak czy siak...buziaki dla Waszych dziewczynek:*
    ja dziś jakaś dziwna jestem:/ posprzątałam tą chałupe ale nie wiem czy się przeforsowalam czy co:/ potem mąż na kolację mnie zabrał a potem pojechaliśmy po bombki...a jak wróciłam to mnie taaaak brzuch bolal, że jeszcze tak nie miałam;/ polożyłam się a on dalej...i teraz też mnie kłuje:/ Natalka, a dziś też cały dzień chodzę jak kaczka pochylona:P
    Odnośnie ręczników, u nas kazali wziąść dwa dlatego, że podczas porodu jak będzie się wchodzić pod prysznic to wiadomo, że on będzie wilgotny a później po też się wypada wykompać i przyda się suchy:P ręczniki papierowe do podcierania (zwykłymi nie). Uśmiałam się Pati z tych przepisów:P ja właśnie starałam się jakiś taki miekki brać a nie sztywny jak w rossmannie są i skończyłam z jakimś velvet. Nie pomyślałam jeszcze o żadnej przekąsce, chyba wypada coś wziąść, a wodę z dziubkiem już mam zapakowaną
    A dzisiaj przyszedł mój ciśnieniomierz:P do tej pory porzyczałam od rodziców ale stwierdziłam, że przyda mi się swój. No i ostatnio tacie lekarz zalecił też badanie codziennie ciśnienia więc nie chciałam mu zabierać:P za 73 zł z wysyłką, kardio line jak dla mnie bomba:P

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak z lazienka jak w hotelu...pospalam..frendki byly i tak leze patrze na cudenko moje a ona tylko steka
    ful wypas warunki ech, ja też się nie mogę doczekać jak zobaczę Julka zazdroszczę, że już możesz oglądać Amelkę nie wiem czy pisałaś...a widzicie już do kogo jest podobna? Mamusia? Tatuś?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów