Strona 2585 z 10083
Pokaż wyniki od 25,841 do 25,850 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Bo jedzenie przyniesli i fasolke zielona gotowana haha jaja nie?ale ja tegi nie tykam mama ryzowke ugotowala i nalesiory a ja glodna ja pieron...mi tu powiedziala ta kobitka od latacji zeby wszystko jesc no to nic dziwnego ze fasolke daja...ba nawet kawe
    u nas nie ma takich rarytasów

a ja dokonczylam ciacho i teraz coś musze twórczego zrobić bo sie nie wyrobie z tymi prezentami...
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    O mnie
    A co do tego mojego amanta, tak mi sie przypomniało, bo przeczytal tez to co pisalam o prezentach, że ja to uwielbiam mu sprawiac prezenty bo widze jak sie cieszy, etc to troche MI sie potem glupio zrobilo bo sie mnie potem zapytał, kochanie, a co Ty byś chciała dostać? no wlasnie, co? jak ja nawet sama nie wiem.. jakoś bylam wkurzona i kurde mowie mu, ze nie wiem. zze o tym nie mysle, ze ma cos W KONCU wymyslic sam ;p a potem powiedzialam, ze nic nie chce wez tu dogódź babie.. jeszcze w ciazy.

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Monika a po co aż 3 ręczniki?
    Pati pytam się bo na następnej wizycie mam mieć robiony wymaz z pochwy aby sprawdzić czy drogi rodne nie są zakazone i czy dziecko może się przeciskac, ale nie nazwała tego gbs więc nie wiem czy to to samo :-D
    po porodzie krwawisz i możesz pobrudzić szybko ręczniki, więc ta ilość wskazana polecam nie za duże

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    połowy z tych rzeczy nie wezmę bo i po co :-)
    a sobie wezmę koszule 3 w tym jedna do porodu, klapki, 3 ręczniki, jakies kosmetyki, majty siateczkowe i na wyjście rzeczy a dziecku chusteczki nawilżane i ubranka na wyjście i tyle :-) wiadomo karta ciąży badania usg ( bo nie mam wpisane w karcie) gr krwi
    ja podobnie, plus podkłady na łóżko (u mnie w szpitalu obowiązkowe), mega podpachy dla mnie, pampersy dla dziecka, octenisept- na krocze, działa zbawiennie i krem do pupki dla małej.

O mnie
    Dziewczyny a pakujecie cos do jedzenia? W sensie jakies sucharki, herbatniki czy coś?

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A co do tego mojego amanta, tak mi sie przypomniało, bo przeczytal tez to co pisalam o prezentach, że ja to uwielbiam mu sprawiac prezenty bo widze jak sie cieszy, etc to troche MI sie potem glupio zrobilo bo sie mnie potem zapytał, kochanie, a co Ty byś chciała dostać? no wlasnie, co? jak ja nawet sama nie wiem.. jakoś bylam wkurzona i kurde mowie mu, ze nie wiem. zze o tym nie mysle, ze ma cos W KONCU wymyslic sam ;p a potem powiedzialam, ze nic nie chce wez tu dogódź babie.. jeszcze w ciazy.
    Kurde jakby moj przeczytal to chryste panieto pomysl o czyms i pierwsza mysl niech bedzie prezentem

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    spakowalam ta torbe .. prawie moge jechac rodzic :P jeszcze bluze musze taka cieniutka kupic na zamek, majtki siatkowe na wszelki w, gdyby krocze bylo tak pocharatane ze zwyklych bawelnianych nie zaloze i recznik papierowy bo w domu mam tylko te wielkie..
    czyli tak:
    reczniki, koszule do spania, szlafroczek cienki, dresy, leginsy, bokserki (bluzki) , bielizna , suszarka do wlosów, podpaski, kosmetyki,octenisept, podklad poporodowy, wkladki laktacyjne, kubek + sztucce, ladowarka, male pismo sw. gumki do wlosow, klapki gumowe ( gdzie mozna kupic jednorazowe japonki takie co u kosmetyczek sa???????)
    pampersy, bodziaki, pajacyki, skarpetki, pieluchy tetrowe, smoczek,

cos jeszcze???????
    ja boire jeszcze łapki niedrapki bo synek bardzo sie drapał od samego początku, krem do pupy i krem do buźki na wyjście bo nie wiadomo jaka pogoda nas zaskoczy

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Junior Member Awatar Gośka Samośka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    A czemu ręcznik papierowy jest lepszy do osuszania krocza niż papier toaletowy taki miękki?
    bo papier lubi sie przyklejac a trzec nie mozesz tylko musisz przykładac do .....

O mnie
    dziewczyny nie zapomnijcie o kremiku do sudków np bepanthen bo bola jak jasny gwint a karmic trzeba. Ja biore jeszcze paracetamol bo pamietam ten ból jak mi sie macica obkurczała a leki dawali jak na recepte

O mnie
    acha przypomniało mi sie jeszcze ze mi przy pierwszym porodzie przydały się czopki i krem na hemoroidy, moż e nie wszystkim wyskoczą ale pewnie większości

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów