Strona 2577 z 10092
Pokaż wyniki od 25,761 do 25,770 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    veronica gratuluje

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Dziewczyny co do szybkich porodów- spotkałam dziś koleżankę w szpitalu i opowiadała mi historię znajomej ciężarnej. Trochę się przestraszyłam :/
    Przyszli do niej w odwiedziny rodzice, mąż był w pracy- wszystko było ok. Tuż po wyjściu rodziców zaczęła się akcja porodowa- dziewczyna zadzwoniła do rodziców żeby wracali, bo ona rodzi, nawet nie próbowali jej zawieźć do szpitala, karetka nie zdążyła dojechać, tzn. jak przyjechała dziecko już było. Dziadkowie przyjęli poród!
    O i to Ola bylo myk ,myk,myk,myk

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    WLASNIE PRZECZYTAL to co dzisiaj napisalam taki dlugi post :P moze go cos ruszylo bo potem mu mowie, ze mi sie juz plakac chce ze nie pomaga mi etc, to potem sie polozylismy na chwile i mnie tak mizial glaskal i mi mowi, ze bedzie sie staral mi pomagac jak najwiecej.. no taki kochany jest a ja naiwna wiec zobaczymy hehe ;p
    Pati umyl gorczki i z nerwow pociol ci kartke

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    WLASNIE PRZECZYTAL to co dzisiaj napisalam taki dlugi post :P moze go cos ruszylo bo potem mu mowie, ze mi sie juz plakac chce ze nie pomaga mi etc, to potem sie polozylismy na chwile i mnie tak mizial glaskal i mi mowi, ze bedzie sie staral mi pomagac jak najwiecej.. no taki kochany jest a ja naiwna wiec zobaczymy hehe ;p
    a widzisz ale przynajmniej pomogło!

Senior Member
    cukrówka

O mnie
    veronika super że ci tak szybko poszło, no pozazdrościć...!!! położna ma racje- zaraz bierz sie za następne, jesteś stworzona do rodzenia
    ja od rana próbuje zebrać sie do pakowania torby i nic z tego..... ale chyba wszystkie dostałyśmy mobilizację po takich wiadomośćiach. To niesamowite że piszemy o naszych brzuchach a za chwilę dzieciątka są z nami, to prawdziwy cud narodzin!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Ide dziewczyny sie przespac bo cos mnie sen bierze Amelke maz karmi ,pozniej ja odbije i bedzie siedzial i trzymal ja na rekach dopoki sie nie obudze i go opieprze Eh cos czarno to widze bo jak ja tak nauczy to pozniej bedzie bieda...ale jak tylko dojde do siebie to sie to zmieni

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    No nie Veronika rozwalasz mnie. Czyli wszystko wg planu. Myk Amelka na świecie, drugie myk Amelcia z rodzicami w domku. No pięknie!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Patka mój oszalał jak synek się urodził i duzo pomagał... do większości chłopów nie dociera że jesteśmy w ciąży aż do porodu.. a potem wariują

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    veronika super że ci tak szybko poszło, no pozazdrościć...!!! położna ma racje- zaraz bierz sie za następne, jesteś stworzona do rodzenia
    ja od rana próbuje zebrać sie do pakowania torby i nic z tego..... ale chyba wszystkie dostałyśmy mobilizację po takich wiadomośćiach. To niesamowite że piszemy o naszych brzuchach a za chwilę dzieciątka są z nami, to prawdziwy cud narodzin!
    Tak tak juz zaraz bedzie druga Amelkabierz sie do pakowania bo nie znasz dnia ani godziny....a mi dziwnie bez brzuszka hmm...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    No nie Veronika rozwalasz mnie. Czyli wszystko wg planu. Myk Amelka na świecie, drugie myk Amelcia z rodzicami w domku. No pięknie!
    Tak plan zrealizowany do polowy bo w domku jeszcze nie jestesmy i jutro raczej nie wyjdziemy bo chca Amelke poobserwowac...a i wam nie pisalam ze u mnie dzis na dworE uwaga!!!20 st haha i po ciula kurtke kupilam?tak ma byc do nastepnego piatku no zima oszala

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów