Strona 2571 z 10062
Pokaż wyniki od 25,701 do 25,710 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Jeśli odejda Ci wody z kolej, to powyższe nie ma zastosowania. Powinnas jak najszybciej jechać do szpitala i jak najmniej się ruszać, bo grozi to owinieciem dziecka pępowina. Więc wtedy chłop lata, pakuje walizki, a Ty łaskawie przeczlapiesz do samochodu, preferowana pozycja do jazdy półleżąca.[/QUOTE]

ciekawe, ze polozna na mojej szkole rodzenia mowila, ze jesli odeszly wody, ale sa czyste to trzeba czekac na skurcze reguralne i dopiero do szpitala. Tez mi się to dziwne wydawało

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej Kochane mojepozniej nadrobie wszystko bo nie mialam kiedya wiec kolo 20 zaczely sie wody saczyc i skurcze dosc regularne wiec zadzwonilam do poloznej i akurat miala dyzur no i kazala sie wykapc posiedziec w wannie i przyjechac bo skoro nie ma krwi to spokojnie no tonposzlam do tej wanny i tak zrobilam w szpitalu bylismy kolo 22(z przygodami oczywiscie)bo moja chlopina w szoku byl i ku..wa psa wzial i dk teraz nie wiemy po co i na parkingu ja patrze a tu nasz pies mowie po cos psa bral?a ze do brata zawiezie ,pytam jak ?eh szkoda gadac ale brat za 5 minut sie zjawil i zabral piesa....no i przyjeli mnie na odzial i polozna patrzy a ja mam juz 8cm rozwarcia no i sie pyta czy dac mi znieczulenie ale moja pozycja najlepsza byla taka ze stalam i sie na lozko polozylam ze bebenek mi tak wisial i w takiej pozycji najmniej mnie bolalo i gdyby dala mi znieczulenie ciezko by mi bylo tak stac bo bym malo czucia miala...i super kobieta boziu klekala podemna zeby zobaczyc co sie tam dzieje bardzo fajna kobietka i jak juz zaczely sie parte to szukala ze mna pozycji i jednak tradycycjna dla mnie byla najlepsza ze 3 razy parlam i Amelcia byla mowila zebym krzyczala ale ja pelna kulturka co by pozniej jakos wyjsc na korytarz...chlopina sie spisala wam powiem masowal plecy ,oklady robil pepowine przeciol sie spisal na 100 nie liczac tego psa....a teraz o Amelce otoz malutka sie okazala nie taka znowu malutka ,darla sie w nieboglosy po urodzeniu,jest podobna do tatusia ma sliczny nosek bo cudenko nasze.....lezala u mnie na brzuszku kazali dac cyca i po 2 godzinach ja.zabrali na badania szczegolowe ze wzgledu na ten termin ale wszystko z nia dobrze zbadali ja dokladnie lacznie z neurologiem takze ciesze sie bardzo ze taka silna dziewczynka..dostala szczepionke na zoltaczke zeby jej nie dostala...raczej jutro nie wyjdziemy ale w niedziele napewno..babcia byla ,ciocie byly i wujek wszyscy zachwyceni malutka...daje cyca ale.slabo lapie i chlpina pojechal kupic laktator bo powiedzieli jakie sa najlepsze i dosc szybki sciagaj i tak bedzie lepiej dlatego ze musze mala karmic regularnie co.3 godziny a jak sciagne bede widziala ile zjadla musze to sprawdzac ze wzgledu ze malo wazy...poki co Amelka spi ,srjadoli na czarno i jedziekuje wam na mile slowa ...dziwnie tak bez bebenka a jak lekko
    ale fajnie, że tak szybko urodziłaś czyli spawdziły się Twoje przepowiednie, że Amelka szybko wyskoczy czyli nastawienie jest ważne jeszcze raz gratulacje!!! czekamy na jakieś zdjęcie córeczki wypoczywaj...

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    a jak Ty się czujesz?
    Niezle troche spiaca bylam ale po karmieniu maz pojechal po ten laktator i po pierwszych odwiedzinach usnelam teraz wlasnie siw obudzilam bo jedzenie mi przynieslidupka troszke boli i siuranie meka panska ale tu sam takie bidety jakby to jak siadam i wode wlanczam i ta woda sie leje na dupke i jest ok..cycory duze pokarmu przybywa takze nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej...tu sie smieja ze ja stworzona do rodzenia dzieci ze energia mnie rozpiera i bardzo jestem zorganizowana ....a i niestety leje sie ze mnie buuuuu majciochy mama swoje przywiozla bo tu daja takie grubasne podpaski ze chryste....

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    verka, jestes super babka i z ciebie jest czarownica bo jak ty to inaczej moglas wiedziec, e amelka bedzie ruk cuk jak to mowisz?!?!?!! hehe, prosze mi przepowiedzieć z jakiejś kuli taki sam poród.

ps ktos sie wzial za zmywanie bo sie nie odzywalam hahshhashahhsahah
    Super babka powiadaszwyzywalam troche pod nosem a maz sie pytal co tam mruszczysz?ja mowie ze lepiej zeby nie wiedzial co a jak mowila.myk i Amelcia to slyszala a ze usluchana coreczka to sie postarala

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    Jeśli odejda Ci wody z kolej, to powyższe nie ma zastosowania. Powinnas jak najszybciej jechać do szpitala i jak najmniej się ruszać, bo grozi to owinieciem dziecka pępowina. Więc wtedy chłop lata, pakuje walizki, a Ty łaskawie przeczlapiesz do samochodu, preferowana pozycja do jazdy półleżąca.
    ciekawe, ze polozna na mojej szkole rodzenia mowila, ze jesli odeszly wody, ale sa czyste to trzeba czekac na skurcze reguralne i dopiero do szpitala. Tez mi się to dziwne wydawało[/QUOTE]

Ale mi to samo powiedziala ze poki krwi nie ma to nic sie nie dzieje mi odchodzily to jeszcze sie kazala wykapac i w wodzie polezec ile sie da bo wtedy bol mniejszy

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    Jeśli odejda Ci wody z kolej, to powyższe nie ma zastosowania. Powinnas jak najszybciej jechać do szpitala i jak najmniej się ruszać, bo grozi to owinieciem dziecka pępowina. Więc wtedy chłop lata, pakuje walizki, a Ty łaskawie przeczlapiesz do samochodu, preferowana pozycja do jazdy półleżąca.
    ciekawe, ze polozna na mojej szkole rodzenia mowila, ze jesli odeszly wody, ale sa czyste to trzeba czekac na skurcze reguralne i dopiero do szpitala. Tez mi się to dziwne wydawało[/QUOTE]

To zalezy od wyniku na gbs. Jezeli negatywny wynik to pierwiastki czekaja na regularne skurcze po odejsciu wod, a wielorodki z kolei jada od razu na izbe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Niezle troche spiaca bylam ale po karmieniu maz pojechal po ten laktator i po pierwszych odwiedzinach usnelam teraz wlasnie siw obudzilam bo jedzenie mi przynieslidupka troszke boli i siuranie meka panska ale tu sam takie bidety jakby to jak siadam i wode wlanczam i ta woda sie leje na dupke i jest ok..cycory duze pokarmu przybywa takze nie jest zle myslalam ze bedzie gorzej...tu sie smieja ze ja stworzona do rodzenia dzieci ze energia mnie rozpiera i bardzo jestem zorganizowana ....a i niestety leje sie ze mnie buuuuu majciochy mama swoje przywiozla bo tu daja takie grubasne podpaski ze chryste....
    leje leje ale przestanie dobrze że pokarm masz, to najważniejsze

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Verka Gratulacje kochana. fajnie, że tak wszystko sprawnie poszło.
    Niesamowite, jeszcze nie mogę w to uwierzyć, że Amelcie masz już przy sobie.

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Verka to poszlo szybko tak jak chcialas super

Pati Ty cos mowilas ze przescieradel nie masz. Ja zamowilam takie i jestem zadowolona, teraz masz jakas promocje nawet https://www.tchibo.pl/przescieradla-...400077617.html

Veronika jestes Mega Mega Kobietka!!!! superbohaterko!!!! i faktycznie poszlo Ci to super sprawnie!!!!
    przepraszam ale jak pislas o tym psie to prawie sie posikalam ze smiechu, wyobrazilam sobie Ciebie jak opieprzasz swoego meza po co wzial psa pewnie chcial porodu rodzinnego
    Super ze z Wami wszystko w porzadku, ze Amelka zdrowa i Ty tez w dobrej formie!!!!

na szkole rodzenia mowili nam podobnie, jesli wody odeszly i nie sa brunatno-zielone to do wanny odczekac 4 h i na porodowke, jak zielonkawe od razu na porodowke, podobnie przy dodatnim gbs

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów