Strona 2570 z 10058
Pokaż wyniki od 25,691 do 25,700 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    juz mi sie nie chce narzekać na niego bo to nic nie daje. tylko sie na nowo wkurzam..

zjadłabym te mandaryny z biedry. ide po nie chyba hmmm
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Wracając do porodów. Jak to jest z tym nacinaniem krocza, czy nacinaja je tylko w razie konieczności? Czy wtedy wymagane jest mieć "przygotowane krocze" że tak się wyrażę a jeżeli tego sie nie zrobi/ nie zdąży to czy położne gola krocze?
    Planujecie się przygotować? W sensie jak się zaczną skurcze czy wody odejdą to od walizka i do szpitala czy właśnie najpierw kąpiel, golenie, wyproznienie? Czy dopiero w szpitalu te czynności zrobić przed II faza porodu?
    Daria nie ma konieczności golenia krocza do porodu. Chyba, że cesarka, to z góry Ci zgola i to tylko tyleż ile potrzeba. Jeśli chodzi o nacinanie to musisz się dowiedzieć czy Twój szpital ma ochronę krocza, jeśli tak, to natna w ostateczności, jeśli nie, to slyszalam o nacieciach prewencyjnych. Przy czym ważne jest że na wejściu dostaniesz kupe papierów do podpisania, łącznie z że zgodą na nacięcie, nie musisz tego podpisywać.
    Jeśli chodzi o przygotowanie to tak: do szpitala warto jechać z regularnymi skurczami co 5-10 min(w zależności od odległości do szpitala), ważne jest też, żeby te skurcze chociaż że 30 sekund miały. Więc jeśli skapniesz się wcześniej to w przypadku, gdy jesteś GBS negatywna to lepiej sobie poczekać i ogarnąć się w domu (przy GBS+ lecisz od razu bo musisz antybiotyk dostać). Dodatkowo warto w razie wątpliwości, czy to są te skurcze, wziąć prysznic. Jeśli się wygasza to zostajesz w domu, jak to już ta akcja, to powinny przybrać na siłę po prysznicu. Wyproznic wstępnie i tak radze się w domu, bo generalnie spokój,czysto i wg, plus mogkabys nie dojechać z pakuneczkiem jak zacznie Cię czyścić.
    Jeśli odejda Ci wody z kolej, to powyższe nie ma zastosowania. Powinnas jak najszybciej jechać do szpitala i jak najmniej się ruszać, bo grozi to owinieciem dziecka pępowina. Więc wtedy chłop lata, pakuje walizki, a Ty łaskawie przeczlapiesz do samochodu, preferowana pozycja do jazdy półleżąca.

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Obeszlo sie bez znieczulenia, peklo na dwa szwy tylko...a i powiedziala ze mi tak latwo poszlo to zaprasza za dwa lata haha

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Vercia i co teraz Twoja będzie starsza "o rok' od mojej Amelki ? nieładnie cudownie że z małą wszystko dobrze widzisz taki myk i jest z Tobą

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Hej Kochane mojepozniej nadrobie wszystko bo nie mialam kiedya wiec kolo 20 zaczely sie wody saczyc i skurcze dosc regularne wiec zadzwonilam do poloznej i akurat miala dyzur no i kazala sie wykapc posiedziec w wannie i przyjechac bo skoro nie ma krwi to spokojnie no tonposzlam do tej wanny i tak zrobilam w szpitalu bylismy kolo 22(z przygodami oczywiscie)bo moja chlopina w szoku byl i ku..wa psa wzial i dk teraz nie wiemy po co i na parkingu ja patrze a tu nasz pies mowie po cos psa bral?a ze do brata zawiezie ,pytam jak ?eh szkoda gadac ale brat za 5 minut sie zjawil i zabral piesa....no i przyjeli mnie na odzial i polozna patrzy a ja mam juz 8cm rozwarcia no i sie pyta czy dac mi znieczulenie ale moja pozycja najlepsza byla taka ze stalam i sie na lozko polozylam ze bebenek mi tak wisial i w takiej pozycji najmniej mnie bolalo i gdyby dala mi znieczulenie ciezko by mi bylo tak stac bo bym malo czucia miala...i super kobieta boziu klekala podemna zeby zobaczyc co sie tam dzieje bardzo fajna kobietka i jak juz zaczely sie parte to szukala ze mna pozycji i jednak tradycycjna dla mnie byla najlepsza ze 3 razy parlam i Amelcia byla mowila zebym krzyczala ale ja pelna kulturka co by pozniej jakos wyjsc na korytarz...chlopina sie spisala wam powiem masowal plecy ,oklady robil pepowine przeciol sie spisal na 100 nie liczac tego psa....a teraz o Amelce otoz malutka sie okazala nie taka znowu malutka ,darla sie w nieboglosy po urodzeniu,jest podobna do tatusia ma sliczny nosek bo cudenko nasze.....lezala u mnie na brzuszku kazali dac cyca i po 2 godzinach ja.zabrali na badania szczegolowe ze wzgledu na ten termin ale wszystko z nia dobrze zbadali ja dokladnie lacznie z neurologiem takze ciesze sie bardzo ze taka silna dziewczynka..dostala szczepionke na zoltaczke zeby jej nie dostala...raczej jutro nie wyjdziemy ale w niedziele napewno..babcia byla ,ciocie byly i wujek wszyscy zachwyceni malutka...daje cyca ale.slabo lapie i chlpina pojechal kupic laktator bo powiedzieli jakie sa najlepsze i dosc szybki sciagaj i tak bedzie lepiej dlatego ze musze mala karmic regularnie co.3 godziny a jak sciagne bede widziala ile zjadla musze to sprawdzac ze wzgledu ze malo wazy...poki co Amelka spi ,srjadoli na czarno i jedziekuje wam na mile slowa ...dziwnie tak bez bebenka a jak lekko
    Jejku jak tak czytam to dalej nie moge uwierzyć że nasz czas się już zaczyna. ... ale czekam na to z niecierpliwością Hehe wiem ze na pewno będzie bolało i będę narzekać ale bede prze szczęśliwa jak będę miała dziecko obok juz....

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    mój ma zawasze jakas wymowke.. najbardziej mnie wkurza jak powie, że on chodzi do pracy. NOSZ KURDEMAĆ ja też chodzilam do pracy to robiłam wszystko mimo to...... i jeszcze jak mi powie ze ja cale dnie siedze w domu to moge zrobic to krew mnie zalewa. ale dzisiaj powiedzialam sobie, ze nie zrobie nic. NIC A NIC. na piecu stoi garnek z ziemniakami OD WCZORAJ. więc zobaczymy czy sie zorientuje, zeby je wyrzucic. no chyba, ze same wyjdą?????
    Mój tez ciągle ze oni tak wszystko robi ze ja tylko ugotować posprzątać i wyprać musze ale kuzwa to czasem dużo jest dla nas !!!!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Vercia i co teraz Twoja będzie starsza "o rok' od mojej Amelki ? nieładnie cudownie że z małą wszystko dobrze widzisz taki myk i jest z Tobą
    Haha no starsza bedzie o rok

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Haha no sarsza bedzie o rok
    a jak Ty się czujesz?

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Haha no starsza bedzie o rok
    verka, jestes super babka i z ciebie jest czarownica bo jak ty to inaczej moglas wiedziec, e amelka bedzie ruk cuk jak to mowisz?!?!?!! hehe, prosze mi przepowiedzieć z jakiejś kuli taki sam poród.

ps ktos sie wzial za zmywanie bo sie nie odzywalam hahshhashahhsahah
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Hej Kochane mojepozniej nadrobie wszystko bo nie mialam kiedya wiec kolo 20 zaczely sie wody saczyc i skurcze dosc regularne wiec zadzwonilam do poloznej i akurat miala dyzur no i kazala sie wykapc posiedziec w wannie i przyjechac bo skoro nie ma krwi to spokojnie no tonposzlam do tej wanny i tak zrobilam w szpitalu bylismy kolo 22(z przygodami oczywiscie)bo moja chlopina w szoku byl i ku..wa psa wzial i dk teraz nie wiemy po co i na parkingu ja patrze a tu nasz pies mowie po cos psa bral?a ze do brata zawiezie ,pytam jak ?eh szkoda gadac ale brat za 5 minut sie zjawil i zabral piesa....no i przyjeli mnie na odzial i polozna patrzy a ja mam juz 8cm rozwarcia no i sie pyta czy dac mi znieczulenie ale moja pozycja najlepsza byla taka ze stalam i sie na lozko polozylam ze bebenek mi tak wisial i w takiej pozycji najmniej mnie bolalo i gdyby dala mi znieczulenie ciezko by mi bylo tak stac bo bym malo czucia miala...i super kobieta boziu klekala podemna zeby zobaczyc co sie tam dzieje bardzo fajna kobietka i jak juz zaczely sie parte to szukala ze mna pozycji i jednak tradycycjna dla mnie byla najlepsza ze 3 razy parlam i Amelcia byla mowila zebym krzyczala ale ja pelna kulturka co by pozniej jakos wyjsc na korytarz...chlopina sie spisala wam powiem masowal plecy ,oklady robil pepowine przeciol sie spisal na 100 nie liczac tego psa....a teraz o Amelce otoz malutka sie okazala nie taka znowu malutka ,darla sie w nieboglosy po urodzeniu,jest podobna do tatusia ma sliczny nosek bo cudenko nasze.....lezala u mnie na brzuszku kazali dac cyca i po 2 godzinach ja.zabrali na badania szczegolowe ze wzgledu na ten termin ale wszystko z nia dobrze zbadali ja dokladnie lacznie z neurologiem takze ciesze sie bardzo ze taka silna dziewczynka..dostala szczepionke na zoltaczke zeby jej nie dostala...raczej jutro nie wyjdziemy ale w niedziele napewno..babcia byla ,ciocie byly i wujek wszyscy zachwyceni malutka...daje cyca ale.slabo lapie i chlpina pojechal kupic laktator bo powiedzieli jakie sa najlepsze i dosc szybki sciagaj i tak bedzie lepiej dlatego ze musze mala karmic regularnie co.3 godziny a jak sciagne bede widziala ile zjadla musze to sprawdzac ze wzgledu ze malo wazy...poki co Amelka spi ,srjadoli na czarno i jedziekuje wam na mile slowa ...dziwnie tak bez bebenka a jak lekko
    jeszcze raz gratuluję najwazniejsze, że z Małą wszystko ok, no i że nie namęczyłaś się niewiadomo ile dzielniacha z Ciebie skoro nie krzyczałaś

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów