Strona 257 z 10063
Pokaż wyniki od 2,561 do 2,570 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    hej dziewuszki patrzylam na wozki i znalazlam spelnia moje oczekiwania wiec ten zakupimy jeszcze mamie pokaze ale mysle ze jej sie spodoba mezowi sie spodobal ,przedwszystkim fajnie sie sklada chcialam wam linka wstawic ale cos nie moge wiec napisze cala nazwe i sobie na youtube wpiszcie tam jest pokaz Peg Perego Book Pop Up Stroller

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    ide sie kapac i spac mezu na pilce wroci pozno wiec czekala na niego nie bede jutro juz czwartek takze jeszcze jeden dzien i weekend hura hura milego dnia wam zycze uwazajcie na siebie kochane i bejbiki swe

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Hej Dziewczyny...trochę mnie tu nie było bo się przeprowadzałam z jednego miasta do drugiego:/ ile przy tym zamieszania, roboty, rozpakowywania sajgon normalnie...ale nareszcie już jesteśmy na swoim teraz już będę bardziej aktywna jeśli chodzi o dziś to nie śpię od 3 rano i nadrabiam forumowe zaległości. Też macie problemy ze snem? Ja ostatnio ok 5 się budzę a dziś to już w ogóle szczyt wszystkiego:P chyba wstanę i zjem jakieś śniadanko: mmm mam ochotę na serek wiejski <mniam>. Pozdrawiam Mamusie i miłego dnia!

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Dzień doberek

dziś mam full pracy więc jestem na chwilkę - w przerwach do was zajrzę

Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Dziewczyny jesli kupujecie nowe wozki to najlepiej kupic jak najpozniej bo szkoda gwarancji.
    My mielismy tako captivia i np nasz byl felerny i dwa razy byl w naprawie
    My kupowaliśmy nowy ma ponad dwa lata i nic się z nim nie dzieje, jest idealny i polecam go wszystkim, choć dla mam z bloku na wysokich piętrach może być ciężki

Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jak znajdziesz jakieś fajne wózki to podziel się z nami
    Polecam Joolz - drogi ale myślę że wart swojej ceny

mamy czarny stelaż i srebrny kolor uniwersal -

Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Juz sie nie moge doczekac urzadzania pokoiku dla dzidzi, ale do jesieni wytrzymam ale musze cos kupic dzis bede szukala wozkamama powiedziala ze kupi ale ze mam nie szalec z cena haha najwyzej my dolozymy musze sie spytac ile przewiduje na ten cel
    ja czekam do jesieni,

będe robić pokój dla 2 latki i dla nowego przybysza

Senior Member Awatar somila
    O mnie
    Kuba 27.01.2014 // Maks 21.01.2016
    W H&M dorzucili więcej ubrań ciążowych, zamówiłam sobie kurtkę do zimy przechodzę bo ostatnio to chodziłam z brzuchem na wierzchu ;P
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0251943002.html

O mnie
    veronika fajny ten wózek

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Hej Dziewczyny...trochę mnie tu nie było bo się przeprowadzałam z jednego miasta do drugiego:/ ile przy tym zamieszania, roboty, rozpakowywania sajgon normalnie...ale nareszcie już jesteśmy na swoim teraz już będę bardziej aktywna jeśli chodzi o dziś to nie śpię od 3 rano i nadrabiam forumowe zaległości. Też macie problemy ze snem? Ja ostatnio ok 5 się budzę a dziś to już w ogóle szczyt wszystkiego:P chyba wstanę i zjem jakieś śniadanko: mmm mam ochotę na serek wiejski <mniam>. Pozdrawiam Mamusie i miłego dnia!
    Jak na razie miałam raz taką sytuację, o 3.30 poszłam siku, wróciłam do łóżka, przez następną godzinę nie mogłam zasnąć więc poszłam czytać książkę, masakra:P Tak to na szczęście spanie mam dobre, jedynie ze 2 razy zawsze muszę skoczyć do łazienki

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member
    marcelina1507

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-05 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez somila Zobacz posta
    W H&M dorzucili więcej ubrań ciążowych, zamówiłam sobie kurtkę do zimy przechodzę bo ostatnio to chodziłam z brzuchem na wierzchu ;P
    http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0251943002.html
    Super jest ta parka

O mnie
    somila świetna ta kurtka

przez chwilę w zara widziałam dział MUM a teraz pojedyczne sztuki są
    Ostatnio edytowane przez Esmeralda ; 09-07-15 o 10:22 Powód: byk

Member
    ada3

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Ja wózek też miałam ochotę kupić już w czerwcu, a to przeciez przesada jeszcze w maleńkim mieszkanku, nie ma go gdzie trzymać.....
    Teraz jeszcze nie wiem, czy zdecyduje się na nowy czy używany, wiadomo wolałaby się nowy......

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów