Strona 2566 z 10092
Pokaż wyniki od 25,651 do 25,660 z 100917

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Kochana nawet nie przejmuj się, chociaż wiem jak takie sytuacje potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi ja to bym zrobiła kawę, kupiła trochę ciasta i niech "się goszczą" skoro mają takie straszne parcie, żeby przyjechać jak Ty masz odpoczywać i leżeć... niektórzy to się czasami zachowują jakby w ciąży nigdy nie byli, mam na myśli tu ciotki, albo pozapominały jak to jest być w 9 miesiącu
    coś Ty, mąż wszystko będzie robił a ja będę leżeć i mieć wszystko gdzieś. a co do ciotek to obie dzieci mieć nie mogą, więc tak prawdę mówiąc to nic dziwnego, że do nich nie dociera. obie przyjadą z mężami i 3 dzieci trzeciej ciotki. no chyba że i ją wezmą... eh... zresztą coraz mniej mnie to wszystko obchodzi. nie zamierzam się denerwować. jak będzie trzeba to pójdę spać o ile dzieciaki nie będą piszczeć.

2. dzieckozakupy.pl
    Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Kochana nawet nie przejmuj się, chociaż wiem jak takie sytuacje potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi ja to bym zrobiła kawę, kupiła trochę ciasta i niech "się goszczą" skoro mają takie straszne parcie, żeby przyjechać jak Ty masz odpoczywać i leżeć... niektórzy to się czasami zachowują jakby w ciąży nigdy nie byli, mam na myśli tu ciotki, albo pozapominały jak to jest być w 9 miesiącu
    najgorsze są kobieyty 55 plus z mojej obserwacji - wszystko wiedzą, zawsze mają rację i zapomniały co to ciążą. Pomijam fakt, że kiedyś były inne czasy- teraz ciężej w ciąże zajść i ją donosić

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    dobrze ze Veronika zdazyla z babyshowerem
    Pysia ja bym pogonila rodzine, nie wyobrazam sobie ogrniac gosci wiedzac ze mam lezec.... moze odwolaj ten najazd powiedz ze zle sie czujesz, powinni to zrozumiec.
    podpisuję się pod tym, niech Mąż zadzwoni i powie basta, żona ma odpoczywać, a nie! nawet możesz coś ściemnić żeby się nie stresować.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    no to zazdroszczę. w mojej rodzinie Wigilia zawsze jest bez alkoholu. święta to święta i już. ale w rodzinie męża to już całkiem co innego, niestety. no cóż zobaczymy jak zareagują jak postawię na swoim. bo mąż na szczęście trzyma moją stronę i jakoś bez alkoholu obyć się potrafi.
    i kolejny Mąż który stoi za żoną murem to mi się podoba. znowu u mojej przyjaciółki na święta też zawsze wódka na stole w święta. co rodzina to inna tradycja

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Co do ciotek.. mnie ostatnio jedna pytała jak się czuje. To mowie ze juz coraz ciężej i ze szybko się mecze, takie tam.. ale z uśmiechem na twarzy to mówiłam. A ona do mnie, że w tv mówili że ciąża to nie choroba (myślałam że chce to skrytykowac) ze to przecież trzeba przetrwać i to minie. Ona to pamięta jak na kolanach podłogi myla w ciąży. Ehh... bo ja tylko leżę i narzekam może co?
    haha! telewizja prawdę Ci powie! ja jak pierwsze zwolnienie ciążowe do pracy zanosiłam to usłyszałam od kierowniczki, że "ciąża to nie choroba, ja do ostatniego dnia pracowałam i wróciłam do pracy po 3 dniach!"... ciekawe jak miałabym pracować jak po wypadku nie mogłam na nogę ustać a już na pewno nie klęczeć a miałam pracę stojąco - klęczącą... czasy się zmieniły. teraz są zwolnienia lekarskie na ciążę, więcej badań, które wykrywają nieprawidłowości itd... po co miałam ryzykować powrót do pracy wiedząc, że 2 dziewczyny u mnie w pracy poroniły, a jedna to nawet 2 razy? trzeba też pamiętać że żadna z nas nie siedzi całymi dniami na 4 literach. jak się zostanie w domu to zawsze jakieś zajęcie się przecież znajdzie. a to że nie myje podłogi na kolanach... cóż mam od tego mopa. z dużym brzuchem coraz ciężej jest i kropka jak ktoś nie rozumie to jego problem, tak więc Alu nie przejmuj się. każda z nas wie na ile może sobie pozwolić.

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    co do świąt ja w tym roku nic nie przygotowuje rodzice mają po mnie przyjechac i wziaśc mnie do siebie specjalnie przez to u siebie robią wigilie choć wypada na ten rok u brata ( bo co rok sie zmienają ) teściowa mimo że u niej mieszkamy nie ma nic przeciwko temu ze wyjeżdzam a poza tym mój w pracy w wigilie i boże narodzenie to co mam sama siedzieć z tesciami tak głupio
    też bym tak zrobiła

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Weronika gratuluję ;* upalu malutka of cioc

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    haha! telewizja prawdę Ci powie! ja jak pierwsze zwolnienie ciążowe do pracy zanosiłam to usłyszałam od kierowniczki, że "ciąża to nie choroba, ja do ostatniego dnia pracowałam i wróciłam do pracy po 3 dniach!"... ciekawe jak miałabym pracować jak po wypadku nie mogłam na nogę ustać a już na pewno nie klęczeć a miałam pracę stojąco - klęczącą... czasy się zmieniły. teraz są zwolnienia lekarskie na ciążę, więcej badań, które wykrywają nieprawidłowości itd... po co miałam ryzykować powrót do pracy wiedząc, że 2 dziewczyny u mnie w pracy poroniły, a jedna to nawet 2 razy? trzeba też pamiętać że żadna z nas nie siedzi całymi dniami na 4 literach. jak się zostanie w domu to zawsze jakieś zajęcie się przecież znajdzie. a to że nie myje podłogi na kolanach... cóż mam od tego mopa. z dużym brzuchem coraz ciężej jest i kropka jak ktoś nie rozumie to jego problem, tak więc Alu nie przejmuj się. każda z nas wie na ile może sobie pozwolić.
    To moja ciocia, wiec to przemilczalam. Innej kobiecie bym coś wygarnela chyba i oczywiście jak jest ryzyko to lepiej iść na L4. Teraz trudno o ciążę i jak już jest to trzeba chronić dzieciatko od pierwszych dni

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    tak, kierowniczka mogła sobie pracować, bo za pewne w biurze siedziała wygodnie na fotelu, a pal sześć, czy pracownica w ciąży stoi czy klęczy przez ileś godzin?! a zresztą zazwyczaj jest tak, że jak człowiek by nawet miał te chęci i chciał pracować w ciąży to i tak to nie zostanie docenione i tak więc lepiej jak jest taka możliwość iść na zwolnienie, bardziej się oszczędzać i przede wszystkim w ten sposób nie ryzykować, bo nie każdy ma pracę co może do porodu pracować

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    podpisuję się pod tym, niech Mąż zadzwoni i powie basta, żona ma odpoczywać, a nie! nawet możesz coś ściemnić żeby się nie stresować.
    jutro jedziemy do rdm po choinkę więc zawsze mogę się tam "źle poczuć"... eh... tylko nie lubię tak ściemniać.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

m jak mama styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów