Strona 2565 z 10050
Pokaż wyniki od 25,641 do 25,650 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    dobrze ze Veronika zdazyla z babyshowerem
    Pysia ja bym pogonila rodzine, nie wyobrazam sobie ogrniac gosci wiedzac ze mam lezec.... moze odwolaj ten najazd powiedz ze zle sie czujesz, powinni to zrozumiec.
    ależ Kochana oni dobrze wiedzą. cały tydzień wydzwaniali raz do mnie raz do męża. cały czas mówiłam, że nie czuje się na siłach żeby gości przyjmować, a mąż się w końcu wkurzył na te "przeszpiegi" i pytania jak gdzie i kiedy mogą przyjechać, bo oni chcą natychmiast, no i im w końcu powiedział, że w niedzielę mogą. a mi się przyznał dopiero po 3 dniach ze strachu co powiem. eh... nic już nie poradzę, ale zamierzam "odwalić manianę" położę się w sypialni i powiem, że się źle czuje a oni niech sobie robią co chcą. może chociaż następnym razem się 2 razy zastanowią zanim zaczną coś wymuszać.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    a nie mógłby mąż im powiedzieć, że źle się czujesz i masz zamiar leżeć przez Święta?!? I że lekarz zalecił odpoczynek i żadnych wizyt rodzinnych?;P
    no byłoby idealnie, ale wiem, że do nich i tak nie dotrze. zresztą pewnie tak właśnie będzie, że szybko uciekną, no bo "jak to ani alkoholu ani papierosów"? myślę, że to ich dość szybko wykurzy. mam nadzieję...
    no i mąż chce żeby przyjechali, w końcu to jego rodzice, jego brat... także co ja mogę?
    Ostatnio edytowane przez PysiaRysia ; 11-12-15 o 12:51

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    HejAmelcia urodzila sie o 2.05 czyli u was o.9.05...cala,zdrowiutka wazy 2870 i ma 49 cm...bez inkubatorka sie obeszlo pozniej sie odezwe
    Jej super! GRATULACJE :d widocznie Amelka czekała na imprezę i wtedy zdecydowała się wyjść

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ależ Kochana oni dobrze wiedzą. cały tydzień wydzwaniali raz do mnie raz do męża. cały czas mówiłam, że nie czuje się na siłach żeby gości przyjmować, a mąż się w końcu wkurzył na te "przeszpiegi" i pytania jak gdzie i kiedy mogą przyjechać, bo oni chcą natychmiast, no i im w końcu powiedział, że w niedzielę mogą. a mi się przyznał dopiero po 3 dniach ze strachu co powiem. eh... nic już nie poradzę, ale zamierzam "odwalić manianę" położę się w sypialni i powiem, że się źle czuje a oni niech sobie robią co chcą. może chociaż następnym razem się 2 razy zastanowią zanim zaczną coś wymuszać.
    Kochana nawet nie przejmuj się, chociaż wiem jak takie sytuacje potrafią człowieka wyprowadzić z równowagi ja to bym zrobiła kawę, kupiła trochę ciasta i niech "się goszczą" skoro mają takie straszne parcie, żeby przyjechać jak Ty masz odpoczywać i leżeć... niektórzy to się czasami zachowują jakby w ciąży nigdy nie byli, mam na myśli tu ciotki, albo pozapominały jak to jest być w 9 miesiącu

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    veronika gratulacje!

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Jej super! GRATULACJE :d widocznie Amelka czekała na imprezę i wtedy zdecydowała się wyjść
    tak hehehe Amelka zgarnęła prezenty i stwierdziła, że czas wychodzić

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Sa w biedrze 3 szt cotton balls , bialo, niwbiesko granatowe. Ktos chce???

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    tak hehehe Amelka zgarnęła prezenty i stwierdziła, że czas wychodzić
    No ej takie wypasione ze aż żal z nich już nie korzystać

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    HejAmelcia urodzila sie o 2.05 czyli u was o.9.05...cala,zdrowiutka wazy 2870 i ma 49 cm...bez inkubatorka sie obeszlo pozniej sie odezwe
    gratuluję

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Co do ciotek.. mnie ostatnio jedna pytała jak się czuje. To mowie ze juz coraz ciężej i ze szybko się mecze, takie tam.. ale z uśmiechem na twarzy to mówiłam. A ona do mnie, że w tv mówili że ciąża to nie choroba (myślałam że chce to skrytykowac) ze to przecież trzeba przetrwać i to minie. Ona to pamięta jak na kolanach podłogi myla w ciąży. Ehh... bo ja tylko leżę i narzekam może co?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów