Strona 2563 z 10062
Pokaż wyniki od 25,621 do 25,630 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    super Verka gratulacje
    Iza a Twoja Amelka myślę, że czeka chociaż do 21

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez rut Zobacz posta
    dziewczyny zmotywowalyście mnie spakowałam torbę - ja akurat trafiam do takiego szpitala, że niewiele trzeba tam brać)) nawet nie muszę brać nic dla dziecka tylko na wyjście do domu
    u nas też dla dziecka nic nie trzeba tylko na wyjście i chusteczki

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Iza a Twoja Amelka myślę, że czeka chociaż do 21
    ja myślę że do Stycznia hihih

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    w życiu nie pozwól sobie, żeby Ci ktoś tam palił i smrodził w domu wrrrr a jak to Wigilia z alkoholem była? szczerze to pierwszy raz się z tym spotykam
    no ja już przywykłam że KAŻDE spotkanie w rodzinie męża, nawet przypadkowe jest oprawione alkoholem, wkurza mnie to okropnie. tym bardziej, że w niedzielę czeka mnie nalot jego ciotek i też pewnie wódkę przywiozą jak zawsze. w ogóle co za chory pomysł, żeby w 7 osób zwalać się komuś do nowego mieszkania (nawet 2 tyg jeszcze tu nie mieszkamy) chociaż wyraźnie mówiłam, że gin kazał mi leżeć i się nie przemęczać bo mi się szyjka skraca i mogę stycznia nie doczekać, a one nie. muszą przyjechać i kropka i lataj wokół nich... grrr... co za ludzie...

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    HejAmelcia urodzila sie o 2.05 czyli u was o.9.05...cala,zdrowiutka wazy 2870 i ma 49 cm...bez inkubatorka sie obeszlo pozniej sie odezwe
    jenyyyyyyyyyy GRATULACJE!!!!!!!! juz masz to za soba, super!!! a dopiero co miałaś imprezę to teraz ja tez mówię, że rodzę w styczniu i koniec, może to tak działa, że wtedy jest na odwrót duzo zdrówka dla Was!!!

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Veronika ogromne gratulacje!!!! super! i faktycznie szybko pposzlo!!! jak sie juz troszke ogarniesz to napisz wiecej

Kamila to ze wszystko szczelnie zamkniete to nie znak ze nie urodzisz szybko, ja w pon bylam na bad i wszystko mialam szczelnie zamkniete i dluga szyjke. a dzis juz po czopie. wiec lepiej przygotowuj sobie juz ta torbe

z tymi smoczkami dziewczyny to taka historia, moja siostra rodzila ok 2 lata temu przyszlam sobie w odwiedziny do niej, i akurat dziewczyna obok podala dziecku smoczek kilka godzin po urodzeniu, jak polozna wpadla i to zobaczyla jak ja ochrzanila ze co on aod pierwszych godzin zycia uczy dziecko smoka ssac i kazala wyjac, to az mi sie glupio zrobilo. takze nie wiem czy ta polozna jakas nawiedzona byla czy faktycznie jest jakis wyznacznik od kiedy mozna..

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    jenyyyyyyyyyy GRATULACJE!!!!!!!! juz masz to za soba, super!!! a dopiero co miałaś imprezę to teraz ja tez mówię, że rodzę w styczniu i koniec, może to tak działa, że wtedy jest na odwrót duzo zdrówka dla Was!!!
    Ja chyba też haha tym bardziej że miałyśmy z Verką te same terminy. Tylko że ona miała bardziej wiarygodny ten z OM a ja znowu ten z USG hehe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    dziewczyny jak będziecie w biedronce to polecam mandarynki, bo rzadko zdarzają tak pyszne, soczyste, chrupiące i bez pestek i w promocji w dodatku za 2.99 bodajże. Już kilka opędzlowałam i smigam do kuchni po drugą turę

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    HejAmelcia urodzila sie o 2.05 czyli u was o.9.05...cala,zdrowiutka wazy 2870 i ma 49 cm...bez inkubatorka sie obeszlo pozniej sie odezwe
    Gratulacje Veronika!

dobrze ze Veronika zdazyla z babyshowerem
    Pysia ja bym pogonila rodzine, nie wyobrazam sobie ogrniac gosci wiedzac ze mam lezec.... moze odwolaj ten najazd powiedz ze zle sie czujesz, powinni to zrozumiec.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów