Strona 256 z 10049
Pokaż wyniki od 2,551 do 2,560 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    czego sie nie robi dla nas hihih
    No nawet grzanki pali

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez KaŚka. Zobacz posta
    Dziękuje za miłe powitanie

Ja mam wózek po młodszej córce, specjalnie kupiliśmy UNISEX z nadzieją że doczekamy kiedyś chłopczyka Córa ma 22 m-ce ale i tak woli go pchać albo iść sama. Daje się posadzić tylko gdy jest zmęczona. Do stycznia ma czas na pożegnanie z nim
    A teraz tez bedzie coreczka? Ja pamietam jak moj bratanek byl maly nie chcial w wozku jezdzic a jak mial 3 latka odwidzialo mu sie i tylko w wozku chcial jezdzic hehe bratowa musiala kupic taka parasolke wozek i go wozila

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    dzis bede szukala wozkamama powiedziala ze kupi ale ze mam nie szalec z cena haha najwyzej my dolozymy musze sie spytac ile przewiduje na ten cel
    Jak znajdziesz jakieś fajne wózki to podziel się z nami

Senior Member Awatar Patuśka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Dziewczyny jesli kupujecie nowe wozki to najlepiej kupic jak najpozniej bo szkoda gwarancji.
    My mielismy tako captivia i np nasz byl felerny i dwa razy byl w naprawie

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    ide spać dziewczyny bo jestem strasznie zmeczona .. do usłyszenia jutro :*

Senior Member Awatar Madzia_84
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Aleksandra, mi wypisuje póki co na mocz na każdą wizytę, a morfologię co drugą, jeśli widzi że poprzednie wyniki były ok.

My mamy po synku wózek tutek grander, i moim zdaniem to są dość fajne wózki w przyzwoitej cenie. Fajne jest to że mają adaptery do fotelika maxi cosi. Przynajmniej nam i mojej koleżance się sprawdził. A też kupiliśmy uniwersalny zielony kolor z myślą o rodzeństwie.

A w ogóle to dziś poszłam prywatnie do innego ginekologa na badania prenatalne. I maluszek zdrowo się rozwija, podskakiwał sobie i zasłaniał buzię. No i dalej macica dziwna niekształtna, kolejny lekarz twierdzi że bardzo nietypowa. No i podejrzenie, że podczas pierwszej cesarki coś nie tak zrobili i teraz przy kolejnej ciąży są tego konsekwencje. Ale maluszkowi to nie zagraża. Ewentualnie podejrzewa że dziecko będzie miąło problem z ułożeniem się główką do porodu. Ale tym się nie martwię, raz mnie pocieli to teraz też mogą. Ważne żby dzieciątko na tym nie ucierpiało!

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Jak znajdziesz jakieś fajne wózki to podziel się z nami
    Podziele sie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Madzia_84 Zobacz posta
    Aleksandra, mi wypisuje póki co na mocz na każdą wizytę, a morfologię co drugą, jeśli widzi że poprzednie wyniki były ok.

My mamy po synku wózek tutek grander, i moim zdaniem to są dość fajne wózki w przyzwoitej cenie. Fajne jest to że mają adaptery do fotelika maxi cosi. Przynajmniej nam i mojej koleżance się sprawdził. A też kupiliśmy uniwersalny zielony kolor z myślą o rodzeństwie.

A w ogóle to dziś poszłam prywatnie do innego ginekologa na badania prenatalne. I maluszek zdrowo się rozwija, podskakiwał sobie i zasłaniał buzię. No i dalej macica dziwna niekształtna, kolejny lekarz twierdzi że bardzo nietypowa. No i podejrzenie, że podczas pierwszej cesarki coś nie tak zrobili i teraz przy kolejnej ciąży są tego konsekwencje. Ale maluszkowi to nie zagraża. Ewentualnie podejrzewa że dziecko będzie miąło problem z ułożeniem się główką do porodu. Ale tym się nie martwię, raz mnie pocieli to teraz też mogą. Ważne żby dzieciątko na tym nie ucierpiało!
    Super ze zdzidzia dobrze najwazniejsze ze zdrowe a Ty widze dzielna babka moze nie beda cieli

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Patuśka Zobacz posta
    Dziewczyny jesli kupujecie nowe wozki to najlepiej kupic jak najpozniej bo szkoda gwarancji.
    My mielismy tako captivia i np nasz byl felerny i dwa razy byl w naprawie
    ja narazie nie kupuje tylko popatrze jakie sa kupimy moze w styczniu bo i tak odrazu na spacer nie wyruszymy a jak bedziemy gdzies jechac to w nosidelku tylko mame chce przygotowac na ten zakup

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ide spać dziewczyny bo jestem strasznie zmeczona .. do usłyszenia jutro :*
    Dobranoc

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016