Strona 2558 z 10049
Pokaż wyniki od 25,571 do 25,580 z 100485

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wgl tak z zabawnych historii : Wczoraj jak codziennie dzwonek do drzwi pewnie kurier albo listonoszka bo zamawiam tyle tego że hohoh no i widze że Pani listonosz przyszła z paczką.. szukam klucza szukam i nic .. kurde się zastanawiam gdzie On jest.. słysze że listy Pani wkłada przez otwór a na paczkę wypisuje awizo kurde .. biegne do okna i otwieram to okno i mówie ze zgubiłam klucze żeby mi przez okno podała jak może ona w śmiech i mi daje przez to okienko .. ale przynajmniej nie musiałam na poczte biec, dzisiaj tez pewnie przyjedzie
    Udana jesteś heheh. Teraz jak jakaś nie wejdzie przez dzień na forum to bedziemy myśleć czy rodzi:-)
    Trzeba sprawdzić czy grudniowki wszystkie porodzily już czy tylko u nas takie przyspieszenie :-D

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Haha mój mówi to samo. Ale weź nie będziesz krzyczeć na mnie?
    nie Kochanie krzyczeć ja?

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Olka znalazłam takie ładne kocyki
    http://projectbyalice.eu/pl/c/Kocyki...%2FKocyki%2F16
    O ktoś tu juz wstawił ta str. Myślisz ze są grube? Bo cenka fajna

O mnie
    Właśnie po to oni tam jadą żeby było na kogo krzyczeć hihi :-)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    no to mnie zmartwiłaś. nie to, że koniecznie chciałam skorzystać, ale jednak opcje warto mieć. znajoma rodziła w sierpniu na tochtermanna, ale nie pytałam ją o znieczulenia bo to straszna panikara jest i wszystko wyolbrzymia także mało wiarygodna dla mnie była. rodziła 19 godz i w końcu cc jej zrobili bo skurcze zanikły. ale miała poród indukowany bo chciała przy swoim gin rodzić, który i tak przy niej w końcu nie był, jedynie jej cc zrobił. tak czy inaczej z jej "relacji" ponad połowę wkładam między bajki, bo jakby porody miały tak wyglądać to myślę, że 3/4 rodzących by w trakcie porodu odeszło z tego świata, a reszta faceta by już nigdy do siebie nie dopuściła.
    no niestety nie ma tego znieczulenia. Ale są jakieś kroplówki, gaz, piłki, prysznic...jakoś damy radę:P

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Ja mu powiedziałam ze tylko w komediach amerykańskich tak krzyczą na tatusiów, że ja go tam potrzebuje żeby mnie całował w czolko a nie żeby tam krzyczeć zaraz

no kurcze ja zaciskalam nogi ale za slabo czekam co sie wydarzy

Ania, Daria nie stresujcie sie tym ze nie chodzilyscie do szkoly rodzenia.. ja chodzilam i co z tego jak przy wypadnieciu czopa wpadlam w panike i od razu chcialam jechac do szpitala, wszystko zapomnialam co trzeba robic
    jesli chodzi o oddychanie to jesli nic nie pokrecilam przy skurczach trzeba oddychac szybko i dosyc plytko plucami a miedfzy skurczami powoli, gleboko i przepona (tak zeby sie brzuszek podnosil) mam nadzieje ze nic nie pomylilam
    pierwsze pyt poloznej jak powiedzialam o czopie to czy seks byl... a my juz zaprzestalismy deserkow 4 miesiace temu... wiec moze deserki na przyspiezenie porodu

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    no kurcze ja zaciskalam nogi ale za slabo czekam co sie wydarzy

Ania, Daria nie stresujcie sie tym ze nie chodzilyscie do szkoly rodzenia.. ja chodzilam i co z tego jak przy wypadnieciu czopa wpadlam w panike i od razu chcialam jechac do szpitala, wszystko zapomnialam co trzeba robic
    jesli chodzi o oddychanie to jesli nic nie pokrecilam przy skurczach trzeba oddychac szybko i dosyc plytko plucami a miedfzy skurczami powoli, gleboko i przepona (tak zeby sie brzuszek podnosil) mam nadzieje ze nic nie pomylilam
    pierwsze pyt poloznej jak powiedzialam o czopie to czy seks byl... a my juz zaprzestalismy deserkow 4 miesiace temu... wiec moze deserki na przyspiezenie porodu
    Nam polozna mowila ze każdy oddychać wg własnego tempa. Tak by nam przynosilo ulge. Powietrze wciągamy nosem a wypuszczamy ustami. W momencie wypuszczania staramy się rozluźnić krocze. Oczywiście oddychamy przepona. W momencie skurczu dalej oddychamy, żeby nie wstrzymywac oddechu bo wtedy wszystko się zaciska. Ale myślę że połozna w trakcie porodu to będzie tłumaczyła

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Nam polozna mowila ze każdy oddychać wg własnego tempa. Tak by nam przynosilo ulge. Powietrze wciągamy nosem a wypuszczamy ustami. W momencie wypuszczania staramy się rozluźnić krocze. Oczywiście oddychamy przepona. W momencie skurczu dalej oddychamy, żeby nie wstrzymywac oddechu bo wtedy wszystko się zaciska. Ale myślę że połozna w trakcie porodu to będzie tłumaczyła
    Boziu byle by trafić na jakąś miła polozna a nie siekiere

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Olka znalazłam takie ładne kocyki
    http://projectbyalice.eu/pl/c/Kocyki...%2FKocyki%2F16
    widziałam już je są śliczne właśnie Izka, ale mam mieszane uczucia czy da się tak fajnie owinąć dziecko nimi czy są bardziej sztywne, podobno w smyku są, ale nie miałam okazji widzieć. Kilka dziewczyn polecało również te kocyki, że grube i ciepłe
    http://allegro.pl/bobas-gruby-koc-ko...343078891.html

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów