Strona 2555 z 10063
Pokaż wyniki od 25,541 do 25,550 z 100621

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    ja dziekuje Bogu, ze po 10 latach z moim mezem jest miedzy nami teraz tak jak jest mimo kryzysow itd..
    zrobil sie z niego tez przytulasek i przylepka.. jak autem jezdimy to raczki zawsze splecione razem na lewarku.. a jak nie to chwyta mnie za dlon i caluje.. a najpiekniej jest gdy dziewczynki widza te gesty i sie zadowolone chichraja..

teraz zrobil sie tak mega czuly, ze sie az przy nim rozplywam.. i to doslownie
    dziewczynki jak widzą jak rodzice się bardzo kochają, przez takie gesty właśnie to na pewno są szczęśliwe!

a co do lewarka bo pisałaś to przypomniało mi się od razu jak siostra opowiadała jak chodziła ze swoim i pojechali do lasu na małe co nieco a było ciemno i zamiast siąść na chłopinie to siadła na lewarku tyle było śmiechu, że z deserku wyszły nici podobno

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    pewnie internetu w szpitalu nie ma i nie ma jak napisać,jak tylko wróci do domu to zda relacje

w ogóle te mamusie co zostały szybko zaskoczone akcją porodowa mają fajnie bo nie zdążyły się przestraszyć porodu chyba
    Możliwe... ma o tyle dobrze że nie musi długo tam być ja Was chbyba nie nadrobie po 3 dniach w razie wu a dokładnie też dobrze by było tak z zaskoczenia chyba i niedługi poród

Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Dziewczyny dotarli do mnie ze coraz więcej takich sytuacji jak z Verka będzie
    Co rusz któraś z nas będzie rodzic
    Ja noce przesypiam dobrze ale zawsze jedna pobudka jest.
    Teraz właśnie pakuje torbę do szpitala i trochę tego jest..... Ale już będę spokojna.
    W moim związku jest teraz bardzo dobrze ale kryzysy tez są. Głównie przez to ze ja sobie coś tam wyobrażam. A faceci po prostu nie są tak uczuciowi jak kobiety. Jak to zrozumiałam to mi to pomogło. Wcześniej co chwile się przytulałam całował itp. A potem się wkurzalam ze mój nie robi tak samo. A oni po prostu tak mają, choć czasem bywa że mój mąż sam z siebie się przytula i mówi mi naprawdę mile rzeczy. Im trzeba mówić wprost czego się chce i to jest klucz
    Jeśli chodzi o znieczulenie zewnatrzoponowe to ja go nie chce. Skoro wiele kobiet rodzi bez tego to i ja się pomęcze. Wiem jak oddychać i będzie przy mnie mój mąż wiec nie widzę potrzeby jeszcze tego znieczulenia. Mam tylko nadzieje ze nie będę się jakoś głośno darla na tej porodówkę np. "dawać mi to znieczulenie bo zmieniłam zdanie" haha

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez marg Zobacz posta
    Witajcie Mamusie
    Veronika trzymam mocno kciuki za ciebie!!!! mam nadzieje ze juz tulisz Amelke w ramionach
    Ola piekny pokoik! Twoj maz niezle sie napraowal przy lozeczku bo wyglada jak nowe!
    z tego co wiem to w zadnym ze szpitali w warszawie nie prowadza zapisow na porod. moga jedynie odeslac do innego jak nie ma miejsc, ale wydaje mi sie ze jak jest juz srodek akcji porodowej to przyjma. jak byla tam na IP jakis czas temu to bylo kilka dziewzyn do porodu czekaly w kolejce na ktg, jedna przyjechala karetka juz chyba z powaznymi skurczami i przyjeli ja bez kolejki.

tak sie martwilam ze u mnie nic sie nie dzieje, zadnych oznak porodu a tu dzis z rana wypadl mi zabarwiony krwia czop!!!! kurcze to juz chyba niedlugo..i Veronki jak odpadl to niecale 2 dni pozniej byla juz w szpitalu... chyba zaczynam sie stresowac
    Osz kurcze. A bolał Cię brzuszek? Coś czułaś? Na kiedy masz termin, bo mi się tabelka nie chcę otwierać coś ostatnio, a przepraszam, że nie pamiętam.

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    może jedz na ip?
    rozmawialam z polozna i czekamy teraz na skurcze, ktore moga pojawic sie w kazdej chwili uieszyla sie i pogratulowala ze zblizamy sie do poodu wbrew pozorom krew w tym przypadku to dobry znak ze szyjka sie skraca

Senior Member Awatar Nadine_
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-06-23 zobacz kalendarz
    ja dziekuje Bogu, ze po 10 latach z moim mezem jest miedzy nami teraz tak jak jest mimo kryzysow itd..
    zrobil sie z niego tez przytulasek i przylepka.. jak autem jezdimy to raczki zawsze splecione razem na lewarku.. a jak nie to chwyta mnie za dlon i caluje.. a najpiekniej jest gdy dziewczynki widza te gesty i sie zadowolone chichraja..

Witam, jestem z grupy czerwcowej, wpadłam poczytać panie które zaraz zostaną mamami, chciałam tylko poczytać, ale muszę skomentować ten post.
    Jak ja zazdroszczę Ci partnera, jeju jakie to słodkie, po tylu latach takie czułości, życzę wam jeszcze wielu lat w takiej miłości i super ze wasze dzieci to widzą, szczęśliwego rozwiązania

Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Osz kurcze. A bolał Cię brzuszek? Coś czułaś? Na kiedy masz termin, bo mi się tabelka nie chcę otwierać coś ostatnio, a przepraszam, że nie pamiętam.
    wczoraj troche twardnial ale nie jakos wiecej czy mocniej niz ostatnio, poza tym zadnych boli. rano poszlam siku po czym po siku bylo wielkie plum i patrze a tu glut... termin mam na 1 stycznia

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    No oszalaly z tymi porodami te kobiety nasze :-D zaczynam się stresować, że nie umiem rodzic hahah nawet oddychać nie umiem bo do szkoły rodzenia nie chodziłam
    Taka sierotka marysia wypadnie na tej porodówce hehehe

O mnie
    Data
    -8.01.2016

O matko jak tam czytam to mi sie wydaje że tak w filmach może być... matulu mój niby też mnie przytula i wogóle ale teraz tak jakby mniej a o takich gestach... ehhh rozmarzyłam sie

O mnie
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    dziewczynki jak widzą jak rodzice się bardzo kochają, przez takie gesty właśnie to na pewno są szczęśliwe!

a co do lewarka bo pisałaś to przypomniało mi się od razu jak siostra opowiadała jak chodziła ze swoim i pojechali do lasu na małe co nieco a było ciemno i zamiast siąść na chłopinie to siadła na lewarku tyle było śmiechu, że z deserku wyszły nici podobno
    HHaha xD ale takich rzeczy to jeszcze nie słyszałam xD to sie chłopina pewnie speszył a nie mówie już o niej.... niezła przygoda... xD

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów