Strona 2550 z 10062
Pokaż wyniki od 25,491 do 25,500 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    mój nigdy nie zdąży przed spaniem, bo zasypia automatycznie jak głowę przyłoży do poduszki i już nie kontaktuje nic
    mój też jak automat dlatego dopominam się buziaka jak ledwo co się kołdrą nakryje bo potem przeważnie jeszcze się odwraca dupką do mnie bo tak mu wygodniej zasnąć
    a jak zaśnie to ja go wymolestuje jeszcze swoją drogą, zagłaskam go albo buziaki w ramionka czy pomiziam po brzuszku ale jemu to już wszystko jedno hehehehe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczynki! Ja rano skoczyłam na badanka krwi i moczu, a teraz czuję się taka niedospana jakaś, że chyba pójdę jeszcze w pióra. A i wrzucam zdjęcia, które obiecałam łóżeczka, kosza i gratis dorzucam choineczkę z pięknym słoneczkiem za oknem

Veronika normalnie jestem w szoku! trzymam kciuki strasznie mocno i ściskam na odległość!

PysiaRysia ja mam spakowane podkłady, w aptece kupowałam internetowej jak składałam większe zamówienie, ale w każdej je dostaniesz

Karolina po to tu jesteśmy, żeby można było się wyżalić, wspierać, pomóc, pocieszyć itd. także śmiało jeżeli coś leży na sercu to lepiej z siebie to wyrzucić, a wierzę, że jak dzidziuś się urodzi to sytuacja się unormuje. Mój też nie jest jakoś specjalnie czuły... zwracam mu uwagę nawet nieraz, że kobieta potrzebuje przytulić, żeby powiedział coś miłego itp. ale oni to chyba już tak mają, chyba coś im nie łączy, ale nie powiem bo nieraz zatrybi heheh najlepiej jak siedzimy razem na kanapie to zawsze mówie "ale bezproduktywnie siedzisz, mógłbym mnie objąć"

Natalka super wieści, że z koleżanka lepiej!

Załącznik 92565Załącznik 92566Załącznik 92567Załącznik 92568Załącznik 92569
    Boziu wszystko już na tip top przygotowane, a ja jestem jeszcze daleko w polu

aż miło popatrzeć na takie piękne rzeczy

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Szczerze to też już myśle że Weronika ma już swoją Amelcie przy sobie.... No mogłaby nam napisać co i jak ! same niecierpliwce !
    pewnie internetu w szpitalu nie ma i nie ma jak napisać,jak tylko wróci do domu to zda relacje

w ogóle te mamusie co zostały szybko zaskoczone akcją porodowa mają fajnie bo nie zdążyły się przestraszyć porodu chyba

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    no to Ci powiem że mąż rzeczywiście się spisał na medal bo ja mam nówkę sztukę nieśmiganą i wygląda identycznie a ile nerwów było przy jego skręcaniu hehe...
    z tym łóżeczkiem to były siupy w ogóle, bo przywiozłam je ze strychu to było zawilgocone jakieś, przebarwienia miało, taki kolor jasny dziwny wytarty, pajęczyny bleee że powiedziałam że go nie chcę nawet składać i pojedziemy kupić takie pod kolor sypialni, bo nie wierzyłam, że można przez malowanie taki efekt osiągnąć. Napracował się dużo, bo najpierw ścierał wszystko, a później kilka razy malował, ale zadowolenie żony w ciąży bezcenne

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Mój lekarz kiedyś pracował na Józefowie i raczej o tamtym szpitalu sie pozytywnie wypowiadał, natomiast na Tochtermana jest nowy pawilon położniczo-ginekologiczny i mają bardzo dobre warunki więc wybrałam Tochtermana. Tam mam fajną położną a wiadomo położna najważniejsza:P No to jak wylądujesz w Radomiu to może się spotkamy:P chociaż wiadomo, że w Wawie pewnie lepiej no i tam będziesz w razie W mieć znieczulenie zewnatrzoponowe bo w Radomiu brak anastezjologów:/ więc mi zostaje gaz:P jeśli chodzi o zapisy to jakieś to dziwne:/ możliwe żeby Cię nie przyjeli jakbyś przyjechała z bólami i rozwarciem? dziwne...ale nie wiem jak tam jest na madalińskiego.
    na stronach internetowych szpitali w rdm jest napisane że zzo dają.

no właśnie dlatego mi się wydaje że coś pomyliłam bo to bez sensu przecież. no chyba że miejsc nie ma ale wtedy w karetkę i mnie wiozą gdzie miejsce jest.

O mnie
    z tym łóżeczkiem to były siupy w ogóle, bo przywiozłam je ze strychu to było zawilgocone jakieś, przebarwienia miało, taki kolor jasny dziwny wytarty, pajęczyny bleee że powiedziałam że go nie chcę nawet składać i pojedziemy kupić takie pod kolor sypialni, bo nie wierzyłam, że można przez malowanie taki efekt osiągnąć. Napracował się dużo, bo najpierw ścierał wszystko, a później kilka razy malował, ale zadowolenie żony w ciąży bezcenne
    a łóżeczko masz na najwyższym poziomie ? bo Twoje podusie jakoś lepiej leżą przy tych barierkach
    wiem, że z innym aukcji zamawiałyśmy i może mają inne wymiary? Moje takie jakieś wysokie mi się wydają

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    wiecie że my nie mamy skręcone łóżeczka?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    wiecie że my nie mamy skręcone łóżeczka?
    a wózek chociaż masz w razie czego ?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    a wózek chociaż masz w razie czego ?
    hahaa, no i wczoraj przyszedł fotelik do samochodu także będzie spała tu albo tu

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    hahaa, no i wczoraj przyszedł fotelik do samochodu także będzie spała tu albo tu
    to jeszcze nie tak źle hehe

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów