Strona 2547 z 10065
Pokaż wyniki od 25,461 do 25,470 z 100648

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    A my w lipcu przeprowadziliśmy się z Warszawy do Radomia, a wlaściwie to wróciliśmy do rodzinnego miasta:P Ja chodzę do doktora Nyca, świetny człowiek, tylko szkoda, że w żadnym z radomskich szpitali nie pracuje:/ no ale nic:P A chcesz rodzić w Radomiu?:P bo wiesz, ja mam termin dzień po Tobie:P haha
    jak mnie w rdm złapie to chce na tochtermanna rodzić (tam pracuje Kotas). no chyba że akurat dyżuru nie będzie miał to józefów zostaje. ale mój gin i tak na urlopie będzie w okolicach nowego roku więc aż tak bardzo mi nie zależy. bardziej myślałam o wawie i szpitalu na madalińskiego. ale zobaczymy. a Ty gdzie chcesz rodzić? gdzie Ci Twój gin polecił?

nie wiem czy ktoś mnie w błąd wprowadził, albo może ja coś przekręciłam, ale slyszałam, że na madalińskiego trzeba się "zapisać". tzn nie konkretnie na dzień no bo to jest raczej nie wiadome, jak cc nie ma tylko zapisać w sensie żeby przyjeli jak sie tam do porodu jedzie. czy któraś z Was może to potwierdzić albo zdementować? bo jakoś nie bardzo w to wierzę.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, mam nowe informacje w sprawie kolzezanki.. zaczela odzyskiwac swiadmosc.. zamienila kilka slow z mezem.. tzn powiedziała ze " ma dość" jest bardzo slaba, ale grunt ze idzie ku lepszemu
    za kilka dni jak jej stan na to pozwoli to beda ja transportowac do rzeszow na klipsowanie tetniaka...
    Modlitwy pomogły :-) cieszę się bardzo, że jest postęp :-)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, mam nowe informacje w sprawie kolzezanki.. zaczela odzyskiwac swiadmosc.. zamienila kilka slow z mezem.. tzn powiedziała ze " ma dość" jest bardzo slaba, ale grunt ze idzie ku lepszemu
    za kilka dni jak jej stan na to pozwoli to beda ja transportowac do rzeszow na klipsowanie tetniaka...
    oby wyszła z tego bez szwanku

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    kurczę... a gdzie Wy te podkłady na łózko dorwałyście? ja nigdzie ich znaleźć nie mogę. tylko takie do łóżeczka dla małej kupiłam bo znalazłam.

co do porodów rodzinnych, mój nie chciał najpierw o tym słyszeć. było po prostu nie i koniec. ale pogadał z kolegami z pracy. tak się jakoś złożyło, że u niego w firmie non stop któryś ojcem zostaje. no i po takich "rozmowach" przy piwku wrócił kiedyś i zaczął marzyć, że pępowinę przecina. myślałam, że jak wytrzeźwieje to mu przejdzie ale nie. teraz się tylko wścieka jak do radomia do lekarza jadę, bo się boi że urodzę zanim on zdąży przyjechać. nawet wyprawki szpitalnej mi nie pozwala ze sobą zabierać, żeby "losu nie kusić". żałuję że się za wczasu do lek do wawy nie przeniosłam, teraz to już nie ma co kombinować nawet, jak niecały miesiąc został,
    a jak on to przeżyje? cóż... jak tą moją nieszczęsną nogę zwichnęłam to stanął na wysokości zadania. nawet nie wiedziałam, że taki czuły potrafi być. a czy teraz się sprawdzi? czas pokaże.
    Ja kupiłam w aptece 60x90 cm.
    Mój mąż na początku był bardzo sceptycznie nastawiony na wspólny poród, ale zmienil zdanie po zajęciach w szkole rodzenia. Jesteśmy nastawieni na wspólny poród, a jak wyjdzie zobaczymy

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ania, współczuję takiej sytuacji z teściową. Może to tylko chwilowe zaćmienie z jej strony bo w sumie chyba nie narzekałaś na nią bardzo...myślę, że dojdzie do tego, że trochę przesadzila. Nie przejmuj się...
    Odnośnie deserków, u mnie w sobotę będzie się zaczynać 38 tydzień i trochę się boję:/ chciałabym wytrzymać do stycznia a tu na ktg te skurcze, więc chyba sobie odpuścimy:/ a akurat dziś miałam chęć:P hihi
    No oczywiście z rana musiał być wymiana zdań między mężem a teściową... od poczatku dnia unikała mnie i pokazywała ze zła ale teraz niby sie odzywa... ehh

Wczoraj przywiozłam od mamy sukienkę na świeta i urodzinu chrześnicy...stwierdziłam że bez sensu nową na 2 razy kupować :P Rolcia no wiem wiem ale jakoś tak mam.. a dziś ładna pogoda...właśnie przywieźli mi beton na ostatnią płytę w domu i niedługo chłopaki zaczną mi dach robić ! hura ! ciesze sie tym jak mysz do sera wiesz nie przejmuj sie ja też z mężem czesto sie kłóce wszystko mnie denerwuje czuje że robi wszystko dla zwykłego"bo musze" ;/ mój niby wybiera sie ze mną do porodu i chciał odciąć pepowine...
    Weronika trzymaj sie kochana i pisz nam co i jak ! pochwal się jak jednak wyjdzie ! Matko następna.... ja jeszcze nie chce !
    Natalia super informacje !!! oby było wszystko dobrze już

Dobra dziewczynki ide płacić za ten beton :P i trzeba sie za cos wziac;p

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Natalia super wiesci!

Verka trzymaj sie tam dzielnie, oby szybko poszło!

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Mój mąż od samego początku mówi, że nie wyobraża sobie nie być przy porodzie. Także będziemy rodzić razem.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć dziewczynki! Ja rano skoczyłam na badanka krwi i moczu, a teraz czuję się taka niedospana jakaś, że chyba pójdę jeszcze w pióra. A i wrzucam zdjęcia, które obiecałam łóżeczka, kosza i gratis dorzucam choineczkę z pięknym słoneczkiem za oknem

Veronika normalnie jestem w szoku! trzymam kciuki strasznie mocno i ściskam na odległość!

PysiaRysia ja mam spakowane podkłady, w aptece kupowałam internetowej jak składałam większe zamówienie, ale w każdej je dostaniesz

Karolina po to tu jesteśmy, żeby można było się wyżalić, wspierać, pomóc, pocieszyć itd. także śmiało jeżeli coś leży na sercu to lepiej z siebie to wyrzucić, a wierzę, że jak dzidziuś się urodzi to sytuacja się unormuje. Mój też nie jest jakoś specjalnie czuły... zwracam mu uwagę nawet nieraz, że kobieta potrzebuje przytulić, żeby powiedział coś miłego itp. ale oni to chyba już tak mają, chyba coś im nie łączy, ale nie powiem bo nieraz zatrybi heheh najlepiej jak siedzimy razem na kanapie to zawsze mówie "ale bezproduktywnie siedzisz, mógłbym mnie objąć"

Natalka super wieści, że z koleżanka lepiej!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00569.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	88.3 KB
ID:	92565Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00573.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	88.4 KB
ID:	92566Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00577.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	93.0 KB
ID:	92567Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00576.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	90.2 KB
ID:	92568Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00578.jpg
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	92569

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Natalia o widzisz super wiesci, wiara i modlitwa czasem potrafia dzialac cuda, juz chyba tylko lepiej bedzie mam nadzieje.
    A co do towarzystwa przy porodzie zalezy od chlopa ja swojego za fraki nie ciagnelam 10 lat temu, po prostu prosilam go kilka razy, wykrecal sie na poczatku brakiem kasy, zartowal ze spierdzieli przed porodowka sam przeciez nie wiedzial co go czeka, ale za dlugo nie musialam namawiac, zgodzil sie, fakt mowil ze do najprzyjemniejszych rzeczy nie nalezy ten widok, ale wlasnie ze nie zagladal tam wcale, stal przy mojej glowie caly czas, a wlasciwe siedzial I galaskal lub podpieral glowe podczas parcia, mi pomogl bardzo duzooo na porodowce i wie o tym bo gdy wspominamy nie raz ten dzien ja zawsze podkreslam, ile to dla mnie znaczylo, teraz tez mowil ze wolalby nie byc, ale rozumie mnie, przynajmniej tak mowi, bo wie ze ja potrzebuje go tam.
    Nikogo nie namawiam to tylko moja historia.

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Cześć dziewczynki! Ja rano skoczyłam na badanka krwi i moczu, a teraz czuję się taka niedospana jakaś, że chyba pójdę jeszcze w pióra. A i wrzucam zdjęcia, które obiecałam łóżeczka, kosza i gratis dorzucam choineczkę z pięknym słoneczkiem za oknem

Veronika normalnie jestem w szoku! trzymam kciuki strasznie mocno i ściskam na odległość!

PysiaRysia ja mam spakowane podkłady, w aptece kupowałam internetowej jak składałam większe zamówienie, ale w każdej je dostaniesz

Karolina po to tu jesteśmy, żeby można było się wyżalić, wspierać, pomóc, pocieszyć itd. także śmiało jeżeli coś leży na sercu to lepiej z siebie to wyrzucić, a wierzę, że jak dzidziuś się urodzi to sytuacja się unormuje. Mój też nie jest jakoś specjalnie czuły... zwracam mu uwagę nawet nieraz, że kobieta potrzebuje przytulić, żeby powiedział coś miłego itp. ale oni to chyba już tak mają, chyba coś im nie łączy, ale nie powiem bo nieraz zatrybi heheh najlepiej jak siedzimy razem na kanapie to zawsze mówie "ale bezproduktywnie siedzisz, mógłbym mnie objąć"

Natalka super wieści, że z koleżanka lepiej!

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00569.jpg
Wyświetleń:	88
Rozmiar:	88.3 KB
ID:	92565Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00573.jpg
Rozmiar:	88.4 KB
ID:	92566Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00577.jpg
Wyświetleń:	79
Rozmiar:	93.0 KB
ID:	92567Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00576.jpg
Wyświetleń:	64
Rozmiar:	90.2 KB
ID:	92568Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	CAM00578.jpg
Rozmiar:	88.9 KB
ID:	92569

Ola mam takie samo łóżeczko, nawet ten sam kolorek hehe

co do "przytulasków" to mój mi powiedział tak: "ja nie wiem co ty chcesz dopóki mi nie powiesz, więc jak chcesz żebym cię przytulił to powiedz to przytulę". no więc mówię mu a on mnie wtedy tuli. sam z siebie to rzadko raczej, chyba że się ze dwa dni nie widzimy. tak to jest czuły, opiekuńczy, troskliwy ale żeby przytulić to mu do głowy samo jakoś nie przyjdzie... hehe...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów