Strona 2546 z 10044
Pokaż wyniki od 25,451 do 25,460 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    podkłady kupisz w każdej aptece

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Dzięki Dziewczyny za wsparcie. Jakoś tak zawsze lepiej jak człowiek nie jest sam ze swoim badziewiem :-* i jak się można wyzalic i po marudzic.
    Co do Veroniki to raczej myślę, że urodzi, w stanach raczej na tym etapie nie będą jej zatrzymywać akcji. Byleby było jak pisała kiexdys, że wejdzie, puf i po krzyku ;-)

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Kochana, to Ty z okolic Radomia jesteś?!? haha...do kogo chodzisz do lekarza?
    do dr Kotasa chodzę. ale w rdm jestem tylko jak lekarza mam. tak to siedzę w Piasecznie i czekam grzecznie na męża jak z pracy z wawy wróci haha! już mnie do mamy puszczać nie chce. tym bardziej jak mu powiedziałam, że dziś trzecia "styczniówka" na porodówce wylądowała

rozumiem, że Ty też z Rdm? do kogo chodzisz?

Senior Member Awatar widar
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-16 zobacz kalendarz
    Veronika trzymam kciuki!

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    podkłady kupisz w każdej aptece
    no właśnie nie w każdej bo już w kilku pytałam. nie wiem, czy tak jakoś kiepsko trafiam czy coś, no ale jeszcze popytam, wyjścia nie mam.

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Martucha86 Zobacz posta
    Ja wziełam 1 sztukę na wszelki wypadek ale słyszałam, że dają w szpitalu..
    Ja wzięłam 3 sztuki- choć torby jeszcze nie spakowałam tak się. Zaczęłam bać porodu że odwlekam to w czasie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    do dr Kotasa chodzę. ale w rdm jestem tylko jak lekarza mam. tak to siedzę w Piasecznie i czekam grzecznie na męża jak z pracy z wawy wróci haha! już mnie do mamy puszczać nie chce. tym bardziej jak mu powiedziałam, że dziś trzecia "styczniówka" na porodówce wylądowała

rozumiem, że Ty też z Rdm? do kogo chodzisz?
    A my w lipcu przeprowadziliśmy się z Warszawy do Radomia, a wlaściwie to wróciliśmy do rodzinnego miasta:P Ja chodzę do doktora Nyca, świetny człowiek, tylko szkoda, że w żadnym z radomskich szpitali nie pracuje:/ no ale nic:P A chcesz rodzić w Radomiu?:P bo wiesz, ja mam termin dzień po Tobie:P haha

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    no właśnie nie w każdej bo już w kilku pytałam. nie wiem, czy tak jakoś kiepsko trafiam czy coś, no ale jeszcze popytam, wyjścia nie mam.
    Ja wzięłam kupilam takie podkłady do przewijania niemowląt,z jednej strony taka 'folia' potem dużo waty i strona chlonna, 90x50 cm i tego się będę trzymać, bo dostać łatwo (ją w Auchan kupilam) a nadadza się bez problemu ;-)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, mam nowe informacje w sprawie kolzezanki.. zaczela odzyskiwac swiadmosc.. zamienila kilka slow z mezem.. tzn powiedziała ze " ma dość" jest bardzo slaba, ale grunt ze idzie ku lepszemu
    za kilka dni jak jej stan na to pozwoli to beda ja transportowac do rzeszow na klipsowanie tetniaka...

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Natalia super info! Oby tak dalej w dobrym kierunku!!!

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów