Strona 2545 z 10058
Pokaż wyniki od 25,441 do 25,450 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    O veronika powodzenia kochana! Ciekawe, może już po jesteś?

2. dzieckozakupy.pl
    Junior Member Awatar Gośka Samośka
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Witojciejestem w szpitalu bo widac Amelka zdecydowala sie wyjsc...takze trzymajcie kciuki Kochane moje....sie odezwe
    veronika trzymaj się i daj znać co i jak, ale się podekscytowałam , czyżby kolejna

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Jej Verka, co u Ciebie????
    Rodzi w nocy chyba nie? :-D żeby ich tam nie pobudzila hehehe

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Dziewczynki a bierzecie do szpitala podkłady poporodowe takie na łózko?
    u nas w żeromskim w krakowie to nic nie dają więc biorę

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Rodzi w nocy chyba nie? :-D żeby ich tam nie pobudzila hehehe
    ja pamiętam przy pierwszym porodzie babki się darły jak nie wiem co a ja tylko jęczałam cichuttko he he bo jakąś blokadę chyba miałam

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    ale się tu dzieje z samego rana!
    veronika no co Ty poszłaś rodzić, eee może jednak to fałszywy alarm.
    Tak na serio dziewczyny dzisiaj w nocy też myślałam, że urodzę. Wczoraj wieczorem złapłay mnie nieregularne skurcze i od razu poszłam sie połozyć, obudziłam sie w nocy z potwornym bólem brzucha, miałam już męża budzić ale stwierdziłam, że wezmę tą nieszczęsną nospę. Możecie się tylko domyśleć jak mnie bolało skoro ja taka wielka przeciwniczka tego leku wzięłam aż dwie tabletki. pomęczyłam się ale jakoś zasnęlam. Dziś rano jak sie obudziłam było ok, ale po spacerku z toalety to samo, żeby tego wszystkiego było mało boli mnie gardło i USZY. Brzuch twardy jak kamień.Masakra normalnie. Jeszcze torby nie mam spakowanej...

Jeżeli chodzi o małżonów to te które są na bierząco z forum wiedza, ze u mnie nie jest za kolorowo, powielać postów nie będę, ale chciałam napisać, że wspólne porody nie zawsze zbliżają. Widok rozdzierającego krocza kobiety nie zawsze wpływa korzystnie, zwłaszcza na strefę intymną partnerów. Żaden wam się do tego nie przyzna, ale uwierzcie mi to dla nich nie jest ciekawy widok , wiem można się umówić że ma nie patrzeć, ale czasami nie da się tego uniknąć. Nie można też wszystkich wkładać do tej samej szuflady, są mężczyźni czuli i bardzo opiekuńczy, którzy sprawdzają się w takich sytuacjach na medal, mój niestety do takich nie należy dlatego, choć nie chcę będę rodzić sama.

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gośka Samośka Zobacz posta
    ja pamiętam przy pierwszym porodzie babki się darły jak nie wiem co a ja tylko jęczałam cichuttko he he bo jakąś blokadę chyba miałam

ja się tak darłam, że wystraszyłam dwie babki które przyszły rodzić. Poprosiły o zmianę sali, nie mogły tego słuchać,hihihihih

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    kurczę... a gdzie Wy te podkłady na łózko dorwałyście? ja nigdzie ich znaleźć nie mogę. tylko takie do łóżeczka dla małej kupiłam bo znalazłam.

co do porodów rodzinnych, mój nie chciał najpierw o tym słyszeć. było po prostu nie i koniec. ale pogadał z kolegami z pracy. tak się jakoś złożyło, że u niego w firmie non stop któryś ojcem zostaje. no i po takich "rozmowach" przy piwku wrócił kiedyś i zaczął marzyć, że pępowinę przecina. myślałam, że jak wytrzeźwieje to mu przejdzie ale nie. teraz się tylko wścieka jak do radomia do lekarza jadę, bo się boi że urodzę zanim on zdąży przyjechać. nawet wyprawki szpitalnej mi nie pozwala ze sobą zabierać, żeby "losu nie kusić". żałuję że się za wczasu do lek do wawy nie przeniosłam, teraz to już nie ma co kombinować nawet, jak niecały miesiąc został,
    a jak on to przeżyje? cóż... jak tą moją nieszczęsną nogę zwichnęłam to stanął na wysokości zadania. nawet nie wiedziałam, że taki czuły potrafi być. a czy teraz się sprawdzi? czas pokaże.

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a bierzecie do szpitala podkłady poporodowe takie na łózko?
    Ja wziełam 1 sztukę na wszelki wypadek ale słyszałam, że dają w szpitalu..

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    kurczę... a gdzie Wy te podkłady na łózko dorwałyście? ja nigdzie ich znaleźć nie mogę. tylko takie do łóżeczka dla małej kupiłam bo znalazłam.

co do porodów rodzinnych, mój nie chciał najpierw o tym słyszeć. było po prostu nie i koniec. ale pogadał z kolegami z pracy. tak się jakoś złożyło, że u niego w firmie non stop któryś ojcem zostaje. no i po takich "rozmowach" przy piwku wrócił kiedyś i zaczął marzyć, że pępowinę przecina. myślałam, że jak wytrzeźwieje to mu przejdzie ale nie. teraz się tylko wścieka jak do radomia do lekarza jadę, bo się boi że urodzę zanim on zdąży przyjechać. nawet wyprawki szpitalnej mi nie pozwala ze sobą zabierać, żeby "losu nie kusić". żałuję że się za wczasu do lek do wawy nie przeniosłam, teraz to już nie ma co kombinować nawet, jak niecały miesiąc został,
    a jak on to przeżyje? cóż... jak tą moją nieszczęsną nogę zwichnęłam to stanął na wysokości zadania. nawet nie wiedziałam, że taki czuły potrafi być. a czy teraz się sprawdzi? czas pokaże.
    Kochana, to Ty z okolic Radomia jesteś?!? haha...do kogo chodzisz do lekarza?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów