Strona 2544 z 10050
Pokaż wyniki od 25,431 do 25,440 z 100498

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Rolcia moj tez nie chcial byc za bardzo przy pierwszym porodzie, bylismy mlodzi nie bylismy jeszcze wtedy malzenstwem, tlumaczyl sie ze brak kasy, bo wiadomo za rodziiny trzeba bylo zaplacic ,ja sie uparlam dostalam jakies pieniadze od wujka w prezencie i powiedzialm ze ma isc tam ze mna i byc, mnie wspierac, poszedl bal sie, ale wytrwal, pepowiny nie odcinal i nie mam mu za zle, ale stal przy lozku glaskal po glowie i czulam jego obecnosc to mi wystarczylo. Teraz w tej ciazy chetnie by nie poszedl boi sie poprostu, ale idzie, bo mu tlumaczylam, ze dla mnie to komfort psychiczny, ze on jest i czuwa, nic nie musi robic, ani przecinac pepowiny ,ma tylko byc blisko mnie, bo to znaczy bardzo duzo dla mnie i nie wyobrazam sobie tam byc sama.
    U nas tez jest roznie w zwiazku, pisalam kiedys, ze moj jest malo uczuciowy, strasznie mi brak tego w zwiazku, by przytulil... powiedzial cos milego... czuje sie taka zaniedbana i niedoceniana czasto, do tego doszedl wczesniej alkochol, na szczescie on cos probuje z tym robic i jakos mu wychodzi. Nie deserkujemy od dawna bo albo on byl zmeczony, albo mi sie nie chcialo, oddalamy sie rowniez, mam nadzieje ze jak na swiat przyjdzie malenstwo cos sie zmieni, licze na to.
    Jestesmy razem 14 lat, to sporo, pol mojego zycia prawie, mialam mysli zeby odejsc i probowalam , ale nie potrafilam jak widac, bo nadal w tym tkwie, bylo lepiej zdecydowalismy sie na drugie dziecko, jak bedzie dalej czas pokaze... Mam nadzieje ze sie dotrzemy znow i to chwilowy stan czego i tobie wam zycze.
    Veronika trzymam kciuki

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Veronica Powodzenia, trzymam kciuki. Na pewno wszystko będzie dobrze Raz, dwa i Amelka będzie z Wami

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Witajcie!

Veronika - trzymam kciuki!!!

nie pamiętam która pytała ale ja też śpię przy otwartym oknie, bo inaczej się duszę

jak w końcu udało mi się odzyskać hasło do luxmedu to okazało się że miejsce jest tylko na wizytę a na usg już zabrakło, fuck. ależ ta moja lekarka oblegana heheh. wiem że i tak mnie przyjmie na usg , na ale po co ten stres

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    Witajcie!

Veronika - trzymam kciuki!!!

nie pamiętam która pytała ale ja też śpię przy otwartym oknie, bo inaczej się duszę

jak w końcu udało mi się odzyskać hasło do luxmedu to okazało się że miejsce jest tylko na wizytę a na usg już zabrakło, fuck. ależ ta moja lekarka oblegana heheh. wiem że i tak mnie przyjmie na usg , na ale po co ten stres
    Ja od kilku lat jestem w Lux Medzie,ale ostatnio bardzo mnie rozczarowują. Przyjechałam do nich z bólami,a lekarz (co prawda nie prowadzący,ale jedyny gin.który przyjmowal) powiedział,ze może mnie przyjąć ale musze poczekać ok. 2h. Zwykle w takich przypadkach przyjmują pacjentkę jako pierwsza w kolejności. Ale nic...

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Dziewczynki a bierzecie do szpitala podkłady poporodowe takie na łózko?

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    Tak, ja mam spakowane.Na zajęciach w szkole rodzenia położna mówiła żeby mieć.

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    takie to u mnie chyba dają sami

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    ja biore.

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    No Verka nie rób sobie jajcow :-D do stycznia miałaś trzymać! Trzymam kciuki aby było szybko i bezboleśnie :-) Mąż się śmial i pytał czy relacje na żywo mamy heh
    Czekamy na dobre wieści :-)
    Muszę torbę spakować koniecznie bo szalejecie że hej :-P

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Jej Verka, co u Ciebie????

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów