Strona 2543 z 10058
Pokaż wyniki od 25,421 do 25,430 z 100575

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witojciejestem w szpitalu bo widac Amelka zdecydowala sie wyjsc...takze trzymajcie kciuki Kochane moje....sie odezwe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Witojciejestem w szpitalu bo widac Amelka zdecydowala sie wyjsc...takze trzymajcie kciuki Kochane moje....sie odezwe
    oj Kochana...mocno trzymamy kciuki;0 powodzenia!!! I dawaj znać jak się sytuacja rozwinęła

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Trzymaj się Verka! czekamy na relację

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    Veronika powodzenia, trzymaj się :* czekamy na wiadomości
    Ja jeszcze w łóżku ale tzeba wstać na kawkę dziś w planie ubranie choinki w końcu bo kupiona tydzień temu a nie ubrana ☺musze wyprawach firankę i moj powieści jak wróci z pracy

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Veronika powodzenia kochana! Wszystkie tu trzymamy kciuki!! Daj znać co i jak ;-)

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Veronika oczywiście trzymamy kciuki, powodzenia!

Moja noc też kiepska. Zjadłam śniadanie i muszę zacząć się zbierać do lekarza, mam na 12, ale przy moim ostatnim tempie to nie wiem czy zdążę Dobrze, że mam dziś wizytę, bo wieczorem miałam jakieś dziwne upławy, poza tym brzuch i plecy bolą koszmarnie, a Zosia jakoś mniej się rusza_ aj tyle wątpliwości...

Milego dnia Mamusie!

Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    Ja usunęłam przy uchylonym oknie i dopiero po 4 córka przyszła i mnie obudziła, zimnica w pokoju była ale jak się dobrze spało ☺

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    o fasole Veronica no to pieknie.. ale coz bylo sie spodziewac, jak Ty taki wariatuncio to coronia tez musiala z czyms szalonym wyskoczyc.. i prosze bardzo.. bedziemy miec 3 "styczniowke" informuj nas tu na bierzaco... pamietasz?? jak bedziesz miala przec to napisz ze to juz tak jak to ustalalysmy hahahha
    tzrymamy kciuki i wszystko co mozliwe i czekamy na wiesci

a ja pranie nastwilam, dzis mnie cos na porzadki wena bierze. chyba wlacza mi sie tzw. wicie gniazdka.. i dobrze..

Karola no nasi mezczni sa nieprzewidywalni i potrafia zaskoczyc w kazdym momencie, nie zawsze pozytywnie, niestety.. ale glowa do gory.. u mnie bylo katastroficznie a teraz sie nadziwic nie moge jaka cudowna osobe mam przy swoim boku.. ale grunt to szczeroa rozmowa bez obwiniania..
    na pewno bedzie wszystko dobrze! sie pomodle o Was wszystkie- u mnie zawsze sie to sprawdza

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    Witajcie a ja siedze w laboratorium bo mojemu lekarzowi przypomnialo sie ze glukozy nie mam zrobionej, wypilam dziadostwo i teraz bede kwitnac do 11. Jeszcze zoltaczke kazal mi zrobic i ostatnia morfologie. Szkoda , trzeba siedziec i czekac

Veronika no to szerokosci!

Kolejna styczniowka wciska sie w kolejkę

Jezuuu co za noc. Dawno tak ciężkiej nie miałam. Z boku na bok. Arturo usilnie próbował sie przekręcić do braciszka. Nie udalo sie i teraz mi rączkami gmera pod zebrami. Z jednej strony fajnie, ze tak sie ulozyli bo mi lżej. Z drugiej re kombinacje mnie wykończą. Dzisiaj musze dzwonić do poradni umówić sie na 18.12 na wizytę. Myślałam ze tylko ktg będzie to zrobiłabym u siebie w mieście. A to przeplywy tez do kontroli. I dupa. Trza do łodzi jechac. No nic. Pozdrawiam

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów