Strona 2533 z 10047
Pokaż wyniki od 25,321 do 25,330 z 100470

Styczniówki 2016 :)

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    co za babsztyl, jak byś z nią nie mieszkała to można by było myszy nasłać ale w tej sytuacji to szkoda

ja czatuję na rezerwację z LUXmedu, od 21 się zaczyna, nie dość że tyle kasy się płaci to jeszcze problem z rezerwacją ehhhh

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Taaa... bo wtedy sie chodziło do pracy wszystko sie robiło wogóle inaczej było tyle tego dla dzieci nie było już mnie wkurwia za przeproszeniem;/ czasem jest w porzadku a czasem już mam dośc;/ i jeszcze jej mówie że mój wczoraj do mnie czy piwo moze wypić czy rodzić nie bede mowie ze tu już kilka dziewczyn urodziło a ona mi "ale Ty masz termin na 8 stycznia !" to tak jakbym miała urodzić 8 stycznia jakbym nie mogła wczesniej ani później a to nie odezmnie zależy chyba;/ Matuluuuu...
    No widzisz 8 i ma byc 8 eh szkoda gadac a zapytaj jej na kiedy ona miala termin a kiedy urodzila...no ale ona oczywiscie powie ze zgodnie z dataja to bym raczej nie nadala sie do mieszkania wspolnego bo by mnie wygonili haha takze Ania podziwiam ale moze juz wkrotce domek bedzie gotowy

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    co za babsztyl, jak byś z nią nie mieszkała to można by było myszy nasłać ale w tej sytuacji to szkoda

ja czatuję na rezerwację z LUXmedu, od 21 się zaczyna, nie dość że tyle kasy się płaci to jeszcze problem z rezerwacją ehhhh
    Ale myszy pojda na jej strone hahaha

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    No widzisz 8 i ma byc 8 eh szkoda gadac a zapytaj jej na kiedy ona miala termin a kiedy urodzila...no ale ona oczywiscie powie ze zgodnie z dataja to bym raczej nie nadala sie do mieszkania wspolnego bo by mnie wygonili haha takze Ania podziwiam ale moze juz wkrotce domek bedzie gotowy
    No niestety musze wytrzymać jakoś... chociaż czasem mam dośc..;/
    Weronika niestety chyba tak szybko nie bedzie bo jutro mamy dopiero ostatnią płyte zalać później dach okna a o wykończeniu nie mówie... narazie dom wybudowaliśmy z pieniedzy które mieliśmy ze ślubu i tych które mąż zarobił przez 5 lat za granicą i odkładał bo wiadomo że wszystkiego nie odkładał bo był sam wiec na co mu było... a teraz oboje nie pracujemy więc pewnie przykryjemy dach może wstawimy okna no i bedziemy czekać może mąż na wakacje wyjedzie za granice...;/ życie w PL;/

Senior Member Awatar tosienka87
    O mnie
    Nasze serduszko Nina urodziła się9-01-2016 :)a teraz noszę pod sercem nasze drugie szczęście :*
    Witam nowe mamy!!!

Moj tez ma ugadane w pracy, ze jak urodze, to od razu na 2 tyg urlopu idzie.
    Verka u Ciebie byly wciaz deserki I pewnie stad taka akcja ze wszystkim Amelka chce poznac stworce, a nie tylko jak zaglada co jakis czas I ja szturcha hihi
    moja kolezanka ma na dzis termin, byla u b gina I zero rozwarcia, czeka dalej...
    ja cos czuje, ze tez przenosze (oby nie) najbardziej sie boje tego, ze bedzie duza i popekam ostro :/ tylko to mnie przeraza a tak to juz sie doczekac nie moge...

Aniołek 20-12-2014 (*) nasze maleńkie serduszko, tęsknimy ;(
    Aniołek 3-06-2017 (*) na zawsze w naszych myślach ;(

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta

ehhh nie bede złośliwa bo nie chce sie z nia kłócić ;/ później by było jaka to ja niedobra jestem że jej chce na złość zrobić itd..

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Ania nie przejmuj się teściowa ona pewnie z zazdrości patrzy jak dzisiejsze kobiety ciezarne mają dobrze. W sensie wyboru wszystkiego i możliwość l4 jeżeli jest taka potrzeba. W ciąży nie widać objawów czy nas coś boli czy nie więc sama wiesz na ile możesz sobie pozwolić. Nie daj się jeżeli naprawdę czujesz się fatalnie. Dobrze, że mąż jest po twojej stronie. Teściowej na pewno przejdzie. A ty się żal ile możesz w końcu od tego nas masz :-)

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    patrycjadarek

Mieszka w
    warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2012-11-16 zobacz kalendarz
    Data
    16-11-2012
    UFFFF udało mi się w koncu nadrobić
    cotton gratuluje, czekamy na zdjęcia !!! zdrówka dla Was
    veronika zaciskaj nogi, leż i odpoczywaj.
    Iza śliczny zgrabniutki brzuszek, sukienka nr 2 super.
    my powoli zdrowiejemy , choć córcia już do świat w domu. Jakoś nie potrafię się ogarnąć jak jest w domku, ale najważniejsze aby wyzdrowiała.

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    fuck, zapomniałam hasła do luxmedu, jak wpisuje dane do odzyskania to też się nei zgadzają, o co kaman?

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Aniu współczuje, ale 3mam kciuki żeby budowa przebiegała szybciutko Verka właśnie deserki były i Amelka już się pcha.. chyba nie będzie w takim razie wgl u mnie deserków hahaha

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów