Strona 2532 z 10062
Pokaż wyniki od 25,311 do 25,320 z 100612

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja mam te koszule do karmienia - są bardzo fajne
    Ja nawet nie wiem czy u mnie takie sa koszule...

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    ja mam te koszule do karmienia - są bardzo fajne
    szlafroczki też są rewelacyjne

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    no nie w takim tempie to sie rozpakujemy wszystkie do konca roku zartuje, a tak serio to veronika skoro lekarz mowi, ze nie ma czym sie martwic to swietnie, tylko lezec, niech chociaz z tydzien u mamci posiedzi i przed swietami wyskoczy
    Witam nowe mamusie
    Piszecie o tej ksiazce hmmm nie mam dostepu teraz by mi ktos podeslal z polski, ale widzialam ze jest w pdf . w necie :P moze sobie sciagne na tableta i przeczytam skoro tak polecanie.
    Witam nowe mamusie !
    Ja po wizycie u rodziców...łóżeczko czeka na końcowe malowanie przez dziadka i przywiezienie do nas...

Tak czytam Wy piszecie o jakimś KTG a mi moja dr nic nie mówiła o czymś takim;/
    Moja mała sie coś wierci na wieczór przewraca mi wszystko w brzuchu...:P
    Co do"deserków" to ja czekam aż antybiotyk skoncze bo tak to troche nie mam jak:P
    co do szlafroka to ja mm tki cienki jeden właśnie mama mi wszywała guziki do niego bo nie miałam paska ani nic w nim:P
    A ja sie wkurzyłam i na teściową i na męża ehh... bo siedziałam odpoczywałam wysłała mnie na dół żeby w piwnicy lodówke umyć i zamiatać koło pieca a tak mnie kregiosłup boli że ledwo wstaje a jak kucne to wstac nie moge... zreszta brzuch też no ale co sie bede odzywać w zgodzie chce życ to poszłam umyć tą lodówke jak jej trzeba no... a ona poszła na budowe z chłopami pogadać... Mąż wrócił i do mnie że "zrypie mamuśke że Ci kazała tak myć potem ja bede słuchał ze cie brzuch boli czy cos" to mu powiedziałam zeby nic nie mówił umyłam i spokój a później bedzie że sie żale że nic mi powiedzieć nie może że nic nie robie... no i oczywiście musiał jej powiedzieć bo by nie było... i teraz sie na mnie jeszcze obraziła i mówi że nie bedzie sie wogóle odzywać nic nie bedzie mnie już prosić bo ja ciągle sie żale itd... tak jak mówiłam no po prostu masakra ...;/
    Musiałam sie wygadać bo nie mam komu;/

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Ujawniaja siea Ty Ola co dzialasz?bo ja to nic...znaczy pranie wypralam ,wysuszylam i zlozylami cos bebenek boli buuuu ale nie sa to skurcze nie
    kończyłam salon, bo mi dywan przyszedł a teraz obserwuje co ten mój cudak wyrabia w brzuchu, ostatnio przechodzi samą siebie, skopała mi już wszystko w środku dosłownie

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    ale produkujecie... chyba cały dzień na forum siedzicie aż znowu nadrobić nie mogę...

Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    To dziewczyny jak dlugo Wasi faceci beda z Wami po porodzie?
    a mój chce miesiąc ze mną i Córcią siedzieć 2 tygodnie dostanie urlopu okolicznościowego z okazji urodzenia i 2 tygodnie chce wziąć od mojego gina na "opiekę" nade mną po porodzie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Zachcialo mi sie czekoladowego mleka i kolezanki chlopak mi przywiozl haha 3

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez AniaSal Zobacz posta
    Witam nowe mamusie !
    Ja po wizycie u rodziców...łóżeczko czeka na końcowe malowanie przez dziadka i przywiezienie do nas...

Tak czytam Wy piszecie o jakimś KTG a mi moja dr nic nie mówiła o czymś takim;/
    Moja mała sie coś wierci na wieczór przewraca mi wszystko w brzuchu...:P
    Co do"deserków" to ja czekam aż antybiotyk skoncze bo tak to troche nie mam jak:P
    co do szlafroka to ja mm tki cienki jeden właśnie mama mi wszywała guziki do niego bo nie miałam paska ani nic w nim:P
    A ja sie wkurzyłam i na teściową i na męża ehh... bo siedziałam odpoczywałam wysłała mnie na dół żeby w piwnicy lodówke umyć i zamiatać koło pieca a tak mnie kregiosłup boli że ledwo wstaje a jak kucne to wstac nie moge... zreszta brzuch też no ale co sie bede odzywać w zgodzie chce życ to poszłam umyć tą lodówke jak jej trzeba no... a ona poszła na budowe z chłopami pogadać... Mąż wrócił i do mnie że "zrypie mamuśke że Ci kazała tak myć potem ja bede słuchał ze cie brzuch boli czy cos" to mu powiedziałam zeby nic nie mówił umyłam i spokój a później bedzie że sie żale że nic mi powiedzieć nie może że nic nie robie... no i oczywiście musiał jej powiedzieć bo by nie było... i teraz sie na mnie jeszcze obraziła i mówi że nie bedzie sie wogóle odzywać nic nie bedzie mnie już prosić bo ja ciągle sie żale itd... tak jak mówiłam no po prostu masakra ...;/
    Musiałam sie wygadać bo nie mam komu;/
    O masz tak jakby tesciowa w ciazy nie byla wrrrrale ona pewnie do konca sprztala ,gotowala i wogole ...eh szkoda gadac

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    kończyłam salon, bo mi dywan przyszedł a teraz obserwuje co ten mój cudak wyrabia w brzuchu, ostatnio przechodzi samą siebie, skopała mi już wszystko w środku dosłownie
    Bo juz ciasno Waneska ma i cuduje

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez PysiaRysia Zobacz posta
    ale produkujecie... chyba cały dzień na forum siedzicie aż znowu nadrobić nie mogę...

a mój chce miesiąc ze mną i Córcią siedzieć 2 tygodnie dostanie urlopu okolicznościowego z okazji urodzenia i 2 tygodnie chce wziąć od mojego gina na "opiekę" nade mną po porodzie
    Kochana my dobrze zorganizowane haha

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    O masz tak jakby tesciowa w ciazy nie byla wrrrrale ona pewnie do konca sprztala ,gotowala i wogole ...eh szkoda gadac
    Taaa... bo wtedy sie chodziło do pracy wszystko sie robiło wogóle inaczej było tyle tego dla dzieci nie było już mnie wkurwia za przeproszeniem;/ czasem jest w porzadku a czasem już mam dośc;/ i jeszcze jej mówie że mój wczoraj do mnie czy piwo moze wypić czy rodzić nie bede mowie ze tu już kilka dziewczyn urodziło a ona mi "ale Ty masz termin na 8 stycznia !" to tak jakbym miała urodzić 8 stycznia jakbym nie mogła wczesniej ani później a to nie odezmnie zależy chyba;/ Matuluuuu...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów