Strona 2529 z 10048
Pokaż wyniki od 25,281 do 25,290 z 100476

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ładna choineczka :-)
    A co sądzicie o białych sztucznych choinkach? W połączeniu z niebieskimi ozdobami mogły by wyglądać fajniusio :-)

Moja koleżanka zamówiła taką białą właśnie i jestem ciekawa ostatecznego efektu Jeszcze jej nie widziałam na żywo

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Verka słodkie przekąski też mogą być obupolne przecież :-) chociaż wiadomo jak można wybrać torta to nie ma się nad czymś zastanawiać ale jak nie można to i ptysie dobre hehhe :-)

Kurde chciałam nagrać jak mi brzuch faluje ale co włączam nagrywanie to przestaje a jak wyłączam to znowu zaczyna psotnik jeden no!!
    Ptysie z bita smietana mmmmm o kochana ja to bym przekaska nie nazwala hahha oczywiscie ze moze byc obopulna

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez ellen Zobacz posta
    Myślę, że cały szkopuł tkwi w tym, że za Wami ciężko nadążyć za chwile pobijecie rekord w księdze Guinessa na ilosc postów w wątku ciążowym

A tak w ogóle to śliczną miałaś sukienkę na babyshower, można wiedzieć gdzie kupiłaś? Sorki jeśli już było takie pytanie ale nie doczytałam
    A Kochana ja za granica mieszkamkonkretnie w Chicago i ja kupilam w sklepie co sie Kohls

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Myślę, że cały szkopuł tkwi w tym, że za Wami ciężko nadążyć za chwile pobijecie rekord w księdze Guinessa na ilosc postów w wątku ciążowym

A tak w ogóle to śliczną miałaś sukienkę na babyshower, można wiedzieć gdzie kupiłaś? Sorki jeśli już było takie pytanie ale nie doczytałam
    Oj bo z nami trzebabyc na bierzaco

Senior Member
    monika 85

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    witam w końcu mam 3 sek na napisanie czegoś bo ciagle Was nie moge nadrobić
    Witam nowe mamy im nas wiecej tym raźniej
    Cotton gratulacje perełki
    Mi osobiscie bardziej grey przypadł do gustu może dlatego że jako pierwszy go czytałam
    co do podgrzewaczy to mi sie nie przydał wogóle
    Dzisiaj miałam zabiegany dzień bo musiałam ze starszym iśc na usg a to nie lada wyczyn akurat w porze jego spania takze zły był na potęge ale wszystko dobrze jest na szczęście
    mój planuje siedzieć miesiąc po porodzie ale jak go znam to w tym czasie mało go będe widzieć w domu obym sie myliła
    było jeszcze jakieś pytanie do mam co juz rodziły przypomijcie bo zapomniałam??
    i co więcj miałam pisać to zapomiałam bo synek ma kiepski dzień dzisiaj i jęczy cały czas :-)

Senior Member
    ellen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak pod konec tygidnia bedzie 37 takze do roboty!
    Mówicie, że to już 37 mam podobne terminy ale mi wychodzi 34/35?? Może coś źle liczę. Ja cały czas wmawiam mężowi, że w ogóle się nie stresuje, ale strach mnie właśnie obleciał. Jutro się muszę dopakować

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Whatz Zobacz posta
    Moja koleżanka zamówiła taką białą właśnie i jestem ciekawa ostatecznego efektu Jeszcze jej nie widziałam na żywo
    Jakos za mna nie przemawiaja te biale choinki a ja u mnie rozowa widzialam

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Mówicie, że to już 37 mam podobne terminy ale mi wychodzi 34/35?? Może coś źle liczę. Ja cały czas wmawiam mężowi, że w ogóle się nie stresuje, ale strach mnie właśnie obleciał. Jutro się muszę dopakować
    No zaczniesz pewnie 36 a my 37 tak mysle

Senior Member
    veronika

O mnie
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez monika 85 Zobacz posta
    witam w końcu mam 3 sek na napisanie czegoś bo ciagle Was nie moge nadrobić
    Witam nowe mamy im nas wiecej tym raźniej
    Cotton gratulacje perełki
    Mi osobiscie bardziej grey przypadł do gustu może dlatego że jako pierwszy go czytałam
    co do podgrzewaczy to mi sie nie przydał wogóle
    Dzisiaj miałam zabiegany dzień bo musiałam ze starszym iśc na usg a to nie lada wyczyn akurat w porze jego spania takze zły był na potęge ale wszystko dobrze jest na szczęście
    mój planuje siedzieć miesiąc po porodzie ale jak go znam to w tym czasie mało go będe widzieć w domu obym sie myliła
    było jeszcze jakieś pytanie do mam co juz rodziły przypomijcie bo zapomniałam??
    i co więcj miałam pisać to zapomiałam bo synek ma kiepski dzień dzisiaj i jęczy cały czas :-)
    Oj tak dziecie nie wyspane do zleale fajnie ze usg wyszlo dobre.....

Senior Member
    ellen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-16 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    A Kochana ja za granica mieszkamkonkretnie w Chicago i ja kupilam w sklepie co sie Kohls
    hmmm szkoda bo mam w przyszłym roku kilka imprez i już zastanawiam się jaką kieckę kupić, ale może poczekam aż wrócę do swojej wagi;P

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów