Strona 2521 z 10065
Pokaż wyniki od 25,201 do 25,210 z 100641

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    Ja mam uniwersalny, ze pasują niby wszystkie
    butelki, chcialam taki, zeby potem nie bylo niespodzianek że nie włazi ktoras jak by co, tylko sie tak zastanawiam jak ja sobie radzilam 10 lat temu nie mialam żadnego podgrzewacza i jakos nie myslalam by go nabyc.
    nayana ty sie spakuj w koncu, bo masz termin jako pierwsza koniec grudnia, moze jak sie spakujesz to sie ruszy u Ciebie i coreczka zechce opuscic cieply domek na swieta masz mobilizacje Cotton i Veronica może lada dzień.
    Masz taki uniwersalny? pokazesz jaki dokladnie? bo moje butelki sa takie szersze troche

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    Canpol ma takie "waskie" wejscie prawda?
    ja mam taki jakiś szeroki, ta buteleczka szeroka mała z aventu pasuje. To jest po chrześnicy także kilka lat ma dobrych, ale jest niby przystosowany na różne butelki

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Ciekawe ile moj zostanie i czy wgl zostanie - musze sie go zapytac wreszcie o to
    Moj palnowal 2 tygodnie

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Jestem już w domku po wizycie i nadrobiłam zaległe stronki:-) Witam nowe mamusie, ciekawe czy w styczniu jeszcze jakieś mamy dołącza :-) Nie wiem z czego wynika ta wstydliwosc na forum, że wolicie czytać niż pisać :-) My nie gryziemy hihih :-)
    Na wizycie wszystko w porzadku, dzisiaj miałam dość niskie ciśnienie jak na mnie bo 100/70 pewnie dlatego, że kawy jeszcze nie piłam. Tomuś cały czas główką w dół sobie siedzi i dupke mamie pod cyckami wypina. Waga na 33 + 4 wynosi 2100 g a wg doktor powinien mieć około 1700g. Chociaż dziwnie bo sprawdzałam siatkę centylowa zarówno na 33 jak i 34 tc to niby mały jest w 50 centylu.
    Jednak cały czas się boję, że urodze dużego chłopaka.
    Następna wizyta 29 grudnia i wtedy będzie się zaczynał 37 tydzien także mam nadzieję, że dotrwam:-)
    W razie skurczy,plamien, braku ruchów czy odejściu wód kazała dzwonić. I na następnej wizycie będę miała robiony ten posiew z pochwy. A w razie bólu w podbrzuszu kazała się kłaść i odpoczywać chyba, że nie będą ustępować to dzwonić.

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Jestem już w domku po wizycie i nadrobiłam zaległe stronki:-) Witam nowe mamusie, ciekawe czy w styczniu jeszcze jakieś mamy dołącza :-) Nie wiem z czego wynika ta wstydliwosc na forum, że wolicie czytać niż pisać :-) My nie gryziemy hihih :-)
    Na wizycie wszystko w porzadku, dzisiaj miałam dość niskie ciśnienie jak na mnie bo 100/70 pewnie dlatego, że kawy jeszcze nie piłam. Tomuś cały czas główką w dół sobie siedzi i dupke mamie pod cyckami wypina. Waga na 33 + 4 wynosi 2100 g a wg doktor powinien mieć około 1700g. Chociaż dziwnie bo sprawdzałam siatkę centylowa zarówno na 33 jak i 34 tc to niby mały jest w 50 centylu.
    Następna wizyta 29 grudnia i wtedy będzie się zaczynał 37 tydzien także mam nadzieję, że dotrwam:-)
    W razie skurczy,plamien, braku ruchów czy odejściu wód kazała dzwonić. I na następnej wizycie będę miała robiony ten posiew z pochwy. A w razie bólu w podbrzuszu kazała się kłaść i odpoczywać chyba, że nie będą ustępować to dzwonić.
    Super, że wszystko w porządku po wizycie! Niech Tomuś rośnie, to najważniejsze a wiadomo usg waga to jest w przybliżeniu więc tym bardziej doktorka dziwne że tak powiedziała

Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Moi Panowie 4 dni temu mieli po 1900g. Wydaje mi się ze to w sam raz waga

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez tosienka87 Zobacz posta
    Cotton gratulacje!!! Duzo zdrowka dla Was, nie ukrywam, ze zazdroszcze, ze juz masz to za soba Swieta w komplecie- cos pieknego!!!

Verka teraz Ty jestes na kolejce- tak obstawiam I nie ukrywam, ze rowniez zazdroszcze!!! Tak sie na ten styczen wpisywalas, a tu Amelka juz chce wyjsc...

ja za to wciaz mialam nadzieje na grudzien, a tu pewnie dupa. Na dzisiejszej wizycie okNinka wazy ok 2700- 2800 I glowka jeszcze nie jest ustawiona w kanal rodny, polozna powiedziala, ze jeszcze sobie poczekam...no I pewnie tym sposobem dotrwam do stycznia. Kolejna wizyte mam w srode, zobaczymy czy przes 6 dni sie cos zmieni.

sciskam Was, buziaki.
    Spokojnie, kiedyś pisałam,ze przy córce wszystko wydarzyło się jednego dnia. Na ostatnichwilę badaniach przed porodem wszystko było zamknięte, Malutka wysoko i nic co wskazywało na poród, a już po dwóch dniach przytulanka Ja. Także jeszcze wszystko możliwe

W biedrze macie znowu 4pak chusteczek nawilzanycj za 18 zl jak ktoras nie ma
    A które według Was są lepsze te z Biedronki czy z Rossmanna? W Rossmanna tez jest promocja.

A co do wyprzedaży w H&M są spore przeceny. W ubiegłym tyg. Znalazłam fajna czapeczka dla Malucha,kosztowała 23 zł a wczoraj kupiłam ją za 10zl

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Daria moja na 32+5 miała 2474 więc chyba nie jest tak źle u Ciebie ;-) cieszę się, że wszystko w porządku!!!
    Witam nowe mamy!
    U mnie mąż zostanie 4 tyg (2 tyg opieki na mnie i 2 tyg tacierzynskiego) i już ma odmeldowane ,że pierwszy miesiąc on wstaje do dziecka, bo ją będę wstawać pozostałe 11 :-P
    W ogóle moje mebelki miały być jutro a będą w poniedziałek... O ile... Eh:-( smutno...

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Masz taki uniwersalny? pokazesz jaki dokladnie? bo moje butelki sa takie szersze troche
    o taki http://allegro.pl/canpol-podgrzewacz...755186067.html

Senior Member
    ellen

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-16 zobacz kalendarz
    Mamy ten sam termin OM
    Ciekawe, która pierwsza urodzi ale nie zamierzam się ścigać

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów