Strona 2514 z 10058
Pokaż wyniki od 25,131 do 25,140 z 100574

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    jakie macie kapcie ( czy jak to nazwać) do szpitala? kurde ja kupiłam takie na bazarze i jakoś tak mi słabo wyglądają. Po domu nie chodzę w bamboszach, co teraz się nosi w szpitalach? może macie jakieś linki czy cóś
    ja mam takie klapki domowe, skórzane(u siebie na targu kupilam) a pod prysznic japonki piankowe

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Aniu no to nas zaskoczyłas, ale cudownie ze juz możesz tulic kruszyne. Jak odpoczniesz koniecznie napisz co i jak
    PysiaRysia właśnie myślałam o Tobie wczoraj wieczorem!
    Iza widzę ze nawet w 9 misiacu sexy lala
    Ja mam klapki tez takie ala skórzane bazarkowe

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez hankaskakanka Zobacz posta
    Nospa nie jedno dziecko uratowała!! tak powiedział mi ostatnio lekarz na IP, ale branie jej przez dłuższy czas w ostatnim miesiącu, przynosi taki skutek jak opisała wyżej koleżanka i nie tylko. Każda z nas ma swój rozum i robi tak jak uważa.

Tylko bez wyzywania od Czarownic!
    Jak będę miała następne tego typu przeczucie to Was poinformuję, mogę jedynie powiedzieć/napisać żeby nasza Natka się troszkę bardziej oszczędzała, bo inaczej będzie następna w kolejce
    coooooo?????? ja jeszcze w proszku jestem!!! nic nie gotowe... jeszcze mam duuuuuuzo czasu

Member
    rut

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej dziewczyny chciałam do Was dołączyć - mam termin wystrzałowy na 1 styczeń jestem już mega podekscytowana. Mam nadzieję, że mały dotrwa do stycznia
    Powiedzcie mi jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala do domu? - aby go nie przegrzać, ale też, żeby mu zimno nie było. Z góry dziękuję za odp

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Ja mam bamboszki z pepco za 9 zlotych i japonki pod prysznic

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    WitojcieAnia gratulacje i niech Natalka rosnie zdrowoja juz po badaniu i mam rozwarcie na 2cm takze watpie zebym do stycznia dala rade bo wczoraj nie bylo nic a dzis juz 2 na ktg skurcze byly i troche czuje je no nic wracam do domu lezecdzis byl moj lekarz i powiedzial zebym sie o mala nie martwila bo sobie poradzi bo jest duza o ze dzieci w terminie rodzone taka wage maja no nic pocieszyl mnie trochemam dzwonic do niego o kazdej porze dnia i nocy w razie czegopolozna przedstawila minswoja kolezanke ze w razie co ona ja zastapi i moja sobotnia wizyta odwolana bo jutro tez mam tu sie zjawic o tyle....zamowie Amelce body ale koszulke z My Firts Christmas hahhaa...to moze jak to zobaczy to na zlosc mi zrobi i posiedzi do stycznia....Iza sukienkanslicznaja mam taka i bardzo ja lubie

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Witam nowe mamy dolaczajcie ,piszcie i nie znikajcie

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Ja nie napisałam tego złośliwie, nie chciałam nikomu dogryźć ani przygadać. Napisałam to też na podst. swoich doświadczeń- leżąc w szpitalu na patologii każda z sali dostawała 3 razy dziennie nospę - niektóre pomimo braku wskazań. Studiowałam logopedię
    Nie odebralam tego zlosliwie no jak ktos wskazan nie ma to jest to kompletnie bez sensu.. Pracujesz w zawodzie?

Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cześć mamusie! u mnie domek gotowy na tip top nawet choinka ubrana także teraz tylko czekać na Święta i Waneskę

Cotton gratulacje córeczki! najpierw jak przyczytałam to stwierdziłam, ze pewnie żartujesz a później do mnie dotarło, że urodziłaś. Jakoś tak ciężko uwierzyć że to już końcówka i po kolei zaczną się porody i będziemy tulić swoje perełka

[B][/IzaB] Ty chyba masz termin na styczeń ale 2017 rok z takim pięknym zgrabnym brzuszkiem, normalnie cudo, kiedy ja taki miałam.... nie pamiętam już hehhee P.S. sukienki superowe
    Ostatnio edytowane przez aleksandramagdalena ; 10-12-15 o 14:23

Senior Member
    PysiaRysia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-04 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Aniu no to nas zaskoczyłas, ale cudownie ze juz możesz tulic kruszyne. Jak odpoczniesz koniecznie napisz co i jak
    PysiaRysia właśnie myślałam o Tobie wczoraj wieczorem!
    Iza widzę ze nawet w 9 misiacu sexy lala
    Ja mam klapki tez takie ala skórzane bazarkowe
    hehe myślami mnie ściągnęłyście
    wszystko już macie gotowe? u nas łóżeczko już złożone tylko pościel założyć wózek i fotelik samochodowy wyprany i czekają na Maleństwo. znajomi nas obdarowali więc trochę na zakupach przyoszczędziliśmy
    zakładacie jakąś karuzelę nad łóżeczkiem? ja się zastanawiam nad tym. jeszcze nic takiego nie kupiliśmy, ale może lepiej się za tym rozejrzeć?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów