Strona 2508 z 10048
Pokaż wyniki od 25,071 do 25,080 z 100473

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    No dramat poprostu, on jest w pracy a nie na kawce. Za to mu płacą i jeszcze narzekają, to tak jakby kasjerki w sklepie narzekały że klienci przychodzą i one nie mogą sobie posiedzieć, no jaaa bez przesady ludzie.

A ja mojego troszkę nastraszyłam przed chwilą hehe bo dzwoniłam do niego ponad godz temu bo potrzebowałam się coś szybko dowiedzieć, a on oczywiście jak to w pracy nie odbiera tel. Dzwoniłam 3 razy i nic, więc poczekałam aż sam oddzwoni. Zadzwonił przed chwilą i co chciałaś? a ja przyjeżdżaj szybko bo mi wody odeszly, musimy do szpitala jechać, a on już taki przestraszony że jak to że przecież jeszcze miesiąc i wgl haha nie wytrzymałam i się tak zaczęłam śmiać że masakra. Ale przynajmniej nauczy się odbierać tel w pracy od razu. Bo teraz to w każdej chwili mogę do niego z taką wiadomością zadzwonić. :P
    haha to biedaka nastraszyłaś!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    cukrówka

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-13 zobacz kalendarz
    hej mamcie

produkcja stron pełną parą idzie, jak wy znajdujecie czas na to???? mój synek dzis nocuje po przedszkolu u babci wiec mam troche czasu dla siebie, dlatego jade po rzeczy dla malucha typu pampersy, chusteczki itp bo wiecie że ja w lesie z tym wszystkim

co do czopa to z reguły odpada tak tydzień przed porodem tak słyszałam ale oczywiście to nie norma. Ja ostatnio w miarę dobrze się czuje co mnie zastanawia bo wiele dziewczyn przed porodem ma właśnie przypływ energi, do tego męczy mnie czasem biegunka- czyżby organizm sie już oczyszczał???? więc może będzie coś wcześniej... kto wie, ale przynajmniej dostałam mobilizacji do kupienia wyprawki i kompletowania torby! w końcu! ale z drugiej strony to mam obawy że minie jeszcze miesiąć a ja dalej będę siedzieć z brzucholem a porodu ani widu ani słychu... zobaczy się

miłego dnia!

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Patka obiecane zdjęcia sukienki, zrobiłam też od razu w tej drugiej co kupiłam

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0101.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	97.7 KB
ID:	92533Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0102.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	93.4 KB
ID:	92534Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0104.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	110.0 KB
ID:	92535Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0105.jpg
Wyświetleń:	73
Rozmiar:	107.9 KB
ID:	92536

one nie są typowo ciązowe jak coś

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez cukrówka Zobacz posta
    hej mamcie

produkcja stron pełną parą idzie, jak wy znajdujecie czas na to???? mój synek dzis nocuje po przedszkolu u babci wiec mam troche czasu dla siebie, dlatego jade po rzeczy dla malucha typu pampersy, chusteczki itp bo wiecie że ja w lesie z tym wszystkim

co do czopa to z reguły odpada tak tydzień przed porodem tak słyszałam ale oczywiście to nie norma. Ja ostatnio w miarę dobrze się czuje co mnie zastanawia bo wiele dziewczyn przed porodem ma właśnie przypływ energi, do tego męczy mnie czasem biegunka- czyżby organizm sie już oczyszczał???? więc może będzie coś wcześniej... kto wie, ale przynajmniej dostałam mobilizacji do kupienia wyprawki i kompletowania torby! w końcu! ale z drugiej strony to mam obawy że minie jeszcze miesiąć a ja dalej będę siedzieć z brzucholem a porodu ani widu ani słychu... zobaczy się

miłego dnia!
    kurde nic mi nie mów ja mam aż mase energi ostatnio i tez męczą mnie biegunki lekkie

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta

bardzo zgrabna jesteś:P ładne te sukieneczki

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Do mnie dociera ze poród tuż tuż . Czuje się jak polamaniec i mam coraz większe problemy z ubraniem skarpetek! Teraz to mi się tez wydaje ze obniżył mi się brzuch.. czuje malutka tak niziutko..
    Ja mam tak spuchniete nogi że ogólnie mi ciężko skarpetki wchodzą na nogi;/ nie mówiąc już o moich butach których nie ubieram a chodzę w butach mamy o 3 nr większych chyba..

Rolcia no to pewnie niech maluszek rośnie ! a Ty sie nie przejmuj dr bo z nia bedziesz chwilke dobrze że z dzidziusiem dobrze jest !

Ja już obiad zrobiłam i zaczęłam obklejanie stojaka pod choinke ale oczywiście brakło materiału w połowie jak zwykle gdy sie do czegoś zabiore..eh ale może wieczorem skończę !

Super są te sukienki ta druga mi się strasznie spodobała ehh też musze coś na świeta znaleźć jeśli ich doczekam w dwupaku i na urodzinki chrześnicy by sie pasowało jakoś odstawić a nie w legginach jechać :P

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cześć dziewczyny!
    U mnie kolejny dzień leżakowania, kolejny dzień na plus ... a takie piękne słoneczko za oknem, chętnie poszłabym na spacer.
    Co do stron to rzeczywiście ciężko nadrobić

Dziś mam w planie robić baner literowy nad łóżeczko małej, tylko czekam na papier- będę miała zajęcie http://www.fistaszkowelove.pl/2015/0...-literowy.html

Chciałabym też zrobić taką a'la karuzelę z czarno- białego filcu na pierwsze tygodnie. http://youandmie.com/2013/09/18/tuto...infant-mobile/

Może któraś z Was robiła coś innego, fajnego i mnie zainspiruje....

Dziewczyny od dzisiaj promocja na pampersy w kauflandzie i tesco

Tak czytam, że wiele z Was pisze o nospie. Mam wrażenie, że ludzie traktują ten lek niczym wit. C. Dziewczyny ona nie jest taka obojętna dla naszych dzieci- owszem można ją stosować w pierwszych 3 miesiącach, ale stosowana później może powodować problemy z napięciem mięśniowym u dzieci. Słyszałam o tym na studiach i potwierdziła to moja gin.- mi przepisała spazmolinę w razie czego, chociaż unikam jak tylko mogę.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    [QUOTE=fghjkz;2771293]Patka obiecane zdj

Śliczne sukienki- szczególnie ta druga. Można wiedzieć skąd?

Jaka z Ciebie chudzinka- sam brzuszek i to nieduży...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    [QUOTE=_Natalia;2771329]
    Patka obiecane zdj

Śliczne sukienki- szczególnie ta druga. Można wiedzieć skąd?

Jaka z Ciebie chudzinka- sam brzuszek i to nieduży...
    ta druga jest z jakiegoś sklepu zwykłego bez nazwy bez niczego ps dziękuję za miłe słowa

Senior Member Awatar cotton
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-09 zobacz kalendarz
    Dzień dobry
    We wtorek wieczorem nadrabialam sobie forumowe zaległości i co? I poczułam, że zaczęły odchodzić mi wody. Miałam pisać, ale byłam w szoku :P

I tak 9.12.2015 o godzinie 4.10 przyszła na świat nasza Perełka
    36t + 1d z waga 2485g. Postanowiła, że będzie jednak Dzidziusiem o "rok" starszym

Mam nadzieję, że reszta dalej ładnie zapakowana

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów