Strona 2506 z 10046
Pokaż wyniki od 25,051 do 25,060 z 100456

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Dziewczyny w ogołe stwierdziłam, że mam same cienkie kocyki... Polecacie jakąś aukcje/strone z jakims na prawde fajnym grubym kocykiem?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    I znowu mnie olśniło, że nie mam przescieradełka do łóżeczka... grrr
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-09 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Ja.nie mam pościeli

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Do mnie dociera ze poród tuż tuż . Czuje się jak polamaniec i mam coraz większe problemy z ubraniem skarpetek! Teraz to mi się tez wydaje ze obniżył mi się brzuch.. czuje malutka tak niziutko..

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Truskawkowa Zobacz posta
    Ja.nie mam pościeli
    ja nie mam nawet łóżeczka czas zacząć zamawiać .....

Senior Member
    Truskawkowa

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Gołąbek Zobacz posta
    ja nie mam nawet łóżeczka czas zacząć zamawiać .....
    Zawsze dzidziuś może spać z Tobą

Senior Member
    Rolcia

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-01 zobacz kalendarz
    Hej hej! Widzę, że Beatka w domku, ją w domku, Joneczka co z Tobą? Kończymy jako styczniowki okupowanie szpitala?
    Tak ogólnie to przyznaje bez bicia, że czytam, notuje w tej mojej dziurawej głowie, co napisać, zbieram się do posta i pustka... Z rąk też mi wszystko leci. Jakoś taka nieprzystosowana jestem. Do tego brzuszek już naprawde nisko, mała grzebie raczkami już nie powiem gdzie, chyba powolutku kawałkami czopek odchodzi bo takie śmieszne zelatynki zbieram co jakiś czas, no i moja szyjka żyrafa z 57 mm na 24 zjechała. Także wszyscy się nastawiamy na szybkie rozwiązanie raczej. I jakoś mnie to nie martwi, jutro znaczne 37tc, fajnie by było przepisowo doczekać 19.12 żeby się nikt nie przyczepil, że wczesniak, i jechane! Ja tam się mojej kruszynki doczekać nie mogę. A może powinnam napisać pulpecika, skoro już mi 3 kg dobila, a przybiera 300 g na tydzień? Byłby chyba rekord rodzinny, dziecko z końca 37 tc mające 3600...
    W ogóle wspomniałam jaką 'wspaniala' dr trafiłam na IP jak do nich przyjechalam? Popatrzyla i zaczęła z fochem ile w ciąży przytylam to mowie 4kg. A ile się staralam? 1,5 roku. Ta mi zaczęła nawijac czy ją zdaje sobie w ogole sprawę jakie komplikacje mogą być przy tej mojej wadze, jakie ryzyko dla dziecka i w ogóle? Nie wcale sobie nie zdaje sprawy, wcale nie mierze ciśnienia dzień w dzienmod początku ciąży, nie zrobilam 3 razy krzywej cukrowej, nie mierze glukometrem cukru, nie bylam pod opieką poradni genetycznej. Noż kurde! A papiery na to ma przed nosem. Ale nie, to było coś co ją koniecznie MUSIALAM od niej usłyszeć przychodząc że skurczami w 36 tc w piątek o północy. Mam tylko nadzieję, że nie trafie na to babsko w poniedziałek na kontroli ani na porodowce...

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    hello mamusie kolejna miła noc, przespana do rana ahh oby trwało jak najdłużej. Mała już fika w brzuszku od samego rana w sumie, ma baaaardzo dużo energii nawet bez śniadania hehe. Muszę dokończyć zamawianie prezentów (chociaż jeszcze nie wiem za bardzo co komu) ale muszę się za to zabrać w przyszłym tygodniu by już wszystko było, wystarczyłoby zapakować jakoś ładnie i tyle. Patka weź zrób sobie listę co masz a czego nie masz będzie Ci łatwiej hihi

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    ja kupowałam i prześcieradla i kocyki i beciki i w ogóle dużo rzeczy od tego sprzedawcy: http://allegro.pl/listing/user/listi...us_id=21469799 może dkatego, że mam ich sklep 10 minut drogi:P ale też mają bardzo dużo sprzedanych przez allegro

Senior Member Awatar MaryyAnn
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-07 zobacz kalendarz
    dziewczyny czy któraś z Was może będzie dziś w Netto?
    kurde wkurzyłam się miały być narzuty na łóżko takie pluszowe w bialym kolorze z 2 poduszkami za 119 zł, specjalnie rano goniłam do sklepu i co się okazalo?? nie ma i nie było....wrrr.. robią z ludzi debili

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów