Strona 2505 z 10066
Pokaż wyniki od 25,041 do 25,050 z 100652

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez naomi Zobacz posta
    oby ta cala historia Natalio skonczyla sie dobrze, trzeba wierzyc..
    A ja sie podpisuje pod twoimi slowami o tym ze zycie jest tak kruche... i najwazniejsze zeby nie zatracic sie w zyciu nie pedzic do przodu... i pamietac o osobach nam bliskich, a tu taki filmik moze widzialyscie na fb. ja mialam lzy w oczach, taki prawdziwy...
    http://www.wiocha.pl/1299550?fb_acti...types=og.likes
    o ludzie ale sie pobeczalam....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    To ja też wrzucę taki film, który troszkę składania do refleksji. https://www.youtube.com/watch?v=1fC6RP6tZ1Q

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    u mnie dzisiaj noc masakra... druga taka z rzedu... i to nie przez ciaze tylko przez mojego malucha - obudzil sie o 4 i nie mogl zasnac... niby zasna ale za chwile znowu ryk... wyladowal w koncu u nas w lozku i rano go dobudzic nie mozna bylo - ksieciunio nasz

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    A ja sie podpisuje pod twoimi slowami o tym ze zycie jest tak kruche... i najwazniejsze zeby nie zatracic sie w zyciu nie pedzic do przodu... i pamietac o osobach nam bliskich, a tu taki filmik moze widzialyscie na fb. ja mialam lzy w oczach, taki prawdziwy...
    widziałam ten film smutne...

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    hej, dziewczyny! nie nadrobię was chyba, więc będę wam co jakiś czas meldowała. doczekałam się sesji z brzuszkiem, pomimo, że ciąża 3 to sesja pierwszy raz, ehh, jestem super zadowolona wczoraj miałam wizytę u lekarza, wsio ok, teraz 30 grudnia wizyta +usg i ktg i 14 stycznia mam wyznaczony termin cc. ostatnio mam rewolucję żołądkowe więc muszę uważać co jeść w święta i to tyle u mnie

Natalia - tak, życie jest takie kruche, zainspirowałaś mnie, zrobię dziś coś dobrego

Baba jadzia 0 zdrówka dla synia!

wzhat - mój to cały czas tak dziwnie podskakuje, co on tam wyprawia w tym brzuchu

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    A ja z kolei dostalam taki filmik dzis od kolezanki..
    http://m.wiadomosci.gazeta.pl/wiadom...aign=FB_Gazeta

Gdzies ponad roku temu poznalam ja i jej mame, ktora zmagala sie z choroba nowotworowa. Miałam jej pomoc z masazem, choc mowi sie ze rak to pierwsze z przeciwskazan. Jej mama pozniej odeszla. Wiedzialam wtedy ze poznalam fantastyczna dziewczyne, ktora jest sama i zmaga sie z wielkim bolem. Kompletnie nie wiem jak jej pomoc.. Najgorsze ze tacy ludzie zamykaja sie dla innych..

Senior Member Awatar AniaSal
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Data
    -8.01.2016
    Cześć mamusie !
    Natalka wierze że z koleżanką będzie dobrze codziennie myśle o niej chociż jej nie znam...

Ja dziś miałam nie dospaną nocke... wczorj wieczorem naszło mnie na czekolade wiec zjadłam a później tak mi było niedobrze ze zasnac nie mogłam mąż wrócił dość szybko chciał nawet herbate robić ale stwierdziłam ze moze jednak bez szybciej zasne... ale przeszło...
    Ja też już m ojemu mówiłam że w tym tygodniu bym chciała choinke żeby mi dostarczył bo cce sobie ubrać :P a za tydzień w niedziele mam urodziny chrześnicy... w końcu kupiłam jej jakąś zabawke interaktywną i łańcuszek z takim dzieciątkiem co się modli... Stwierdziłam że na roczek nie ma co przesadzać bo co jej póź niej bede kupować na komunie czy osiemnastke... nie zamierzam tak rozpieszczc bo czasem co za duzo to nie zdrowo... a po za tym teraz też mamy troche wydatków więc sie hamujemy z mężem....
    Zaraz bede sie brała za obiad...żurek jeszcze jest więc zrobie tylko spaghetti bo nie mam weny.. a tata przyjechał pomóc na budowe wiec coś trzeba upitrasić...
    Co do porodu to nie wiem bo raz mysle ze mnie weźmie w grudniu a później że jednak na styczeń poczeka... wczoraj mój otwiera piwko i pyta czy może sobie wypić czy rodzić nie bede to mu mówie że ja mu wcześniej nie powiem bo nie wiem ale z tego że mi niedobrze to chyba rodzić nie bede... zasnełam ale co chwila sie budziłam i jeszcze mi sie śnił nasz ślub w innej scenerii haha ja w takiej starej garsonce jak nieraz babcie chodzą... po prostu masakra ...

Życze Wam miłego dnia i myśle o słowach Natalii i ma całkowitą rację ! Doceńmy kogoś bo może czasem rzeczywiście być za późno

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar madlen8
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Poryczałam się
    Cóż prawdziwe to niestety że ludzie nie mają czasu dla najbliższych.

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Witam się i ja
    Też widziałam ten filmik, płakałam jak bóbr :P
    Ja noc super, jedno siku jak Damian przyszedł, no i ja mam potem tak, że jak on sie nie polozy, a wiem, ze wrocil no to nie usne. a on nie raz robi tak, ze siada na kompa albo ma jedno piwko i dopiero o 4 np idzie do łóżka.. no to ja oczywiscie oczy jak 5 zł, a jak już przyszedł to nie wiem kiedy usnęłam
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Member
    Gołąbek

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    Witam się i ja
    Też widziałam ten filmik, płakałam jak bóbr :P
    Ja noc super, jedno siku jak Damian przyszedł, no i ja mam potem tak, że jak on się nie położy, a wiem, ze wrocil no to nie usne. a on nie raz robi tak, ze siada na kompa albo ma jedno piwko i dopiero o 4 np idzie do łóżka.. no to ja oczywiscie oczy jak 5 zł, a jak już przyszedł to nie wiem kiedy usnęłam
    wiadomo, z facetem najlepiej w łóżku

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów