Strona 2504 z 10044
Pokaż wyniki od 25,031 do 25,040 z 100432

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    Betty Ty może bierzesz dodatkowo magnez no-spę? czy coś mi się poklikało? a jeśli tak to ile masz zażywać?
    3x1, ale jak jest dobrze to omijam jedna dawke.

Ja w sumie nie moge doczekac sie deserkow ale czuje ze po porodzie mi sie odechce

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar aleksandramagdalena
    O mnie
    Nasza Perełka urodziła się 12.01.2016r. o godzinie 14.10 3340g 55cm
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    3x1, ale jak jest dobrze to omijam jedna dawke.

Ja w sumie nie moge doczekac sie deserkow ale czuje ze po porodzie mi sie odechce
    właśnie ja również mam 3x1 ale tak jak Ty również omijam jedną dawkę

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez aleksandramagdalena Zobacz posta
    właśnie ja również mam 3x1 ale tak jak Ty również omijam jedną dawkę
    Czasem mam ochote wziac ze dwie na noc nospy, bo najbardziej mi bol dokucza, ale jeszcze ta luteine aplikuje na noc, wiec daje rade

Senior Member Awatar Martucha86
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-26 zobacz kalendarz
    Dzień dobry!
    Ostatnio zauważyłam taką prawidlowość: jedna noc przespana, jedna nie, jedna przespana jedna nie:P dobre i to:P
    Veronika, jestem w szoku, że to jest ten czop:/ nie wiedzialam, że może zacząć tak wcześnie odchodzić:/ no ale tak jak któraś z dziewczyn pisala, może i nawet miesiąc wcześniej...także teraz tylko się oszczędzaj. Baaardzo długo pracowałaś, jestem pod wrażeniem no ale teraz to już zadbajcie o siebie:P i kto wie, może tak jak Beatka się zaprzesz i do styczia wytrzymasz:P
    W ogóle w nocy wszystko mnie boli jak zmieniam pozycję, co gorsza jakoś tak dziwnie strzyka w kręgosłupie:/ czuję się jak stara babcia:/
    Coś miałam jeszcze napisać ale jakiegoś zaćmienia dostalam:P tyle żeście nastukaly, że zapomnialam:P

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-10 zobacz kalendarz
    Hej hej
    Czytałam Was na bieżąco, ale wczoraj wieczorem przyjaciele mnie odwiedzili i trochę się zasiedzieliśmy, a potem lulu
    Marta miałam to samo pisać, wczoraj cała noc przespana, dzisiaj jakaś tragedia... brzuszek bolał - tak jak któreś z Was też miało podobnie - trochę okresowo i w pewnym momencie Malutka tak dziwnie podskoczyła, że się wystraszyłam, potem obserwowałam ruchy, ale to był jednorazowy wyskok ale dzisiaj dopakuję walizkę tak, że nie będę w nocy przeżywać, że nie mam szczotki spakowanej czy herbatników
    Veronica Ale pięknie przybrała na wadze Amelcia! to moja chyba najmniejsza na forum zostanie... Też się zdziwiłam, że to ten czop, ale znając Twoje nastawienie to styczeń jak nic
    Betty hamburger pierwsza klasa! dawno nie widziałam tak smacznie wyglądającego dania
    Beatko trzymaj tak dalej

Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    Witam was
    Od paru dni jak wchodze rano na forum to mysle, moze ktoras rodzi:P ale sie trzymamy wszystkie no prawie opocz Mysi. a najbardziej sie trzyma nasza weteranka nieustraszona Beatka idzie przez te ciaze jak burza! i dobze, oby tak dalej
    Whatz ja mam te bole okresowe od okolo 33 tyg plus ta macica twardniejaca, ale to od dawna mam, nic sie nie dzieje złego od tych bóli, przynajmniej u mnie, to sa te skurcze przepowiadajace czy jakos tak, teraz czym blizej porodu sa czestsze i intensywniejsze.
    Betty smakowicie wygladaja twoje hamby ja fast foodow nie kupuje od dawna tez robie w domu, a latem na grilu opiekamy je, mniam..

A w sprawie czopa czytalam na jakims forum, ze dziewczyny chodza od miesiaca sa po terminie i odchodzi kawalkami, a niektore ze po paru dniach porod sie odbyl, wiec nie wiadomo, moze grudzien, moze styczen weronika wiadomo oszczedzac sie troszke trzeba.
    A mi noc minela elegancko mam pelno energi jakos, moze przez ten ruch.

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    jeju.. a wy znow o deserkach.. i co znow mam po chlopine dzwonic? ledwo wyszedl z domu...

ja sie ostatnio super czuje, tzn raptem od dwoch dni hahah mam nadzieje, ze przez to iz wypowiedzialam to na glos nic sie w tej kwesti nie zmieni
    mamcia ma przyjechac ok 10 i jedziemy na jakies zakupy swiateczne.. mam nadzieje ze szybko i latwo pojdzie, a pozniej nim dzieci wroca chyba zaczne pakowac prezenty te ktore mam.. w tym roku to istne szalenstwo, bedzie tego sporo, ale ze czas taki wyjatkowy i w ogole to tak mi jakos pasuje
    w sobote jedziemy po choinke wiec zrobi sie juz swiatecznie no i nachodzi mnie zeby jednak isc na Wigilie :P niech tylko sily moje pozostana na tym poziomie..
    noce tez sa lepsze.. uffff....

cos czuje ze mimo wczesnego terminu porodu to Wy urodzicie przede mna a ja z jezorem na wierzchu bede wyczekiwiac kiedy sie u mnie zacznie akcja porodowa..

pisalam Wam o kolezance..
    odłączyli ja od respiratora i zaczela sama oddychac... i zaprzestaja jej dawac srodki aby utrzymac ja w spiaczce farmakologicznej, ale cisnienie caly czas jej skacze wiec nie jest to latwe.. podejrzewaja ze doszlo u niej do zatrucia ciazowego w skutek czego pekl jej tetniak.. caly czas mysle ze przez ciaze przeszly do niej od synka komorki macierzyste i odwalaja tam kawal dobrej roboty ay mogla z tego wyjsc cala i zdrowa.. Ich Kubus tez dzielnie walczy, w tydzien przybral az 150g.. a na wczesniaka w inkubatorze to jest bardzo duzo, takze to tez napawa optymizmem
    marze by to sie dobrze zakonczylo.. kurcze czlowiek tak sobie zyje z dnia na dzien, zawsze mysli ze ma jeszc ze tyle czasu na to czy tamto, ze marzenia mozna na pozniej odlozyc, ze babcie odwiedzic kiedys indziej, a to komus cos wybaczyc ale za jakis czas dopiero.. a tu sie okazuje ze zycie jak takie kruchusienkie.. eh..

Takze dziewczynki.. proponuje aby kazda z nas dzis zrobila cos milego i bezintrersownego dla 2 oosby, pokazala ze kogos kocha, albo zadzwonila do kogos z kim daaawno nie rozmawiala, a moze warto dzis komus cos wybaczyc? lub kogos odwiedzic? a moze przeprosic ?? .... co Wy na to ?? mam an dzieje ze tym pomyslem nikogo nie urazilam, zreszta mozna go olac hehehe

przesylam pozdrowionka i zycze milego, owocnego i dobrego dnia
    Ostatnio edytowane przez nayana ; 10-12-15 o 06:59

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar naomi
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2015-12-27 zobacz kalendarz
    oby ta cala historia Natalio skonczyla sie dobrze, trzeba wierzyc..
    A ja sie podpisuje pod twoimi slowami o tym ze zycie jest tak kruche... i najwazniejsze zeby nie zatracic sie w zyciu nie pedzic do przodu... i pamietac o osobach nam bliskich, a tu taki filmik moze widzialyscie na fb. ja mialam lzy w oczach, taki prawdziwy...
    http://www.wiocha.pl/1299550?fb_acti...types=og.likes

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Natalka wspaniale napisane skorzystam dzisiaj z Twojej świątecznej rady

Senior Member
    Whatz

O mnie
    Naomi widziałam ten filmik, wyciskacz łez pierwszorzędny! Ale taki prawdziwy...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów