Strona 2495 z 10050
Pokaż wyniki od 24,941 do 24,950 z 100500

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Właśnie wyczytałam w nowej m jak mama, że istnieje jakiś żel położniczy np. Natalis czy dianatal, który ułatwia przebieg porodu. Tworzy on jakąś warstwę poślizgowa w kanale rodnym i pomaga dziecku szybciej wyjść. Takie żele nie są dostępne na porodówce, ale polecane przez położne jednak trzeba się w nie same zaopatrzyć.
    Ktoś poleca? Zna te żele? Co o tym sądzicie?
    Kiedyś o tym czytałam na jakimś forum podobno trochę pomagają, ale trzeba ich zacząć używać nieco wcześniej, i to są takie że jeszcze w ciąży używa się jakiś miesiąc przed, a drugie już przy porodzie. To są 2 różne żele ale z tego co czytałam to najlepsze efekty jeśli się używa jednego i drugiego, bo samo użycie przy porodzie nie wiele pomaga.

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...b3&oe=56D624A0

Jeszcze nie urodziłam a już tak mam hehe

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Właśnie wyczytałam w nowej m jak mama, że istnieje jakiś żel położniczy np. Natalis czy dianatal, który ułatwia przebieg porodu. Tworzy on jakąś warstwę poślizgowa w kanale rodnym i pomaga dziecku szybciej wyjść. Takie żele nie są dostępne na porodówce, ale polecane przez położne jednak trzeba się w nie same zaopatrzyć.
    Ktoś poleca? Zna te żele? Co o tym sądzicie?
    tez własnie czytałam m jak mama i równiez się nad tym zastanawiałam Natka jak się dowiesz czegoś daj znać !

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Kaktusowo Zobacz posta
    A ja już po spotkaniu z kolezankami faaaajnie, jedna była z półrocznym synusiem, boziu jaki kochany, przywiozła mi ciuszkiiiii czyli jeszcze pranie mnie czeka hihihi poklachałyśmy super

Zastanawiałyście się czy są komplety wyprawkowe. Ależ są! bo jak bylam jakos w 3 miesiacu to juz chcialam zamawiac wiecie nie wiedzialam, jeszcze co kupic etc i chcialam taki gotowy zestaw :P

no byłam w tej biedronce i niestety u mnie nie ma juz tych cotton balls! ale jak dołożą i będą jutro to kupie, ale dzisiaj nie bylo zadnych.

a teraz pytanie... co by tu opędzlować!!!
    ale Ci dobrze z tymi ciuszkami

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez fghjkz Zobacz posta
    ale Ci dobrze z tymi ciuszkami
    no właśnie wiem hihi
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Dziewczyny, co mozna kupic 3 dziewuszkom. 8,10 i 13 letnim ??? A najlepiej by bylo to cos takiego samego...

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez nayana Zobacz posta
    Dziewczyny, co mozna kupic 3 dziewuszkom. 8,10 i 13 letnim ??? A najlepiej by bylo to cos takiego samego...
    a coś do ubrania wchodzi w gre?

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    albo jakaś gra planszowa? badz cos w stylu mały archeolog, sama bym sie pobawila
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar hankaskakanka
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-08 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Betty09 jak "wrazenia" po oglądaniu szpitala na Inflanckiej? Chyba, że coś pomyliłam...pytam ponieważ byłam tam na IP i wygląda ładnie. Czysty, pachnący nowością. Ale położne i lekarz masakra tzn nie uprzejmi, oschli, zero empatii. A lekarz jak zaczął badanie to aż z bólu krzyknęłam. Może miałam pecha.
    BTW jeżeli nie możesz usiedzieć na miejscu go zapraszam do siebie

ja też myślałam o inflandzkiej od samego początku, później byl szpital na żelaznej, bo moja doktor tam jest a teraz skłaniam się nad Madalińskiego, bo mam po prostu najblizej.
    ja też na różnych lekarzy trafiałam na IP, ale zupełnie się tym nie kieruję, bo ostatecznie i tak położne odbierają porody lekarz jest tylko gdy dzieje się coś złego

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Moja 8 letnia siostra męczy teraz dentyste pleyido :-)

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów