Strona 2494 z 10083
Pokaż wyniki od 24,931 do 24,940 z 100823

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Wczoraj w ogole sie popłakałam nie wiem czemu... Jakos tak czuje ze tyle rzeczy a ja nic nie ogarniam... Ale dzisiaj juz mały poszedł do zlobka i wszystko było ok wiec chociaz jedna rzecz z głowy

Tez tak macie ze wam wszystko ucieka z głowy? Miałam cos wam napisać i juz po minucie nie mogę sobie przypomnieć co... Echhhhj

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Betty09 jak "wrazenia" po oglądaniu szpitala na Inflanckiej? Chyba, że coś pomyliłam...pytam ponieważ byłam tam na IP i wygląda ładnie. Czysty, pachnący nowością. Ale położne i lekarz masakra tzn nie uprzejmi, oschli, zero empatii. A lekarz jak zaczął badanie to aż z bólu krzyknęłam. Może miałam pecha.
    BTW jeżeli nie możesz usiedzieć na miejscu go zapraszam do siebie

Senior Member
    mamaL&I

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2013-06-19 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez baba_jadzia Zobacz posta
    Wczoraj w ogole sie popłakałam nie wiem czemu... Jakos tak czuje ze tyle rzeczy a ja nic nie ogarniam... Ale dzisiaj juz mały poszedł do zlobka i wszystko było ok wiec chociaz jedna rzecz z głowy

Tez tak macie ze wam wszystko ucieka z głowy? Miałam cos wam napisać i juz po minucie nie mogę sobie przypomnieć co... Echhhhj
    Ależ zazdroszczę Ci,ze możesz oddać synka do żłobka. Nam udało się zapisać córkę na zajęcia dla przedszkolaków k po 3 spotkaniach rozchorowala sie w ogóle takie to życie dziwne jest. W ubiegłym roku miałam wyrzuty sumienia,ze roczne dziecko oddałam do żłobka i wróciłam do pracy. Wydawało mi się, że mamy dla Niej za mało czasu. A teraz odwrotnie. Ehhhh

Co do pamięci niestety mam tak samo. Powinnam nosić przy sobie notatnik i wszystko zapisywać.

Senior Member
    fghjkz

O mnie
    Amelka przyszła na świat 7.01.2016 :)
    Wgl te cotton bals o ktorych byla mowa wczoraj znalazlam w swojej biedronce jedno jedyne opakowanie niebieskich...nic wiecej szok

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    a tutaj czy na fb?
    Tutaj, tam gdzie lista odnosnie maluchow

Natka http://smalldesign.pl/obrazki/metryczki

mamaL&I w instytucie matki i dziecka bylam zwiedzac, masakra. To moze ja tu zaraz na liste zerkne i w koncu zorganizujemy to spotkanie w Warszawie
    Ostatnio edytowane przez Betty09 ; 09-12-15 o 20:01

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    A ja już po spotkaniu z kolezankami faaaajnie, jedna była z półrocznym synusiem, boziu jaki kochany, przywiozła mi ciuszkiiiii czyli jeszcze pranie mnie czeka hihihi poklachałyśmy super

Zastanawiałyście się czy są komplety wyprawkowe. Ależ są! bo jak bylam jakos w 3 miesiacu to juz chcialam zamawiac wiecie nie wiedzialam, jeszcze co kupic etc i chcialam taki gotowy zestaw :P

no byłam w tej biedronce i niestety u mnie nie ma juz tych cotton balls! ale jak dołożą i będą jutro to kupie, ale dzisiaj nie bylo zadnych.

a teraz pytanie... co by tu opędzlować!!!
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez MaryyAnn Zobacz posta
    nie wiem czy ja ślepa czy co szukam tych przepisów i szukam podałabyś mi link...
    znalazlas?
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    Właśnie wyczytałam w nowej m jak mama, że istnieje jakiś żel położniczy np. Natalis czy dianatal, który ułatwia przebieg porodu. Tworzy on jakąś warstwę poślizgowa w kanale rodnym i pomaga dziecku szybciej wyjść. Takie żele nie są dostępne na porodówce, ale polecane przez położne jednak trzeba się w nie same zaopatrzyć.
    Ktoś poleca? Zna te żele? Co o tym sądzicie?

Senior Member Awatar baba_jadzia
    Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2014-04-21 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez mamaL&I Zobacz posta
    Ależ zazdroszczę Ci,ze możesz oddać synka do żłobka. Nam udało się zapisać córkę na zajęcia dla przedszkolaków k po 3 spotkaniach rozchorowala sie w ogóle takie to życie dziwne jest. W ubiegłym roku miałam wyrzuty sumienia,ze roczne dziecko oddałam do żłobka i wróciłam do pracy. Wydawało mi się, że mamy dla Niej za mało czasu. A teraz odwrotnie. Ehhhh

Co do pamięci niestety mam tak samo. Powinnam nosić przy sobie notatnik i wszystko zapisywać.
    w listopadzie chorowal 3 tygodnie... pewnie zaraz znowu bedzie chory... ale tak to musialabym go caly czas w domu trzymac a jest mi teraz po prostu ciezko... on jest jeszcze maly, musze go na rekach nosic czasami itp... od poniedzialku maz ma 2 tyg urlopu to jak zachoruje znowu to maz sie bedzie zajmowal - trudno

Senior Member
    nayana

O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-02 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Właśnie wyczytałam w nowej m jak mama, że istnieje jakiś żel położniczy np. Natalis czy dianatal, który ułatwia przebieg porodu. Tworzy on jakąś warstwę poślizgowa w kanale rodnym i pomaga dziecku szybciej wyjść. Takie żele nie są dostępne na porodówce, ale polecane przez położne jednak trzeba się w nie same zaopatrzyć.
    Ktoś poleca? Zna te żele? Co o tym sądzicie?
    Wlasnie o tego Natalisa bede sie pytac lekarza za tydzien na wizycie

Betty dziekuje za linka
    A moj malzon polazl do kolegi na mecz... I nie wiem co robic .... Zjem ogorka i moze cos w tv bedzie...

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów