Strona 2486 z 10044
Pokaż wyniki od 24,851 do 24,860 z 100434

Styczniówki 2016 :)

Senior Member Awatar Esmeralda
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-03 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Z tym samochodem to nie jest zły pomysł- moja koleżanka tak zrobiła. Ona do końca ciąży była mobilna- nic jej nie dokuczało- a, że w domu usiedzieć nie mogła to torba była w samochodzie.
    Ja tez myśle zeby tak zrobić. Mieszkamy pod miastem a od rana do 16 jestem w pracy i się śmieje ze wody odejdą mi w aucie albo na schodach do biura .....

2. dzieckozakupy.pl
    Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez Kamila21 Zobacz posta
    Chlusnęło ? żeby się nie okazało ze Ci wody odeszły.
    Nie nie glutek taki chlup zrobil hahah dobra juz.nie mysle o tym co ma byc to bedzie...koncze prace reszte zabieram do domu i leze..jutro jade na badanie i dalej leze i tak do soboty

O mnie
    Co do czopy rodziłam młodą w 39+5 i do tego czasu czop mi nie odszedł. Nie zawsze odchodzi.

Co do torby to spakowałam bo każdy mi mówi ze na święta urodzę wiec wolałam się naszykować. U nas nie dają koszuli do porodu. Paranoja. Zostały mi do spakowania ciuchy dla młodego.

O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Nie nie glutek taki chlup zrobil hahah dobra juz.nie mysle o tym co ma byc to bedzie...koncze prace reszte zabieram do domu i leze..jutro jade na badanie i dalej leze i tak do soboty
    Marzę zeby poleżeć. Zazdroszczę.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Leż i odpoczywaj jak najwięcej

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    [QUOTE=Esmeralda;2770714]Marz

A ja marzę, żeby móc normalnie funkcjonować. Dlaczego zawsze musi być na odwrót ? :/

Senior Member
    Betty09

Mieszka w
    Warszawa
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-29 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    A ja mam dziś ochotę na chałkę z nutellą- czekam aż do mnie dotrze.
    W tym moim leżeniu czuję się jak inwalida- uzależniona od innych- to jest straszne. Zazdroszczę Wam, że możecie iść do sklepu, czy przygotować coś do jedzenia. Ja teraz jak wstaję zrobić kanapki czy coś do picia ( jak jestem sama) to mam wrażenie, że za chwilę urodzę- brzuch twardy- od dołu wszystko ciągnie- aż strach. Chociaż wstaję wtedy, kiedy naprawdę muszę.

Ja fez ogolnie powinnam wiecej lezec, ale niestety nie potrafie tak caly dzien. Ten typ tak ma a kuchnia to moj zywiol ostatnio wlasnie zauwazylam ze brzuch ciagle twardy, a lykam leki rozkurczowe

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Ja fez ogolnie powinnam wiecej lezec, ale niestety nie potrafie tak caly dzien. Ten typ tak ma a kuchnia to moj zywiol ostatnio wlasnie zauwazylam ze brzuch ciagle twardy, a lykam leki rozkurczowe
    Uwierz mi, że mój typ też tak nie ma... Ogólnie jestem bardzo ruchliwym typem i nie cierpię mówić komuś co ma robić ( a teraz muszę) . Ale jak mus to mus. Moja gin powiedziała, że jak wytrwam do przyszłego tyg. to mogę do stolicy na zakupy jechać _ haha tylko obawiam się, że w dwupaku już bym z nich nie wróciła

Senior Member Awatar Kaktusowo
    O mnie
    Jestem mamą, moje dziecko urodziło się 2016-01-17 zobacz kalendarz
    No widzisz mowilam nie ruszaj
    Dziołszki ja go nie składałam sama!!! Broń Boże, dobrze, że sie za to nie brałam hahah ale z moim sie tyle nawkurzalismy ale daliśmy rade jeszcze na szybciora obiad robiłam, kotleciora marchewke z groszkiem i ziemniory, szybko i pysznie :P a teraz musze ogarnąć ten sajgon, bo koleżanki za niedługo mają być u mnie na kawie, a mojego dopiero teraz wyprawilam do pracy grrrrr
    Pamiętajcie o pysznych przepisach z naszej strony!!

Witam

A wiec wbrew prognozom NIE URODZIŁAM. Malo tego wyszłam dzis do domu. Ale znamy juz konkretny plan. Do szpitala zglaszam sie po świętach 27.12 po południu. Cięcie zaplanowane jest na 30.12. Chyba ze uda mi się wytrzymać te kilka dni, no i oczywiście chłopcy będą w dobrej kondycji to przesunięty to na 2 stycznia. Pisałam juz ze w styczniu mam zamiar rodzic?

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów