Strona 2485 z 10047
Pokaż wyniki od 24,841 do 24,850 z 100466

Styczniówki 2016 :)

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Dokładnie poza tym myślę, że oni nie przypuszczali, że może się coś zacząć wcześniej. Termin to termin i tego trzeba się trzymać, a tym bardziej jak się chodzi i wszystko robi- obiadek podany, zakupy zrobione. Teraz na nic czas.
    Tak tak ja mojemu mowie ze Amelka wyjdzie prawdopodobnie wvzesniej a on ale przeciez jest grudzien

2. dzieckozakupy.pl
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Jestem w ciąży, mam termin porodu na 2016-01-06 zobacz kalendarz
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    Ja nie dosyć, że powinnam mieć torbę spakowana to chyba musiałabym ja wozić w samochodzie bo mieszkamy u teściów moich ale oni mieszkają na wsi i mąż codziennie jeździ do miasta do pracy a ja z nim jeżdżę i siedze sobie u mamy a potem razem na wieczór wracamy do teściów znowu. Czasami weekendy mamy takie, że nie jedziemy i zostajemy cały dzień w domu. Więc żeby nie wyszło, że zacznę rodzic w miescie a torba u teściów i mąż musiałby najpierw jechać z miasta na wieś po torbę i potem po mnie hahaha :-)

Z tym samochodem to nie jest zły pomysł- moja koleżanka tak zrobiła. Ona do końca ciąży była mobilna- nic jej nie dokuczało- a, że w domu usiedzieć nie mogła to torba była w samochodzie.

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez veronika Zobacz posta
    Tak tak ja mojemu mowie ze Amelka wyjdzie prawdopodobnie wvzesniej a on ale przeciez jest grudzien
    hahaha

Senior Member
    veronika

O mnie
    Amelka urodzila sie 11 grudnia 2015:)
    Wpisów
    3
    No i mi chyba ten czop.po tym badaniu caly odlecial...bo az chlusnelo jak.siuralam .....buuu.. jezu zebym do soboty wytrzymala

Senior Member Awatar Daria_Amelia
    O mnie
    Tomuś przyszedł na świat 20.01.2016
    w 5.10.15 jest promocja 45% właśnie magluję ich stronkę i niektóre rzeczy naprawdę słodkie któraś szukała czapeczek i rękawiczek to tam jest w miarę konkretny wybór.
    Wy tak macie na fest spakowaną torbę łącznie z kosmetykami, szczoteczką itp ? Czy macie na zasadzie, że parę rzeczy w dniu porodu dorzucacie i lecicie ?

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Betty09 Zobacz posta
    Nati fajnie ze macie sprawdzona Pania forograf, moze w koncu za ktoryms razem sie do niej przyzwyczaisz jak ja sie dowiadywalam o ceny sesji to wychodzily ogromne.. Naomi ten fotograf to znajomy mojego brata, chyba bedzie robil sesje ciazowa pierwszy raz, ciekawe jak mu pojdzie. Kto wie moze sesje noworodkowa tez u niego zrobie

Ania super ze z dzieckiem wszystko w porzadku, warto bylo to skonsultowac

Tosienka on nie powinien bolec. Olejku poszukaj w drogerii, sklepie zielarskim badz w hipermarkecie, bo to olejek spozywczy. Sprobuj na razie jednym palcem robic kolka wew i na zew rozmasuj

Witam nowa mame!

Ja mam dzis ochote na buuurgery. Nawet bulki robie sama, niedlugo wstawiam do piekarnika

A ja mam dziś ochotę na chałkę z nutellą- czekam aż do mnie dotrze.
    W tym moim leżeniu czuję się jak inwalida- uzależniona od innych- to jest straszne. Zazdroszczę Wam, że możecie iść do sklepu, czy przygotować coś do jedzenia. Ja teraz jak wstaję zrobić kanapki czy coś do picia ( jak jestem sama) to mam wrażenie, że za chwilę urodzę- brzuch twardy- od dołu wszystko ciągnie- aż strach. Chociaż wstaję wtedy, kiedy naprawdę muszę.

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    No i mi chyba ten czop.po tym badaniu caly odlecial...bo az chlusnelo jak.siuralam .....buuu.. jezu zebym do soboty wytrzymala
    Chlusnęło ? żeby się nie okazało ze Ci wody odeszły.

9. encyklopedie Encyklopedia zdrowia dziecka Encyklopedia ciąży
    Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Wytrzymasz, tylko musisz się oszczędzać

Senior Member Awatar Kamila21
    Mieszka w
    Kraków
    O mnie
    Nasza córcia urodziła się 23.12.15 <3
    Data
    15.01.2016
    Cytat Zamieszczone przez _Natalia Zobacz posta
    Dokładnie poza tym myślę, że oni nie przypuszczali, że może się coś zacząć wcześniej. Termin to termin i tego trzeba się trzymać, a tym bardziej jak się chodzi i wszystko robi- obiadek podany, zakupy zrobione. Teraz na nic czas.

Dokładnie, pamiętam jak mojemu powiedziałam że Monika już urodziła w listopadzie a termin na styczeń, w jakim szoku był. Chyba nie dopuszczają myśli do siebie że to może się wcześniej wydarzyć.

Member Awatar _Natalia
    O mnie
    Cytat Zamieszczone przez Daria_Amelia Zobacz posta
    w 5.10.15 jest promocja 45% właśnie magluję ich stronkę i niektóre rzeczy naprawdę słodkie któraś szukała czapeczek i rękawiczek to tam jest w miarę konkretny wybór.
    Wy tak macie na fest spakowaną torbę łącznie z kosmetykami, szczoteczką itp ? Czy macie na zasadzie, że parę rzeczy w dniu porodu dorzucacie i lecicie ?
    Ja mam wszystko, tylko kosmetyki , tzn. krem do twarzy, podkład, ew. tusz do rzęs wrzucę jak zdążę, jak nie to mąż dostarczy.

Newsletter Mjakmama24.pl

Odwiedzający odnaleźli tę stronę dzięki wyszukiwaniu fraz:

styczniówki 2016

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia umieszczania postów